eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 175176177178179 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 22:43
Alıntı yapılan gündüzlerli26

Alıntı yapılan Rasputin

Sonuç olarak olay gayet net. Youla devre arası transfer yapacak. Ama bu tip bir olay olmasaydı bu iş zor olacaktı. Kulüplerin anlaşması vs. Malum iyi bir Youla'yı 3e satacakken, sorunlu ve geri dönme ihtimali olmayan bir Youla'yı 1 ya da 2ye satacaksınız. Tabi bu noktada başka kulüplerin etik olmayan davranışları da etkendir.
Youla ve aklını çelen menajer/kulüpler bunu gayet iyi planlamış. Zaten bunu performans düşüklüğünden de anlayabilriz. Her şey planlı ve iyi bir şekilde gidiyor Youla açısından, yakında işin nereye bağlanacağını da göreceğiz hepimiz.

Bu bana birsey hatirlatiyor bunun adi sakin BIZANS POLITIKASI olmasin.....

Tek bir isim.. Ceylan Çalışkan . .
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 22:47
Alıntı yapılan dayz26

başkan,rıza hoca,futbolcular youla yı mahkemeye vereceklermiş,bizde taraftarlar olarak mahkemeye versek...

Dava açılacağını sanmıyorum ama başvuru yapılabilir.
S.nalbant
Yukarı
mimares Liste gör
Yazar

Taner Apaydın
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 23:16

Futbolcu - Hoca - Yönetim arasında bu nasıl bir ilişkidir. Her tarafı yapış yapış.

Dernekler bence hemen ortak bir bildiri yayınlamalı.
Youla; Eskişehirspor taraftarının sevgisini anlamamış.Formasına saygısı olmayan bir adam

Hoca; disiplinli gözüküp, günü kurtarmaya çalışırken herşeyi yüzüne gözüne bulaştırmış.Ulusal basında hala ve inatla youla ile muhatap olmaya,öncelikle kendini savunmaya çalışan biri konumunda.Bir kere konuştun bir daha ne cevap veriyorsun.Birde anlaşılan yönetimin arkasından konuşan ve bunu da futbolcularla yapan birisi.

Yönetim;bırakın koskoca camiayı, apartmanı yönetemeyecekleri belli. Hepimizi tüm ülkeye rezil etmeye calısıyorlar. Her iki ayda bir takımla ilgili sıkıntı. Konuşulması gereken yerlerde konuşmuyorlar.Gereksiz konuşmaya gelince hatipler maşallah. Ne verdiniz bugüne kadar.
Hep zor durumda kalıyoruz tarftar olarak.

Ben bu andan itibaren hepsi ile ilgili dava acılsın derim. Sembolik olsun önemli değil.
Yönetimde hocanında istifaları istensin.
Kalırlarsa emin olun bu daha iyi günlerimiz.Her olay bir öncekinden daha fazla yıpratıyor koca kulubu.
Yeter artık.Ben hangi ligde olursa olsun, adı şanı tertemiz Eskişehirsporun yaşamasını istiyorum.
Sevda emek ister...
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 23:47

Youla G.Saray'da iddiası...

Eskişehirspor'da süresiz kadro dışı kalan futbolcunun Galatasaray ile anlaştığı iddia edildi.

G.Saray devre arasındaki ilk transfer bombasını Youla ile patlatıyor. Yönetici Haldun Üstünel, Eskişehir'de kadro dışı kalan golcü futbolcuyla gizlice görüştü ve el sıkıştı.
Fotomaç Gazetesi'nin haberine göre; Şimdi Eskişehir yönetimiyle masaya oturacak olan G.Saray, Youla'ya karşılık kırmızı-siyahlı kulübe Aydın Yılmaz'ı önerecek.

Yo'u'la çıktı

Kulübü ile bağlarını koparan Gineli'yi ikna eden G.Saray'ın, Eskişehirspor'a Aydın Yılmaz'ı önereceği ifade edildi.

Geçtiğimiz günlerde Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ile tartışan ve kulübüyle bağlarını tamamen kopartan Souleymane Youla, Galatasaray takımına çok yakın. Başkan yardımcısı Haldun Üstünel'in ülkesine gitmeden önce görüştüğü ve "Seve seve gelirim" yanıtını aldığı Gineli milli futbolcu için sarı-kırmızılı yönetim, Eskişehirspor'un kapısını çalmaya hazırlanıyor.

İmza noel sonrasında

Gol yollarında sıkıntı çeken G.Saray'ın, Youla'yı ara transferde renklerine bağlamak için Eskişehirspor'a takas teklif edeceği öğrenildi. Gözden çıkarılan Aydın Yılmaz pazarlıkta koz olarak kullanılacak. Eskişehirspor'un Gineli oyuncuyu kiralamaya daha sıcak bakabileceği vurgulanıyor. Sürpriz olmazsa Youla, Noel dönüşü Aslan olacak.

Bu milliyetin haberinden sonra daha neler duyacak,neler okuyacağız kimbilir?
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 23:56
 Aydın Yılmaz değil Kewell i verseler olmaz işleri.Mustafa Sarp artı para belki.
S.nalbant
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 00:03
Kiralık mı vermeye sıcak bakıyor muşuz ? Bence burdan yalan olduğu belli hem Halil Ünal hem hocamız bu kapıdan içeri giremez dedi taraftarın % 99'u da Youla'yu defterden sildi o nedenle satılması gerekir ettiği hakaretler ve yaptıklarından sonra bizimle işi olmaz bunun . Keşke Aydın Yılmaz'la takas etsek ama GS'nin böyle bir teklif yapacağını pek sanmıyorum .
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 00:08
Şu bizi sırtımızdan hançerleyen şahsiyetin takımla tüm bağları kopsunki bu sayfayada kilit vurulsun adamın ismii gördükçe sinirlerim bozuluyor miğdem bulanıyor umarım bizden sonra hiç bir kulupte iflah olmasın rabbim ona tüm sorunları zorlukları versin inşallah yüzü hiç birgün gülmesin hep böyle dua ediyorum bu şahsiyete... 
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
hkamber26 Liste gör
Yazar

hakan
Yer: ESparta
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 00:10
zaten türkiye de bir karıştırmadığı takım o kalmıştı gese yide karıştırır inş.Bizim istediğimiz parayı versinlerde nereye giderse gitsin.ama şunu unutmasın ki ESES imin stadına nasıl geri gelir deplasman takımı adı altında onuda youla düşünsün...
ESparta...
Yukarı
redangel26 Liste gör
Yazar

eses
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 00:52
Ben youla nın alem yaperken eşine yakalandığını duydum.eşi eskişehiri terk etmiş ve youla da gitmek için izin istemiş.İzin alamayıncada bu hareketi yaptığını duydum.
KraL KimmiŞ GörSün Herkez!!
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 01:05
bugun youlayla karsilastim adama eskisehirden neden kactin dedim adam benin isim var diyerek kacti. Soruyu cevaplamadan kacinca ben tam suphelendim
ANTI BIZANS
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 175176177178179 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,629 saniyede hazırlanmıştır