eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalyaspor :1- Eskişehirspor:0 (ZTK)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 41>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 10:52
dün rıza hoca tv de forvetim yok diye ağlıyodu.maçta kadroya baktım adem yedek insan kendi sözleriyle bu kadar çelişmez.burak gibi bir adama bu kadar güzellik yapmakta çok yanlış.dün protesto yemiş hala kendisine oynuyor beyimiz.
Yukarı
lidersy Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: ZONGULDAK
  Alıntı lidersy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 11:18

Alıntı yapılan ErSin

Adem genelde oyuna sonradan girdiği maçlarda daha iyi oynuyor. Fenerbahçe' de Semih' e Nöbetçi golcü diyorlar ya oyuna bir çok defa sonradan girip takımına puan kazandırdı. Birde Semih' in 90 dakika oynadığı bir çok maçtaki performansı ortada.. Böyle birşey düşünülmüş olabilir.

belki dogru olabilir ama elimizde net bi bilgi yok bu maçla birlikte adem 6. kez sonradan oyuna girdi 3 mactada ilk 11 de başladı

Yukarı
lidersy Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: ZONGULDAK
  Alıntı lidersy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 11:21

Alıntı yapılan ayk26

Kale arkasındaki 3-5 zibidiyi kaale alırsak vay halimize. Evet 90 dk küfür ettiler ancak stad boş olduğundan sesleri geldi sorun değil 2 atakları var biri gol oldu bizim net 4 pozisyonda forvetlerimiz Ömer e nişan aldı. 85 dk sonra yaptıkları düşmeler, oyunu soğutmalar tabii futbolun içinde var ama acizliğinde göstergesi. Dün atanın kazanacağı maçtı öyle bitti ama o küçük beyinliler unutmasın bu işin Eskişehiri de var belki seneye ama gelecek gelecek antalya da gelecek .............. görecek!

kaç kişilerdi bilmem ama 90 dak boyunca bize küfür ettiler trt ses kısma diye bişey bilmiyor anlaşılan ayrıca tff ne ceza verecek merak ediyorum

Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 11:26
Kısmasınlar yahu sesi. Ne oldukları ortaya çıksın. Onlar küfür ettikçe Kerem Öncel'de övdü onları. Zaten Ankaragücü maçından sonra bize gıcık olmaya başladı Kerem Öncel...
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 11:29
Maçı eşimle beraber izledik. Futboldan hiç anlamayan eşimin bile kısa ama öz yaptığı yorumlar şaşırtıcıydı.
Maç sahanın niye hep bu tarafında oynanıyor?(Eskişehirspor yarı alanı)
Topla niye hep onlar oynuyor?
Bu adam topu niye başkasına atmıyor hiç?(burak için)
Eskişehirspor niye gol atmaya çalışmıyor?
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
doringo Liste gör
Yazar

Hakan Aydoğan
Yer: İstanbul
  Alıntı doringo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 11:37
aslında maç esnasında Antalyaspor oyuncularının tavır ve davranışlarınıda TERBİYESİZCE buluyorum. TV den gördüğüm bi çok pozisyonda hiç centilmence olmayan hareketler yapıyorlardır. Alper potuk'u resmen yerlere yatırdı o Jedinak denen dürzü. hakem ihç bişey yapmayınca ;Ragıpda çıkıştı adama napıyorsun diye boşu boşuna kart yedi.

Tabi şunu da es geçmemek lazım. Alper zayıf ve çelimsiz. İkili mücadeleler de fiziki gücü yetersiz kalıyor. Antalyaspor oyuncularının da nasıl oynadığı malum. Garibim paso yerlerde gezindi.
Yukarı
simurg4844 Liste gör
Deneyimli Yazar

nihat
Yer: eskişehir
  Alıntı simurg4844 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 11:37
dün maçı işyerinde  radyodan dinledim.   maçın spikeri öyle anlattı ki   her iki  takım  sanki anlaşmış  100.000  doları  paylaşalım  gidelim   havası   vardı  maçta.  anlaşmayı    antalya  bozduEmbarrassed
SENİ YALNIZ BIRAKIR   MIYIZ SANDIN?/ Aklın en büyük yanılgısı, olayları istediğimiz şekilde göstermesidir.
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 11:48
İbbnin olmayan taraftarını ciddiye alırım ama şu antalyanın taraftarını kaale almam.

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 11:53
Alıntı yapılan atlantis_es

Maçı eşimle beraber izledik. Futboldan hiç anlamayan eşimin bile kısa ama öz yaptığı yorumlar şaşırtıcıydı.

Süper tespitler gelmiş yengemizden kendisine kocaman ClapClapClapClapClap lar, saygılar.
...
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 11:58
Alıntı yapılan es-suat-es

Alıntı yapılan atlantis_es

Süper tespitler gelmiş yengemizden kendisine kocaman ClapClapClapClapClap lar, saygılar.
Valla suat abi bende bişey diyemedim bu yorumlar karşısında. Eşime "bende aynı şeylerden dertliyim" dedim.
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,486 saniyede hazırlanmıştır