eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBurak Yılmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 109110111112113 193>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
neferozkan Liste gör
Deneyimli Yazar

ozkan gundogan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 19:44
Bugün Burak Yılmaz kötü oynamadı. Takımı boykot etti sahadaki hareketleriyle. Sen kimsin lan kafana göre boş sahada tek başına top yuvarlar gibi hareket ediyosun? kaleciyle karşıkarşıya kalmışsın sanki antrenmanda kaleci alıştırıyosun öyle bi şut mu var? Her saçma suçtan sonra elleri açmalar falan artistik hareketler... Böyle karaktersiz afedersiniz kaba yerlerini yaya yaya para kazanmayı meslek edinmiş nereye geldiğinden haberi olmayan heriflerin bu kutsal formayı giymesini hazmedemiyorum. Takım elinden geleni gösterirken bu şeref yoksunu gitmiş en önde top bekliyor. Ayağına gelen topu ya adamlara teslim ediyor ya da dışarı atıyor. Gerekirse altyapıdan 17 yaşındaki Mikail oynasın ama böyleleri oynamasın. YETER!!!
Yukarı
eskikral Liste gör
Yazar

Fatih Güçlü
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 19:46
Yeterrrrrrrrr Burak artık ekmeğni başka yerden kazan
Bulutlar birleşmeden şimşekler çakmaz.
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 19:47
Rıza hocayıda alkışlıyorum sadece artık bişey demiyeceğim bu Burak'a 90 dk nasıl sabretti hayret.
...
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 19:47
    --toplara girmekten sakınır gibi bir hali vardı. bir pozisyonda kendine gelen topu bekleyene kadar , antalyalı arkadan gelip topu kaptı. benzer durum bir kaç pozisyonda daha oldu.

---1 kere kaleci ile karşı karşıya kaldı. önü bomboştu, rahatlıkla topu sürüp ceza sahasına girebilirdi. hiç bekletmeden topa vurdu. top da kalecinin üzerine gitti. topu sürmemekle yanlış tercih kullandı

----  bazı pozisyolarda topu acemice kaybetmesine rağmen , topu kovalamadan kolayca bıraktı.

---  kafasını kaldırıp arkadaşlarını görebilse, pozisyona sokacaktı. ama ya bencilliğinden ya da etrafını görebilcek futbol zekasına sahip olmadığından topu harcadı.

--- ben buünkü maçta Burak'ı izlediğimde şu özellikleri gördüm:   bencil, kendini diğer arkadaşlarından daha üstün gören, mücadele etmeyen, isteksiz, ( belki de sakatlanmaktan korkan ya da maçı ve oynadığı kulübü önemsemediğinden kendini zorlama gereği duymayan )
uyumsuz

bir pozisyonda kameralar rıza çalımbayı gösterdiğinde , rızanın da buraka söylendiği dudak hareketlerinden belli oldu. Eh ne diyeyim . kupa bitti. umarım ara transferde eksiklerimizin çaresine bakarız. yalnız böyle ukala, bencil ve kendini beğenmiş bir adamı sahada görmek beni kahrediyor. sanırım kendinin alex, elano falan zannediyor

Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 19:48
Antalyalılar çok beyendi buragı sürekli burak burak diye bagırdılar bizde seni seviyoruz burak sürekli kulaklarını  çınlatıyoruz !!!
DSİ Es Es
Yukarı
gürcan Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan
Yer: Gökmeydan
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 19:49
bırak artık bu takımın yakasını burak .. ey yönetim bir ana önce gönderin bunuAngry
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 19:52
Alıntı yapılan meliheses

--toplara girmekten sakınır gibi bir hali vardı. bir pozisyonda kendine gelen topu bekleyene kadar , antalyalı arkadan gelip topu kaptı. benzer durum bir kaç pozisyonda daha oldu.

Sezon başından beri söylüyorum bunu hala düzelemedi Angry Topa zıplayıp kapmak yerine,zıplayan rakibe pislik yapıp kart görüyor,tıpkı Ümit Karan'ın birçok maçta yaptığı gibi.

Vallahi çok doluyum Angry

Böyle ruhsuz bir futbolcu o formayı giyerek diğer futbolcularla aynı kefede tutuluyorsa böyle dünyanın adaletine başlarım ben...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 19:54
Babası Burak Yılmaz'a bu kadar katlanamazdı bence.Angry
Helal sana Rıza ÇalımbayClap(Diyarbakırspor maçındaki alkışlardan)
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 19:54

Ligin top ezme kralı.

Yukarı
İrfan Liste gör
Deneyimli Yazar

İrfan Karapınar
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 19:56
Sonuçta bizim futbolcumuzdur,birşey söylemeyeyim diyorum ama bugünkü oyunun neydi öyle Burak?Resmen kendine oynuyorsun,sürekli birilerine kızıyor,söyleniyorsun,kimseye pas vermiyorsun,forvetlikle de bir alakan yok,ne yapmaya çalışıyorsun?Böyle giderse sen süper ligte oynayamazsın,alt liglerde top tepiştirirsin,tıpkı Okan Koç gibi...Yazık arkadaşlarının emeğine...
İrfan
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 109110111112113 193>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır