eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 154155156157158 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
night_raider Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı night_raider Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2009 saat 20:34
15-20 TL arası  açık, 30-35 TL arası kapalı bilet fiyatları en uygun olanıdır bence..
Ne bir İnat Ne Bir Heves Her Sevdalının Yüreğindedir O Ses Kalsada Son Nefes Her Zaman Her Yerde En büyük ESES
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2009 saat 21:23
Açık : 25
Kapalı : 50 olur diye tahmin ediyorum ..
Başkan çıkar bide pişkin pişkin indirim yaptık der
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2009 saat 21:23
Bilet fiyatları süpriz yapabilir herkese....Kupa maçlarının hasılatı galip takıma % 60,mağlup takıma % 40 ödenir...Yani işin ucunda çok fazla bir kazanç veya kayıp yok...Bizim Başkan öyle bol parayı FB'ye kaptırmaz...Bence biletler ucuz olur...Wink
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
Enqn_ESES Liste gör
Yazar

engin
Yer: ES
  Alıntı Enqn_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2009 saat 22:01
trt maçı naklen veriyo. en uygn bence açık 20- kapalı 40
Yukarı
ErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Bozoluk
  Alıntı ErSin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2009 saat 09:33

MADDE 7- Türkiye Kupası Müsabakalarında;

A) Türkiye Kupası müsabakalarında stad kiralama uygulaması yapılmaz.

B) Türkiye Kupası 1. Kademe müsabakalarında elde edilen brüt hasılattan;

a) Brüt hasılatın %10u Federasyon payı olarak iki iş günü içersinde Federasyon hesabına yatırılır.

b) Brüt hasılat matrah kabul edilerek hesaplanan Katma Değer Vergisinin %60 ı deplasman yapan kulüp, %40ı ev sahibi kulüp tarafından bağlı bulundukları vergi dairesine beyan edilir ve ödenir.

c) Brüt hasılattan Federasyon payı ve Katma Değer Vergisi düşüldükten sonra kalan miktarın %18i Genel Müdürlük payı olarak ilgili İl Müdürlüğü tarafından tahsil edilir.

d) Genel Müdürlük payı da ödendikten sonra kalan miktardan hakem, gözlemci tazminatları ve yollukları, kapı-gişe kontrol ve stad görevlileri ücretleri, bilet baskı giderleri ve varsa diğer giderler ödenir.

e) Kalan hasılatın (d) fıkrasında yazılı ödemeler için yetersiz kalması halinde giderlerin %60 deplasman yapan kulüp tarafından, %40ı ev sahibi olan kulüp tarafından karşılanır.

f) Hasılatın yeterli olması halinde tüm ödemeler düştükten sonra kalan meblağın %60ı deplasman yapan kulübe, %40ı ev sahibi olan kulübe ödenir.

C) Diğer Kademelerde;

a) Brüt hasılatın %10u Federasyon payı olarak iki iş günü içerisinde Federasyon hesabına yatırılır.

b) Brüt hasılat matrah kabul edilerek hesaplanan Katma değer Vergisinin %60 ı galip takım, %40ı mağlup takım tarafından bağlı bulundukları vergi dairesine beyan edilir ve ödenir.

c) Brüt hasılattan Federasyon payı ve Katma Değer Vergisi düşüldükten sonra kalan miktarın %18i Genel Müdürlük payı olarak ilgili İl Müdürlüğü tarafından tahsil edilir.

d) Genel Müdürlük payı da ödendikten sonra kalan miktardan hakem, gözlemci tazminat ve yollukları, kapı-gişe kontrol ve stad görevlileri ücretleri, bilet baskı giderleri ve varsa diğer giderler ödenir.

e) Kalan hasılatın (d) fıkrasında yazılı ödemeler için yetersiz kalması halinde giderlerin %60 ı galip takım tarafından, %40 ı mağlup takım tarafından karşılanır.

f) Hasılatın yeterli olması halinde tüm ödemeler düştükten sonra kalan meblağın %60ı galip takıma, %40ı mağlup takıma öden

Ayrıca maç açık kanaldan naklen yayınlanacak ve havada oldukça soğuk olacak. Yönetim Türkiye Kupasını çok önemli tutuyorsa bu maçta bilet fiyatları oldukça aşağı çekilmelidir.
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
  Alıntı ayk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2009 saat 13:54
Alıntı yapılan menderes26

Alıntı yapılan esesLK

yap 5 tl herkez qelsin stada kaç saat önceden dolsun stad  ama oo yönetm yok bizde

saçmalamayın o kadar da düşmedik 15 tl yeterli

Bilet fiyatı ile düşmenin ne alakası var anlayamadım? Genç arkadaş içinden geçeni düşünmüş, yazmış! Ve ben hiç sanmıyorum yönetimin bilet geliri ile bişeyler yaptığını. Makul rakam olsun bu taraftar bunu sonuna kadar hakediyor.
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
eseslix Liste gör
Yazar

ÜMİT
  Alıntı eseslix Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2009 saat 14:22
Alıntı yapılan ayk26

Alıntı yapılan menderes26

Alıntı yapılan esesLK

yap 5 tl herkez qelsin stada kaç saat önceden dolsun stad  ama oo yönetm yok bizde

saçmalamayın o kadar da düşmedik 15 tl yeterli

Bilet fiyatı ile düşmenin ne alakası var anlayamadım? Genç arkadaş içinden geçeni düşünmüş, yazmış! Ve ben hiç sanmıyorum yönetimin bilet geliri ile bişeyler yaptığını. Makul rakam olsun bu taraftar bunu sonuna kadar hakediyor.
5 tl olsun gerçek eses taraftarı maça gelsin fener maçı altesteydim önümde 5 - altı kişi hiçbiri birbirini tanımıyor kesinlikle fenerli idiler maç boyunca hiç bağırmadılar bende durup durup ne kadar fenerli varsa anasını......... diye küfür ettim durdum ama çıt yok
o yüzden 5 tl olsun es es li girsin stada 5 tl olsun geceden stadın önünde yatar eses taraftarı böylece fenerlisi bjk lısı cinconlusu gelemez maça çünkü onlarda geceden stadın kapısında yatacak ........ yok
tek ses tek nefes şampiyon ESES
AYDER & NEFER & KIZILCIKLI
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2009 saat 17:16
Ben bir Eskişehirspor'lu olarak kendime 5 TL'ye maç izlemeyi yediremem ..
Kendi görüşümdür sizleri bilemem ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
  Alıntı esesim_hasretim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2009 saat 18:34
Bilet fiyatları konusunda fikir belirtirken,bir biletten elde edilen 25 tl nin 13 tl sini aktif aş nin aldığına dikkat edelim.Biletler 5 tl olsa yönetime bilet başına 2 tl kalacak.Bence eleştirilmesi gereken konu bu diye düşünüyorum.
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2009 saat 19:27
Alıntı yapılan esesim_hasretim

Bilet fiyatları konusunda fikir belirtirken,bir biletten elde edilen 25 tl nin 13 tl sini aktif aş nin aldığına dikkat edelim.Biletler 5 tl olsa yönetime bilet başına 2 tl kalacak.Bence eleştirilmesi gereken konu bu diye düşünüyorum.

Bunu nerden öğrendin abi ? Doğruysa büyük hata var yönetimde. Biletin üstünde hizmet bileti 0 tl yazıyor. Biletix mesela 6 lira hizmet bedeli alıyor. Ama bizimkinde bu yazmıyor. Doğruysa büyük rezalettir.
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 154155156157158 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,602 saniyede hazırlanmıştır