eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 154155156157158 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
redangel26 Liste gör
Yazar

eses
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 03:31
sercan Gs ye,youla bursaya,eses nereye_? :))
KraL KimmiŞ GörSün Herkez!!
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 03:33
Alıntı yapılan es_emre26

Youla'nın gitmesine en çok aşağıdaki linkteki ilan sahibi üzülmüştür Big%20smile

http://www.sahibinden.com/suleymane_youla_nin_bizzat_maclarda_giydigi_krampo-05WQQaXQQ19565915WQQpXQQdisplayitem

fiyat inandırıcı gelmedi çakma birşeye benziyor....
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 04:27

Biri yalan söylüyor

Eskişehirspor’un kaçak golcüsü, “Rıza Çalımbay beni Beşiktaş maçında bilerek oynatmadı” dedi. Çalımbay ise, “Sakattı, Eskişehir’de bile yoktu” karşılığını verdi.

ESKİŞEHİRSPOR’un kaçak futbolcusu Souleymane Youla, hurriyet.com.tr’ye konuştu, ortalık karıştı. Kadro dışı bırakıldıktan sonra kenti terk edip Fransa’ya giden golcü futbolcu,“Beni Beşiktaş maçında bilerek oynatmadı” dediği teknik direktör Rıza Çalımbay’ı sahtekarlıkla suçladı. Youla, hurriyet.com.tr’ye şunları söyledi:
O bir sahtekar
“Diyarbakırspor maçında golleri kaçırdıktan sonra iyice bunalıma girdim. Rıza Çalımbay’ın maçtan sonra (Youla’yı isteyen takım yok. Keşke olsa da versek) yönündeki açıklamalarını duyunca iyice moralim bozuldu.
Rıza Hoca tam bir sahtekar. Bir daha kesinlikle o adamla çalışmam. Yönetim de onun gibi. Rıza hocayla konuşuyorsun başka şey söylüyor, yönetim ile konuşuyorsun başka şey söylüyor. Hepsi benim arkamdan konuşuyor. Çalımbay, kulüp başkanı Halil Ünal için ‘başkan değil tam bir yalancı’ dedi. Sürekli başkanın arkasından konuşuyor.
‘Defol git’ dedi
Beşiktaş’a 1-0 kaybettiğimiz maçtan önce Rıza Hoca ile tartıştık. Bana ‘defol buradan, sana ihtiyacım yok’ dedi. Beşiktaş maçı öncesi bana bunları söylüyor sonra da Antalyaspor maçından önce de diyor ki ‘sana ihtiyacım var.’ O büyük maçta bana ihtiyacı yoktu da bu maçta mı var? Hiçbir şey anlayamadım.”
Sözümün arkasındayım
Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, iddialar sonrasında bir açıklama yaptı ve Gineli oyuncuyu mahkemeye vereceğini söyledi. Bunun üzerine hurriyet.com.tr, Youla’ya bir kez daha ulaştı ve sözlerinin arkasında olup olmadığını sordu. Gineli futbolcu, “Bütün söylediklerimin arkasındayım” dedi.

Bana ve camiaya ihanet etti

“Youla’nın söylediklerinin hepsi yalan. Kendisine güvendim, hep yanımda götürdüm. Ancak o bana ve Eskişehirspor’a ihanet etti.”

ESKİŞEHİRSPOR Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, kendisine ağır suçlamalarda bulunan Youla’nın iddiaları için “hepsi yalan” derken Gineli futbolcuyu camiaya ihanet etmekle suçladı.
Youla’nın “Beni Beşiktaş maçında bilerek oynatmadı” şeklindeki sözlerine büyük tepki gösteren Çalımbay, “Niye oynatmayayım ki? Beşiktaş maçları benim her zaman kazanmak istediğim maçlardır. Youla o hafta sakattı. Beşiktaş maçının öncesinde ve sonrasında Eskişehir’de bile yoktu” dedi.
Sakatlığı yoktu
“Youla yalan söylüyor. Eskişehirspor camiasına ihanet etmiştir” diyen Çalımbay, şöyle devam etti: “Youla, sakat olmadığı halde sağlık problemlerini mazeret göstererek takımını yalnız bıraktı. Antalya’ya forvetsiz geldik.
Onu Beşiktaş’a götürdüm. Ardından Eskişehir’e getirdim. Kendisine hep güvendim ama o bana ve takımına ihanet etti. Kendisine hakaret davası açacağım.”

Beş kuruş alacağı yok

YOULA’nın Eskişehirspor’dan beş kuruş alacağı yok. Takımda en fazla parayı alan da kendisidir. Kimseyi suçlamaya da hakkı yok.

Yukarı
Frequency Liste gör
Deneyimli Yazar

Görkem
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 05:39
Adam sanmıştık. Değilmişsin...
Kalsada son nefes, din iman ESES
Yukarı
eses_26_eses Liste gör
Yazar

Barış
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 08:56
Alıntı yapılan es_emre26

Youla'nın gitmesine en çok aşağıdaki linkteki ilan sahibi üzülmüştür Big%20smile

http://www.sahibinden.com/suleymane_youla_nin_bizzat_maclarda_giydigi_krampo-05WQQaXQQ19565915WQQpXQQdisplayitem
kaç kere giymiş youla bu kramponu ne hale gelmiş ya çakmanın çakması Big%20smile
Alsada bu sevda canımızı, hayatın anlamı SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
ErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Bozoluk
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 08:58
Kıllık olsun diye alıp görüldüğü yerde kafasına atmak lazım : )
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 09:18
Sergen zamanında, yalan rüzgarları vardı.Şimdi 2. si çekiliyor.Kim yalan söylüyor kim doğru söylüyor belli değil.
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 09:18
13 hafta,91 gün yapar.91 gün moralsiz olurmu insan.91 günde insanın eline 9 fırsat geçse birinidemi değerlendirmez?
 Üstelik Rıza hocanın açıkladığı gibi ,en çok para alıp alacağı olmayan bir futbolcu için...
Bundan önceki sene ve senelerde alacaklarını aylardır alamayıp parasız pulsuz kalan futbolcularımızın destanlar yazdıklarına şahit olduk...
  Youlanın sözleri ağır,mazeretleri geçersizdir bence.Youlanın dönüşü çok ama çok zor,dönse bile bundan daha moralli olacağınında garantisi varmı?
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 09:28
youla bence başka bir takıma gitmek istiyor ve buna uygun zemin hazırlıyor.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 09:42
gitsin uğurlar olsun ama koskaca eskişehir spor camiasına da çamur atıp gitmek yakışmadı açıkcası.bundan sonra gideceği takımda aynı şeyleri yapmıyacağı ne malum bence youla bu sözleriyle biraz olsun türkiyede ki futbol hayatını bitirdi bence.
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 154155156157158 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,553 saniyede hazırlanmıştır