eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalyaspor :1- Eskişehirspor:0 (ZTK)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 41>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 12:54
Youla olayında, Hoca'nın yanında olan Futbolcularımız müthiş bir hırs yaptılar.. Bu maçı alacağımızdan şüphem yok...
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 12:57
Bende bugün çıkacak kadroya çok güveniyorum.17 kişiyle gitmişiz galiba.Her türlü olumsuzluklara rağmen en az 1 puan alırız.Hatta ayrılmak isteyen varsa bu kadrodan, gitmek isteyen de gitsin.Yüreğiyle oynayacak, futbolu seven oyuncuya ihtiyacımız var.
Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 13:00
inşallah kazanıcaz maçı izlemek için erken çıkıcam işten çalışanlar için biraz saati ters gibi neyse sevdamızı tv den izleyelim birde kaçmaz bu fırsat Haydi ESES Haydi ESES Haydi tam zamanı hakikaten tam zamanı şimdi gücünüzü gösterin
Yukarı
night_raider Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı night_raider Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 13:05
Haydi EsEsim alalım şu maçı sırf senin için okuldan kaçtım..Big%20smile
Ne bir İnat Ne Bir Heves Her Sevdalının Yüreğindedir O Ses Kalsada Son Nefes Her Zaman Her Yerde En büyük ESES
Yukarı
eses_kayhan Liste gör
Deneyimli Yazar

kayhan
Yer: eskişehir
  Alıntı eses_kayhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 13:08
inşallah alırız maçı bi youla tutturdu herkez şerefsiz adam mahvetti takımı taraftarı herkez onun üstüne yogunlaştı maç saatine az kaldı daha yeni konuşulmaya başlandı maçın ne olcağı ve eskişehirden bi organizasyon bile olmadı ben çok istemiştim gitmek ama gidemedim
ölümüne eses
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 13:19

Haydi be cocuklar yaşanan şu son olaylardan sonra alalım şu maçı be

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 13:27
antalya hem formda hemde moralliler,bizdeyse moraller sıfır adem nasıl bir performans sergileyecek bakalım düğüm onda çözülür,inşallah bu kadar eksikle beraberlik çıkartırız,golümüz gelirse orta saha dan gelecek gibime geliyor,hayırlısı,dualarımızı esirgemeyelim
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 13:29
Yaşanan bütün olumsuzlukları biraz olsun üzerimizden atmak için haydi çocuklar kazanalım şu maçı..

İNANIYORUZ..YANINIZDAYIZ..

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
ermanbey26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
  Alıntı ermanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 13:35
inşallah sadece taraftarı hırs basmamıştır.herkes klavyeyi yiyecek kıvamda,futbolcular ne alemde acaba,akşam belli olur..
mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.
Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
  Alıntı nightmare26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 14:07
rıza hoca işi biraz biliyorsa burak yılmazsız çıkar sahaya ki ben burağın bugün büyük bir hırsla mucadele edeceğini beklesem hatta ve hatta 11 de çıkarsa gol atmak için elinden geleni yapacağını sansam dahi bu maçta 11 de değil kulubede oturmasından yanayım neden derseniz yanlışlıkla gol falan atarsa yarım sezon daha bu adama D A Y A N A M A M allahını seviyorsan rıza hocam şu adamı bize izletme!!!
Maça gelince de puanla döneceğimizi düşünüyorum en azından umut ediyorum temin bahsettiğin bencil insanlar olmazsa tabiki..
Tahmini kadrom ise şudur ;
                                                        İVESAm
                     SEZGİN              NADAREVICim            ELSAKA    VOLKAN

KORAYım            B.ERTUGRULum         ALPERim        B.KOCABEY

DOĞA

ADEMim 
Bir kerede böyle bir şey denede buragın azabından pay almamızı engelle sayın hocam LÜTFEN!!!
not ;forma  için arma için daha büyük bir hırsla mücadele ettiğini düşündüğüm futbolcularımıza ım,im gibi sevgi ifadeli özel takı kullanılmıştır... saygılar

Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır