eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016 Avrupa Şampiyonası Ve Eskişehir

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 171>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Online Durum: Offline
  Alıntı Mustang1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2009 saat 11:50
ÇOK YAZIK ŞÖYLE SAĞLAM BİR TARAFTRLAR DERNEĞİMİZ YOK arkasına beşbin onbin kişini desteğini almıs kayıtlı üyesi olan  yöetimin kale alacağı türkiyede ses getirebilecek bence birazda bu konuyu tartışmalıyız
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2009 saat 11:52

Bu tür organizasyonlarda ülkenizin turizm geleceği için önemli bir tanıtım yaparsınız. Ben şimdi düşünüyorum da Şanlıurfa gibi, Trabzon gibi önemli tarihi ve kültürel eserleri bulunan şehirler devre dışı bırakılıp gelen misafirlere Eskişehir'in b.... deresi üzerinde yüzen sandalları mı gösterecekler? 

Trabzonspor'un Taraftar Sitesinden Alıntıdır...

Trabzonluları Ne Kadarda Zoruna Gitmiş 2016'ya Aday Olamamaları ...
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2009 saat 11:54
trabzona verilememesinin nedeni şehirler arası uzaklık 800 km geçmemesi lazımmış
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
ESES2688 Liste gör
Deneyimli Yazar

MAHMUT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESES2688 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2009 saat 11:54
evet abi orayı bende takip ediyorum bazı kyerlerde haklılar onların yerine kendimizi koyduğumuzda hak vermemek elde değil fakat şehir yapıları sosyal açıdan yaşam biçimleri ve mesafenin uzaklığı sebebiyle aday değiller bugün trabzonspor olmasa trabzon şehri akla gelicek son şehirlerden biir aslında
ESKİŞEHİR
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2009 saat 12:13
Alıntı yapılan okankaramese

Bu tür organizasyonlarda ülkenizin turizm geleceği için önemli bir tanıtım yaparsınız. Ben şimdi düşünüyorum da Şanlıurfa gibi, Trabzon gibi önemli tarihi ve kültürel eserleri bulunan şehirler devre dışı bırakılıp gelen misafirlere Eskişehir'in b.... deresi üzerinde yüzen sandalları mı gösterecekler? 

Trabzonspor'un Taraftar Sitesinden Alıntıdır...

Trabzonluları Ne Kadarda Zoruna Gitmiş 2016'ya Aday Olamamaları ...
Hamsi yemekten beyni sulanmış hayatında Eskişehir görmemiş olduğu için böyle aciz yorumlar yapabiliyorlar..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2009 saat 12:22
yazık trabzonlulara fena koymuş bu durum.artık şehrimize gelip izlerler şampiyonayıSmile
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
ÖZKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan
Yer: açık-sağ taraf
  Alıntı ÖZKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2009 saat 12:48
Hepimiz aşığız, bir tek farkla; benimki sizden biraz fazla...
Yukarı
corona Liste gör
Deneyimli Yazar

emre özkara
Yer: Turkey
  Alıntı corona Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2009 saat 12:54

organizasyonun ülkemize kazandırılması konusunda  bizim yapabileceklerimiz var mı?

Ülkemizin ve özellikle şehrimizin tanıtımı, bizlerin futbol aşkının anlatılması gibi. Eğer bunun için birşeyler yapılacaksa bu işi becerebilecek daha doğrusu bunun için çaba harcayacak olanlar bu sitenin üyeleridir. İnternet ortamında lobi faliyetlerini çok iyi becereceğinizden hiç şüphem yok. Hatta Rennes taraftarları ile irtibata geçerek Fransızlara, Milan la mesale İtalyanlara farklı lobiler yapabiliriz. Uefa delegelerinin mail adreslerine bile ulaşılabilir.
Benim aklıma bir anda gelenler ...
Forumun saygıdeğer katılımcılarından (Serhat Beyler, Ali Beyler,Alper Beyler....), Dinamiklerinden (emreler, atiler, ömerler) modlardan, herkezden daha neler çıkar..Avrupada yaşayan Esesli dostalar, Üni Eses, 65'liler iş başınıza düştü.Bizler hatta Türkiye sizi tanıyor, UEFA ve tüm Avrupa da öğrense daha iyi olmaz mı?
Yukarı
estres Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı estres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2009 saat 13:44
Eskişehir de otel yok diyenler evet haklıdır.Fakat sayıları 70 i geçen öğrencilerin ikamet ettiği apart daireler vardır.Güzel bir organizasyonla bunlar yaz ayı için 1 haftalık otele dönüştürülür.Hemde ögrencinin 6 ayda ödediğe paraya.Öğrencilere de bir güzellik yaparlar belki!!!!!!!!!
Yukarı
egunduz Liste gör
Yazar

Erdin Gündüz
Yer: Turkey
  Alıntı egunduz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2009 saat 15:00
"Youth Hostel" diye birşey duymuş iseniz, öğrenci yurtlarını da bu şekilde rahatlıkla kullanılması söz konusu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 171>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır