eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalyaspor :1- Eskişehirspor:0 (ZTK)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 41>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
Online Durum: Offline
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 08:49
Seon başında dörlü forvet ile oynayan takım sakatlıklar ve takımdan kaçmalarla forvet olmayan forvet Burak'a kalmış vaziyette oda kendini inkar etmeyerek rezil bir oyun oynadı.
önce eses sonra eses
Yukarı
ErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Bozoluk
  Alıntı ErSin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 09:04
Alıntı yapılan ashanye

Maç boyunca sürekli küfür eden küfürden başka bir şey üretmeyen antalyaspor taraftarına yuh olsun.

Hiç sevmediğimiz 3 İstanbul takımına bile burada kısa süreli küfür olduğunda keşke olmasaydı, böyle olmaz diye kendimizi eleştiriyoruz. Şimdi bu gerizekalılar maçın büyük bölümünde küfür ettikleri için kendilerini adam sanmışlar bununla övünüyorlar. Asıl biz bunları kaale alıp adam yerine koyarsak bize Yuh olsun.
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
Yer: Eskişehir
  Alıntı ayk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 09:21
Kale arkasındaki 3-5 zibidiyi kaale alırsak vay halimize. Evet 90 dk küfür ettiler ancak stad boş olduğundan sesleri geldi sorun değil 2 atakları var biri gol oldu bizim net 4 pozisyonda forvetlerimiz Ömer e nişan aldı. 85 dk sonra yaptıkları düşmeler, oyunu soğutmalar tabii futbolun içinde var ama acizliğinde göstergesi. Dün atanın kazanacağı maçtı öyle bitti ama o küçük beyinliler unutmasın bu işin Eskişehiri de var belki seneye ama gelecek gelecek antalya da gelecek .............. görecek!
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
hayri30 Liste gör
Yazar

hayri kaşıkcı
Yer: kütahya
  Alıntı hayri30 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 09:26
arkadaşlar elbette son yaşanan olaylarla birlikte bütün taraftarların kafası karışık durumda ve herkez farklı yorumlar ile birşeyler yazmaya gayret ediyor ben çok kısa bir şey yazmak istiyorum ve tüm taraftarlara hatırlatıyorumEsesli olmak ne güzel bir duygu ister birinci ligde ol istersende amatör ligde sevdan herzaman bir ateş bizde
Yukarı
ademm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ADEM CİHAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ademm26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 09:35
Alıntı yapılan SerifOkan

Alıntı yapılan KILL4ESES

aklima gecen sezon geldi, o zaman kocaelispora karsi youla son dakikada kafa gölü atmisti ve biz maci kazanmisdik (süper ligdeki ilk galibiyet) ama bugün ne yazikki youla yoktu (youlasiz bir mac bile kazanmadik bunun farkindamisiniz???)

Bende size bir parantez açayım madem ; ( Youlasız maç kaybettikde Youla yüzünden Diyarbakir maçınıda alamadık Wink )

Saygılar.

Asıl biz Mehmet YILMAZsız maç kazanamadık a.gücü maçından beri. Birde ben hayret ediyorum kadroyu görünce şok oldum Adem neden 11 de başlamadı bu burağa neden sabrediliyor anlamıyorum adamda ne hırs var ne istek bize formasının hakkını verecek futbolcu lazımAngryAngryAngry
her zaman heryerde en büyük ESES
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 10:01
Yenilgi hakkımız değildi. Maçın hakkı beraberlikti esasında. Ama yenik duruma düşünce 2-3 pozisyonumuz oldu. Onların biri en azından gole çevrilmeliydi. Burak Yılmaz şunu bir kez daha gösterdi ki kendi için oynuyor. Rıza yaptığı her hatada dikkat ettiyseniz çok sinirlendi. Şu şöyle olmuş bu böyle olmuş demenin anlamı yok, M.Özdilek Batak adlı futbolcuyu oyuna sokarak oyunun kaderini etkiledi. Girdikleri pozisyonda onun imzaları var.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
akanber Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
Yer: Turkey
  Alıntı akanber Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 10:10
Antalya maçını oğlumla beraber izledik. Oğlum diyorki, baba bu Burak Yılmaz kendisini herhalde Ronaldo sanıyor forması da 17 ronaldo ile aynı dünkü maçta bir takım hareketler yapmaya çalışıyor aynı ronaldonun yaptığı hareketler ama arada ki fark burak başaramıyor. Hep kendine oynuyor takım oyununu bozuyor ve takıma  çok zarar veriyor. Hemen gönderilmeli ve asla bu takımda oynatılmamalıdır, diyor. Ayrıca hem Rıza hoca forvetimiz yok diyor ve elimizdeki tek forvet olan Adem Sarı ile maça başlamıyor ne yapmak istiyor diye bana soruyor. Bu sorunun cevabını sizler verin.
AVRUPA BEKLE BİZİ ESESLER GELİYOR.
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 10:16
ali abi tahminim rıza hoca ademi koz olarak kullanmayı düşündü,çünkü oyunun ilerleyen bölümlerinde neticeye etki edecek başka adam yok.ben böle düşündüm.ayrıca mehmet özdilekte ademin ilk 11 de çıkacağını tahmin edip ona göre oyun kurmuştur diye düşünülüp sistemi bozmak için düşünülmüş olabilir,taktiksel bi açıklaması vardır diye düşünüyorum..
FOREVER-ESES
Yukarı
ErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Bozoluk
  Alıntı ErSin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 10:19
Adem genelde oyuna sonradan girdiği maçlarda daha iyi oynuyor. Fenerbahçe' de Semih' e Nöbetçi golcü diyorlar ya oyuna bir çok defa sonradan girip takımına puan kazandırdı. Birde Semih' in 90 dakika oynadığı bir çok maçtaki performansı ortada.. Böyle birşey düşünülmüş olabilir.
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
Yer: eskişehir
  Alıntı armani26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 10:31
Alıntı yapılan ErSin

Alıntı yapılan ashanye

Maç boyunca sürekli küfür eden küfürden başka bir şey üretmeyen antalyaspor taraftarına yuh olsun.

Hiç sevmediğimiz 3 İstanbul takımına bile burada kısa süreli küfür olduğunda keşke olmasaydı, böyle olmaz diye kendimizi eleştiriyoruz. Şimdi bu gerizekalılar maçın büyük bölümünde küfür ettikleri için kendilerini adam sanmışlar bununla övünüyorlar. Asıl biz bunları kaale alıp adam yerine koyarsak bize Yuh olsun.
antlaya taraftarını kaideye almaya gerek yok.Eskişehirspor üzerinden prim yapmaya çalışan çoluk çocuk.
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır