eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016 Avrupa Şampiyonası Ve Eskişehir

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 171>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Online Durum: Offline
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 12:38
ya bizim yönetim ne ballı beleş stadın üstüne konacak LOL ama olsun kim yaparsa yapsın yeter artık ahır gibi staddan kurtulalım eskişehirime ve ülkeme simdiden haırlı olsun diorum çünki kesinlikle KAZANACAGIZ

gecen sayfalarda sölemiştim yeniden söleyeyim

allahım ne olur ESKİŞEHİRDEKİ maçlardan biri RUSYA-UKRAYNA macı olsun LOL
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
corona Liste gör
Deneyimli Yazar

emre özkara
Yer: Turkey
  Alıntı corona Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 12:47

İnsan ne kadar heyecanlanıyor değil mi? Birimiz Rusya-Ukrayna maçını istiyor, birimiz -ki ben mesela- Brezilya-Venezuella maçını hayal ediyor. Adalar'da Rio karnavalı, tabi ki Bando EsEs ile birlikte..

Bazımız şehrimizin Avrupa'da tanıtımını, bazımız iş olanaklarını, bazımız yeni stadımızda yapacağı koreografileri...
Piyango gibi bişey oldu. İnşallah ülkemiz kazanır, şehrimiz kazanır, biz ESES aşıkları kazanır.
UEFA temsilcileri şehirleri gezeceği zaman onlara hoş bir karşılama yapmak bizlere yakışır ama, değil mi?
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 12:49
Alıntı yapılan corona

İnsan ne kadar heyecanlanıyor değil mi? Birimiz Rusya-Ukrayna maçını istiyor, birimiz -ki ben mesela- Brezilya-Venezuella maçını hayal ediyor. Adalar'da Rio karnavalı, tabi ki Bando EsEs ile birlikte..

Bazımız şehrimizin Avrupa'da tanıtımını, bazımız iş olanaklarını, bazımız yeni stadımızda yapacağı koreografileri... Piyango gibi bişey oldu. İnşallah ülkemiz kazanır, şehrimiz kazanır, biz ESES aşıkları kazanır.
UEFA temsilcileri şehirleri gezeceği zaman onlara hoş bir karşılama yapmak bizlere yakışır ama, değil mi?

abıcım ya sen ıyı hayal edıyosunda bu avrupa şampiyonası dunya kupası deıl brezşlya filan:D:D

Yukarı
ilkeres26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İLKER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ilkeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 12:50
Çok gurur verici bir şey ya umarım olur

Olursa adamları kovalamayın bakalım burada es es atkısı olmayan gezemez diye LOLLOLLOL
Şampiyon görmeye yetmesede nefesim
uğrunda ölmeye değersin ES-ES'im
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 12:51

Alıntı yapılan Mustang1965

bazı dolaştığım internet sayfaalrında buyuk tepkiler var eskişehirin konyanın kayserinin yerine trabzon adana olmalıymı yok trabzon sampiyon bir kentmiş ülkemizi avrupa campiyon klüpler kupasında temsil etmişte  falan filan

adana'yı bilmiyorum ama trabzonlular hiç üzülmesinler boşuna.ben onların yerinde olsam umutlanmazdım bir kere.akıl var mantık var kalınabilecek 2 tane düzgün oteli olan, sürekli tıkalı bir trafiği olan, altarnatif yollara sahip olmayan bir şehir düzeni olan,daha ktü'deki öğrencileri dahi kaldıracak  sosyal ve kültürel olanakları olmayan bu açıdan batıdaki şehirlerin çok ama çok gerisinde kalmış bir şehire neye güvenerek organizasyon verecekler.

SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
corona Liste gör
Deneyimli Yazar

emre özkara
  Alıntı corona Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 12:53
Gerçekten  çok fazla uçmuşum....
Olsun gene çağırsak gelmezler mi?
Yukarı
corona Liste gör
Deneyimli Yazar

emre özkara
  Alıntı corona Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 12:56
Fikri neyse zikri o derler ya.
Siz bu mesajları okumadınız sayın, şimdi hanım filan da görür zaten.
Yukarı
ÖZKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan
Yer: açık-sağ taraf
  Alıntı ÖZKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 12:59
Alıntı yapılan marcus

Alıntı yapılan corona

Bazımız şehrimizin Avrupa'da tanıtımını, bazımız iş olanaklarını, bazımız yeni stadımızda yapacağı koreografileri... Piyango gibi bişey oldu. İnşallah ülkemiz kazanır, şehrimiz kazanır, biz ESES aşıkları kazanır.

abıcım ya sen ıyı hayal edıyosunda bu avrupa şampiyonası dunya kupası deıl brezşlya filan:D:D

Polonya katılsın yeter. Dünyanın en güzel kızları orada.. Big%20smile
Hepimiz aşığız, bir tek farkla; benimki sizden biraz fazla...
Yukarı
corona Liste gör
Deneyimli Yazar

emre özkara
  Alıntı corona Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 13:13
EmbarrassedZaten utandım, üstüme gelmeyin...
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 13:19
Alıntı yapılan ilkeres26

Çok gurur verici bir şey ya umarım olur

Olursa adamları kovalamayın bakalım burada es es atkısı olmayan gezemez diye LOLLOLLOL

puhahahaha anti europ   LOLLOLLOLLOL
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 171>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,734 saniyede hazırlanmıştır