eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 171172173174175 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 16:36
Kendimi bildim bileli esesliyim,takım bir futbolcu tarafından ancak bu kadar kaosa sürüklenir ve sana kızdığım kadar hiç bir futbolcuya bu kadar öfke duymadımAngry
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 16:38
Kimse gerçekte olayın iç yüzünü bilmiyor.Tamam youla takımını satmıştır ama neden?Hiç bir futbolcu sebepsiz yere takımını satmaz ve bu demeçleri vermez.Herkes şimdi 5 dakikalığına kendini youla nın yerine koysun ve düşünsün ben ne olursa böyle davranırım diye ?
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 16:43
Alıntı yapılan Es es

Kimse gerçekte olayın iç yüzünü bilmiyor.Tamam youla takımını satmıştır ama neden?Hiç bir futbolcu sebepsiz yere takımını satmaz ve bu demeçleri vermez.Herkes şimdi 5 dakikalığına kendini youla nın yerine koysun ve düşünsün ben ne olursa böyle davranırım diye ?
Ben kendimi koyayım bakayım şu youlanın  yerine  Diyarbakır maçında atmadığı golleri ayağım kırık olsa dahi atardım neden mi çünki hocayı vede başkanı satacaksam BÜYÜK TARAFTARI hayatta SATMAZDIM.gollerimi atardım çıkardım basına derdim böyle böyle sonra nereye istersem giderdim.SEN GOLLERİNİ ATACAKSIN SONRA HAKKINI ARAYACAKSIN. 
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 16:48
Sabah'ın haberine göre, G.Saray devre arasındaki ilk transfer bombasını Youla ile patlatıyor. Yönetici Haldun Üstünel, Eskişehir'de kadro dışı kalan golcü futbolcuyla gizlice görüştü ve el sıkıştı.
Şimdi Eskişehir yönetimiyle masaya oturacak olan G.Saray, Youla'ya karşılık kırmızı-siyahlı kulübe Aydın Yılmaz'ı önerecek.

Yo'u'la çıktı

Kulübü ile bağlarını koparan Gineli'yi ikna eden G.Saray'ın, Eskişehirspor'a Aydın Yılmaz'ı önereceği ifade edildi.

Geçtiğimiz günlerde Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ile tartışan ve kulübüyle bağlarını tamamen kopartan Souleymane Youla, Galatasaray takımına çok yakın. Başkan yardımcısı Haldun Üstünel'in ülkesine gitmeden önce görüştüğü ve "Seve seve gelirim" yanıtını aldığı Gineli milli futbolcu için sarı-kırmızılı yönetim, Eskişehirspor'un kapısını çalmaya hazırlanıyor.

İmza noel sonrasında

Gol yollarında sıkıntı çeken G.Saray'ın, Youla'yı ara transferde renklerine bağlamak için Eskişehirspor'a takas teklif edeceği öğrenildi. Gözden çıkarılan Aydın Yılmaz pazarlıkta koz olarak kullanılacak. Eskişehirspor'un Gineli oyuncuyu kiralamaya daha sıcak bakabileceği vurgulanıyor. Sürpriz olmazsa Youla, Noel dönüşü Aslan olacak. changeTarget(document.getElementById("news_content"))
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 16:51
Alıntı yapılan Es es

EsEs nickli arkadaşım birde kendini rıza hocanın yerine koyup düşünsen onu hemen kovalım demek yerin Wink sadece 5 dakikalığına...
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 16:56
Alıntı yapılan Es es

Alıntı yapılan Rasputin

Sonuç olarak olay gayet net. Youla devre arası transfer yapacak. Ama bu tip bir olay olmasaydı bu iş zor olacaktı. Kulüplerin anlaşması vs. Malum iyi bir Youla'yı 3e satacakken, sorunlu ve geri dönme ihtimali olmayan bir Youla'yı 1 ya da 2ye satacaksınız. Tabi bu noktada başka kulüplerin etik olmayan davranışları da etkendir.
Youla ve aklını çelen menajer/kulüpler bunu gayet iyi planlamış. Zaten bunu performans düşüklüğünden de anlayabilriz. Her şey planlı ve iyi bir şekilde gidiyor Youla açısından, yakında işin nereye bağlanacağını da göreceğiz hepimiz.

ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 16:58
Youlayı Andersonu Batuhanı Can cumhur bozacıyı bu kulube getiren Rıza hocadır.Problem yaşayanda o. 
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 17:01
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 17:05
Alıntı yapılan Es es

Kimse gerçekte olayın iç yüzünü bilmiyor.Tamam youla takımını satmıştır ama neden? ?

EsEs senin yazından yalnızca bu cümleleri aldım.
Profesyonel bir futbolcu hiç bir zaman oynadığı takımı satmamalı neden ne olursa olsun.
Sevilmeyen birisi değildi koskoca camia Youlaya ayrı bir sevgi gösteriyordu.
Youlanın yaptığı ne insanlığa, ne delikanlılığa, ne profesyonelliğe sığmaz
Youlanın takım satma diye bir nedeni O L A M A Z
Sattığını söylediğin adam, takımı değil Seni, Beni Tüm camiayı satmıştır.
Bu takım SATILIK DEĞİL ki yulanın bu takımı satmaya gücü yetmez biz onu satarız. 
İç yüzü ne olursa olsun olayın YOULA TAKIMI SATMIŞTIR cümlesi ile başlayan bir yazının gerisi hiçmi hiç önemli değildir istediği kadar haklı olsun, adalet var hak aranması için, gidersin or mercilerde ararsın, kısacası Bu Takımı Satanın ..........Satarız diye bir laf vardır. Vakti zamanın da çok söylenmiştir onbinlerce ESESli tarafından Angry
BU FORMAYI BİR DAHA O ADAM G İ Y E M E Z

Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 17:09
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan Es es

EsEs nickli arkadaşım birde kendini rıza hocanın yerine koyup düşünsen onu hemen kovalım demek yerin Wink sadece 5 dakikalığına...

Ben 1,5 senedir Rıza Hocanın yerine kendimi koyuyorum ve yaptıklarından şu analizi çıkarıyorum

1-Takım çok iyi oynuyor mücadele çok iyi(Aslında kendisi bile inanmıyor dediklerine)
2-Takımda sakatlar çok bizi etkiliyor.(Takımın tam kadro oynadığı zamanlarda 1 tane bile deplasman galibiyetimiz yok)
3-Çok basit goller yedik(Teknik kapasiten yüksek değil ki takımına defansif taktik veremiyorsun)

Kısacası Rıza Çalımbay ile bu iş yürümez...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 171172173174175 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,602 saniyede hazırlanmıştır