eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalyaspor :1- Eskişehirspor:0 (ZTK)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 41>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı tatar ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 20:19
Maçın sadece ikinci yarısını izleyebildim. Kalite olarak çok kötü bir maçtı. Bana kalırsa iki takımda beraberliğe razı gibi oynadılar, antalya sadece evde oynamanın verdiği psikoloji ile ileriye biraz daha çıkma isteği sergiledi.

Takım genel olarak vasatın altındaydı. Koray herzamanki gibi istekli ve sağlam bastı. İlk yarıda nasıldı bilmiyorum ama ikinci yarıda Burak her topu yok etti. Çektiği şutlar etkisiz, dağa taşa vuruyor, bir topu sadece kalecinin üstüne gitti. Top süremiyor, adam geçip karşı kaşıya kalacağı yerlerde bir kere olsun varlık gösteremedi. Şahsi oyununuda devam ettiriyor. Gerçi bu maçta ileride çoğalamadık da bir türlü.

Yediğimiz golü bizim gibi uzun boylu oyunculardan kurulu bir takım nasıl yiyiyor anlamıyorum.

Golden sonra Adem ile iki net pozisyon yakaladık, ilkinde zor pozisyonda vurdu, Ömer'in şansına üstüne gitti. İkincide kafayla arka direğe bombeli mi atmak istedi yoksa vuramadı mı anlamadım ama yere sektirerek atabilse daha etkili olabilirdi.

Atanın kazanacağı klasik maçlardan biriydi maalesef biz yedik.

Birde şu duruma değineceğim, bizde hiç futbol şansı yok hatta genel şans bile yok.

Başka kulüpler sıkıntı içerisindeyken çıktıkları maçlarda hep toparlanma yaşarlar. Ankaragücü en karışık döneminde geldi bizden puan aldı, Diyarbakır keza öyle, Trabzon hocanın kovulduğu hafta kenetlendi bizi yendi.

Bizde de takım olan olaylara tepki gösterip daha inançlı daha hırslı oynar diye düşündüm ama bu seneki ortalamamızın üstüne çıkamadık.

Umarım ilerleyen günler camiamıza huzur ve verimli transferler getirir.
Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
lidersy Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: ZONGULDAK
  Alıntı lidersy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 20:20
bu arada fb dışında iyi oynamadı demişsinya ademin ilk 11 de başladıgı ilk maç fb maçı
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 20:20
Alıntı yapılan eses2606

forumda futboldan anlayan o kadar arkadaş varki hayretler içinde kalıyorum.ben başka bir konuya değineceğim.transfer ayında necati adı geçtiğinde sumo güreşçisi bile diyenler vardı.geriye dönün bir bakın ü karan ve buragı üstüste koyun bir necati kadar katkı sağlamışlarmı bu gün gol attı diye söylemiyorum.bakın bakalım genel performansa demekki bu işler işkembeden atmayla olmuyor.
At sahibine göre kişner...
Demekki necatiyi oynatanla ümiti oynatan aynı değil...
Necati burda ümit orda olsa yine aynı yorumları yapardık...
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 20:24
Kaos ortamı yaratmak isteyenlere prim vermeyelim
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
gürkan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÜRKAN SARIOĞLU
Yer: İSTANBUL
  Alıntı gürkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 20:24
bence herkes sesini kessinde otursun. ben hayatımdaki en iyi sezonumu geçirdiğime inanıyorum. rıza hoca gidicek kim gelicek. sizin o dediğinizi fener yapıyor her sene onca teknik direktör . başarı nerde. her kes burda yürümeden uçmaya çalışıyor. sabır sıfır. daha süper ligde 1.5 sene oldu. biraz ayağmız yere bassın. takımımız yanında olalım. hemen kaos ortamı. bana biri çıksında 25 senedir ilk yarıyı süper ligde 25 puan ile bitirdiğimiz bi sezon söylesin. (burak yılmaz hariç) her kes teknik heyete ve futbolculara sonuna kadar destek vermeli. yoksa  rıza ve dediğiniz futbolcular gidince yerine süperleri gelmicek. gelen gideni aratır bunu kimse unutmasın bu günleri bile ararız.
Biz Seninle Doğduk Senin İle Yaşarız Senin İle Ölürüz ES ES im.
Yukarı
dj_daghan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ist/eskişehir
  Alıntı dj_daghan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 20:35
maçı arkadaşlarla dışarda izledik şimdi geldim daha eve.kadronun darlığını bir kez daha gördük sanırım bu maçta ve maçıda en çok bu sebepden dolayı kaybettik.rıza hoca elinde oyuncu olmadığı için orta sahada gerçekten çok defansif bir kadroyla çıktı.(doğa-ragıp-alper).bana göre ofansif özellikli 2 tane oyuncumuz vardı.biri bülent kocabey diğeri burak yılmaz.3 tane değişiklik yaptık.yalnız ben adem sarı girerken bülent kocabey yerine alper yada ragıp çıkar diye bekliyordum.zaten ofansif 2 tane adamımız vardı.adam girerkende yine ofasif bir oyuncumuz çıktı.maçta aslında gitti geldi diyebiliriz.antalyada top oynamadı bizde.1-0 öne geçenin kazancağı türden bir maçtı.kötü oynadık ve kaybettik ancak elimizdeki kadroyla bu sonucun olcağı birazda belliydi...son bir yorumda trt'ye..ilk yarıda bariz şekilde belli olduki görüntüden önce spikerin sesi geliyodu.yani görüntüyle ses arasında kayma vardı ancak bu 2. yarı düzeldi neyseki.birde antalya taraftarı 90 dakika boyunca küfür etti.ses hiç bir şekilde kısılmadı.ben bir vatandaş oalrak 90 dakika boyunca küfür duymak zorundamıyım trt de maç izlerken.bir diğeri ise 90 dakika küfür eden antalya taraftarına bakalım ne ceza gelcek!!!?
Siyah ile Kırmızı Karışır...
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 20:36
Herşey bitti de şimdi spiker kaldı tek problem.

Yukarı
Nejmet28 Liste gör
Usta Yazar

Nejdet
Yer: Lübnan
  Alıntı Nejmet28 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 20:50
Maçtaki yanlışlar ademin ilk 11 de başlamaması ve burakta ısrar etmesi,onun harici takım elinden geleni yaptı zaten gücümüz bu kadar.
Her zaman her yerde en büyük Eses
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 21:00
Maça nasıl bir kadroyla çıktık kimse yazmamış...
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 21:01
Bu takımdan bi cacık olmaz şu anda!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır