eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 166167168169170 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mustafa_eses Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 10:13

Youla ve rıza çalımbayın Ntv de ki konuşmalarının videosu

http://www.habervitrini.com/canli_yayinda_birbirine_girdiler-437042.html
video sayfanın altında
SEVDAN BİR ATEŞ
Yukarı
esest Liste gör
Yazar

N.TUNCER ÖVÜNÇ
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 10:21
benim anlamadığım konu şu koskoca eskişehirspor klübünün klüp başkanı bu olanlar karşısında tek kelime edip ağzını açmıyor. Bu iş teknik adama kalıyor anlamadım gitti.
Yukarı
andy Liste gör
Yazar

Andaç
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 10:26
Alıntı yapılan esest

benim anlamadığım konu şu koskoca eskişehirspor klübünün klüp başkanı bu olanlar karşısında tek kelime edip ağzını açmıyor. Bu iş teknik adama kalıyor anlamadım gitti.

basiretsiz işte buna deniyor.
meftunuyuz hayranıyız
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 10:28
Alıntı yapılan andy

Alıntı yapılan esest

basiretsiz işte buna deniyor.
Bu işte başkanın parmağı mutlaka var
Yukarı
esest Liste gör
Yazar

N.TUNCER ÖVÜNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 10:47
bank asyada sergen geçen sene batuhan bu sene youla her yıl basına iyi malzeme oluyoruz.Çekin artık pis ellerinizi esesin üzerinden artık yeter
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 11:02
Alıntı yapılan esest

bank asyada sergen geçen sene batuhan bu sene youla her yıl basına iyi malzeme oluyoruz.Çekin artık pis ellerinizi esesin üzerinden artık yeter

Biz özümüze dönmezsek, biz sırf reklam olsun diye akılsızca transferler yapasak, alt yapıdaki çocuklarımızı kaptırırsak, alt yapıdan pırıl pırıl gençleri kazanmak adına çalışmazsak o pis eller daha da üzerimizden gitmez görelim ne olur gerçekleri 5 sene ligde kalmak adına alt yapıdan gençleri kazanalım zaten o gençler bize hem para hem puan kazandırırlar. Eğer böyle yapmaya devam edersek hem medyaya maymun oluruz hemde kısa zamanda batar bu kulüp Angry
Yukarı
esest Liste gör
Yazar

N.TUNCER ÖVÜNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 11:16
Alıntı yapılan EsEsMania

[QUOTE=esest]bank asyada sergen geçen sene batuhan bu sene youla her yıl basına iyi malzeme oluyoruz.Çekin artık pis ellerinizi esesin üzerinden artık yeter

Biz özümüze dönmezsek, biz sırf reklam olsun diye akılsızca transferler yapasak, alt yapıdaki çocuklarımızı kaptırırsak, alt yapıdan pırıl pırıl gençleri kazanmak adına çalışmazsak o pis eller daha da üzerimizden gitmez görelim ne olur gerçekleri 5 sene ligde kalmak adına alt yapıdan gençleri kazanalım zaten o gençler bize hem para hem puan kazandırırlar. Eğer böyle yapmaya devam edersek hem medyaya maymun oluruz hemde kısa zamanda batar bu kulüp Angry

Bu yönetimden hiç bir şey beklemeyelim bunlar hiçbiri işe yaramaz bir an önce istifa edip gitmeliler evet özümüze dönmeliyiz ama bunu kavrayabilecek kaç yönetici bulabiliriz? Bir şeyler yapmalı sesimizi duyurabilmek  bu adamların beynine iyice kazımalıyız bazı şeyleri herşey daha güzel olacak inşallah
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 11:17
G.Saray Youla'yı transfer ediyor
23 Aralık 2009 Çarşamba 10:49
Eskişehirspor'dan problemli bir şekilde ayrılan Gineli futbolcu Youla'nın Galatasaray'la el sıkıştığı iddia edildi...

G.Saray devre arasındaki ilk transfer bombasını Youla ile patlatıyor. Yönetici Haldun Üstünel, Eskişehir'de kadro dışı kalan golcü futbolcuyla gizlice görüştü ve el sıkıştı.

Fotomaç'ın haberine göre: Eskişehir yönetimiyle masaya oturacak olan G.Saray, Youla'ya karşılık kırmızı-siyahlı kulübe Aydın Yılmaz'ı önerecek.

Yo'u'la çıktı
Kulübü ile bağlarını koparan Gineli'yi ikna eden G.Saray'ın, Eskişehirspor'a Aydın Yılmaz'ı önereceği ifade edildi.

Geçtiğimiz günlerde Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ile tartışan ve kulübüyle bağlarını tamamen kopartan Souleymane Youla, Galatasaray takımına çok yakın.

Başkan yardımcısı Haldun Üstünel'in ülkesine gitmeden önce görüştüğü ve "Seve seve gelirim" yanıtını aldığı Gineli milli futbolcu için sarı-kırmızılı yönetim, Eskişehirspor'un kapısını çalmaya hazırlanıyor.

İmza noel sonrasında
Gol yollarında sıkıntı çeken G.Saray'ın, Youla'yı ara transferde renklerine bağlamak için Eskişehirspor'a takas teklif edeceği öğrenildi.

Gözden çıkarılan Aydın Yılmaz pazarlıkta koz olarak kullanılacak. Eskişehirspor'un Gineli oyuncuyu kiralamaya daha sıcak bakabileceği vurgulanıyor. Sürpriz olmazsa Youla, Noel dönüşü Aslan olacak.

http://www.internetspor.com/gsaray-youlayi-transfer-ediyor-news20921.html

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
lidersy Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: ZONGULDAK
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 11:30

Alıntı yapılan esest

youlanın rıza hoca hakkında söyledikleri dogru olma ihtimali yüksek karsılıklı kirli camasır döküyorlar şuanda direk rıza hocayı savunmak dogru olmaz youla klubu ve bizleri kötülemiyor rıza hocaya yükleniyor rıza hocada işin içine bizi sokmaya calışıyor dikkat ederseniz sürekli taraftara konuşur cekilde anlatıyor rıza hocada kendini düsünüyor çünkü yönetımden saklanan bazı şeyler oldugu belli

Yukarı
Emrecan | Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇETİNTÜRK
Yer: Milano
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 11:32
Alıntı yapılan lidersy

Alıntı yapılan esest

youlanın rıza hoca hakkında söyledikleri dogru olma ihtimali yüksek karsılıklı kirli camasır döküyorlar şuanda direk rıza hocayı savunmak dogru olmaz youla klubu ve bizleri kötülemiyor rıza hocaya yükleniyor rıza hocada işin içine bizi sokmaya calışıyor dikkat ederseniz sürekli taraftara konuşur cekilde anlatıyor rıza hocada kendini düsünüyor çünkü yönetımden saklanan bazı şeyler oldugu belli

Buna sonuna kadar katılıyorum.
Youla Eskişehirspor kulubune ve taraftara hiç bir kötü söz sarfetmedi..
Onun derdi yönetimle ve Rıza hocayla kesinlikle haklı olduğu yerler vardır ama nerelerde haklı bunu zaman göstericek
Bakalım Rıza Hocayla ilgilide neler çıkacak..
Hop Hop Hop Güm Güm Güm Kırmızı Şimşek Hey Hey Hey..!

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 166167168169170 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır