eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalyaspor :1- Eskişehirspor:0 (ZTK)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 41>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 19:33
Tüm ruhsuzluğu ve bencilliğiyle 90 dakika sahada oynayan oyuncunun bize armağanı:

Antalyaspor: 1  - Eskişehirspor: 0

Ben Bülent Kocabey'im, formsuzum. Ama en azından sırıtacak hatalar yapmıyorum. Bakıyorum, beni 60'da sürekli oyundan çıkarıyorlar. Ama bencil oynayanlara, takımda huzursuzluk çıkanlara, ruhsuzlara 90 dakika fırsat tanıyorlar. Ne yapayım?

Ben Adem'im. Takımda forvet yok deniyor, ama niyeyse yedekte başlıyorum? 45 dakika sahada yürüyen, "Benim asıl mevkiim forvet. Beni hep kanatlarda oynatıyorlar, ondan böyleyim." diyen arkadaşıma bakıyorum, tüm topları eziyor. Sonra 45 dakika için gol atayım diye beni oyuna alıyorlar ne yapayım?

Ben Selçuk Alibaz'ım. Takımda hücum oynayacak nadir oyunculardanım. Ama benim yerime morali bozuk, bir defans oyuncusu olan El Saka alınıyor oyuna kurtarıcı olarak. Ben de orada öyle yedek kulübesinde oturuyorum...

Ben X'im...

Yazık değil mi oyuncularımıza, yazık değil mi diğer emeğiyle mücadele eden, antrenmanlarda ter döken oyunculara. Diğerleri demez mi Burak Yılmaz bu RUHSUZLUĞUYLA, bu BENCİLLİĞİYLE 90 dakika sahada kaldıktan sonra, Doğa'nın yerine kurtarıcı olarak defans El Saka girdikten sonra bu takım bitmiş diye.

Bravo Burak Yılmaz önderliğindeki Eskişehirspor. Bravo ona 90 dakika tahammül eden Rıza Çalımbay. Bravo Youla'yı hemen yollarken, Burak Yılmaz'ı hiçe sayanlar... Kutlayın şimdi galibiyetinizi...
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 19:33
sağlık olsun eses antalyalı veledlere karşı yüzümüzü yere düşürsende seviyoruz!
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
night_raider Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı night_raider Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 19:33
TRANSFER TRANSFER TRANSFER diyorum başkada bişey demiyorum!!!
Ne bir İnat Ne Bir Heves Her Sevdalının Yüreğindedir O Ses Kalsada Son Nefes Her Zaman Her Yerde En büyük ESES
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 19:33
Antalya'dan tek 'Ateş': 1-0
Ziraat Türkiye Kupası A Grubu ilk maçında Antalyaspor ile Eskişehirspor karşı karşıya geldi. Mücadele ev sahibi Antalyaspor'un 1-0'lık üstünlüğü ile sona erdi. Antalya Atatürk Stadı'nda oynanan ve ilk yarısı golsüz eşitlikle sona eren karşılaşmanın tek golü 85. dakikada Necati Ateş'ten geldi.

Maç boyunca galibiyeti daha çok isteyen taraf olan ev sahibi takım bitime 5 dakika kala bulduğu golle gruplara 3 puanla başlarken, Eskişehirspor ilk maçı sonrasında puanla tanışamadı. Es-Es'in eksik forvet oyuncularını çok aradığı mücadelede forvette görev yapan Burak Yılmaz etkisiz bir performans sergiledi.

Türkiye Kupası grup maçlarının ilkine taraftar ilgisi az oldu. Antalyaspor tribünlerinin yarıdan fazlası boş kaldı. Eskişehirspor için ayrılan bölümde de az sayıda taraftar maçı izledi.

Kale arkasındaki Antalyasporlu taraftarlar, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ın, Turkcell Süper Lig'de oynanan Antalyaspor-Galatasaray maçında, Galatasaray'ın üçüncü golünü alkışlamasını protesto etti. Taraftarlar, ''Cimbomlu başkan istemiyoruz'' pankartı açarak uzun süre tezahüratta bulundu. Taraftarlar, görevlilerin müdahalesi üzerine pankartı kaldırdı. Akaydın, karşılaşmanın ilk yarısında şeref tribünündeki yerini almadı.

Stat: Antalya Atatürk
Hakemler: Hakan Özkan, Orkun Aktaş, Serhan Malkoç
Antalyaspor: Ömer, Yalçın, Şenol, Kerim, Orhan Ak (Dk. 46 Batak), Hakan Özmert, Jedinak, Ahmet Kuru (Dk. 65 Djiehoua), Korhan (Dk. 87 Ertuğrul), Necati, Ali Zitouni
Eskişehirspor: İvesa, Vucko, Nadereviç, Sezgin, Ragıp, Doğa (Dk. 81 Elsaka, Bülent Ertuğrul, Alper (Dk. 75 Veysel), Bülent Kocabey (Dk. 57 Adem Sarı), Koray, Burak Yılmaz
Gol: Dk 85 Necati (Antalyaspor)
Sarı Kartlar: Dk. 28 Alper, Dk. 39 Ragıp (Eskişehirspor), Dk. 39 Jedinak, Dk. 90+3 Djiehoua (Antalyaspor)

22.12.2009
Kaynak : Sporx.com ve Ajanslar
http://www.sporx.com/futbol/turkiyekupasi/178251/?ref=AKM1
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 19:34
kazanmak için birşey yapmadık-yapamadık...kötü bir oyun ve kaçınılmaz son...geçmiş olsun hepimize...konuşucak çok şey var ama yeri burası değil sanırım...
__oldcity__
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 19:36
Yazık oldu. Mücadelenin karşılığı bu değildi. Bu kadar eksiğe, sıkıntıya rağmen futbolcularımız aslan gibi mücadele etti, sahaya yüreğini koydular. Tek bir isim dışında; Burak Yılmaz.

Eridim bittim sinirden, nasıl futbolcusun daha doğrusu nasıl bir insansın sen Burak Yılmaz? Bütün futbolcular ölümüne mücadele ederken, sen nasıl bu kadar umursamaz ciddiyetsiz olabiliyorsun? Bir de çok iyi oynuyormuş gibi takım arkadaşlarına artistlik yapıyor. O forma sana yakışmıyor, kal Antalya'da gelme bu şehre...

Sonuç olarak iyi futbol oynamaya çalıştığımız maçta, hakkımız olan 1 puanı alamadık. Ofansif anlamda elimizde yeterli futbolcu olmadığı için pozisyon üretemedik. Burak Yılmaz dışında hayal kırıklığı yaratan futbolcu yoktu. Adem son dakikalarda 2 önemli gol pozisyonuna girdi fakat değerlendiremedi, aslında iyi de vurdu ama olmadı.

Maçın en iyileri bana göre Bülent Ertuğrul ve Koray Arslan'dı.

Çok şey kaybetmiş değiliz, biz içeride Fener'i yeneriz, bu gruptan çıkarız.

Sen ağlat, biz severiz seni...
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 19:37

maçtan geriye kalan;

*iki takım adına da sahada futbol namına hiçbirşey olmaması

*antalya taraftarlarının kendi takımlarına destekten çok eskişehire küfretmeleri

*aldığı her topu ezen bir tane olumlu hareket yapamayan burak yılmaz..

SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
Aliduran26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Aliduran26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 19:38
Bu oyunla, bu anlayışla gruptan çıkmamız mucize olur.Yönetim ve teknik heyet artık ne bahaneler bulacak bilmiyorum.Hiç olmazsa gücümüzü bilip gerçekci demeçler verilsin.Ortaya bol kepçeden vaatler atılmasın.Taraftar olarak takımımızın gücünü yönetim ve teknik heyetten daha iyi biliyoruz.
Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ESESim!
Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın?
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 19:39
inanın maçı izlerken sıkıldım.tat tuz yok heyecan desen hiç yok.atanın kazanacağı bir maç tipiydi öylede oldu.şansımızı zora soktuk.kalan 3 maçıda kazanmamız lazım
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
esroot Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan Cantaş
  Alıntı esroot Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 19:39
Tüm futbolcularımızı göstermiş oldukları iyi niyetli mücadeleden dolayı kutluyorum.  Ancak sadece sahada gezinen Burak Yılmaz için birşey demek istemiyorum. Ne işe yarar bu adam? Güzelim gollük pozisyonu da harcadı Ouch

Fb ile beraberlik ve Altay, Tokat galibiyetleri ile gruptan çıkmamak için hiç bir neden yok.
Kalsada son nefes yinede Es-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır