eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 151152153154155 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 22:53
2 Sene öncede Metin diyadin Sergen vakası vardı.Olan gene bizlere ve Eskişehirspora oluyor
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 22:57
Alıntı yapılan ESES_TAMER

2 Sene öncede Metin diyadin Sergen vakası vardı.Olan gene bizlere ve Eskişehirspora oluyor

Bence olay farklı.O zaman hoca ve teknik direktör anlaşamadı.Bu olağan bir durum.Ancak şimdi Youla öyle bişey yaptıki,hem kendini yaktı,hem bizi üzdü,hocayı zor durumda bıraktı,ayrıca avantacılara yol gösterdi.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 23:12
Youla bu şehre gelme artık istemiyoruz seni 
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 23:21
Pü kankim gitti bali ucuza gitmese hovarda kankim benimWink
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 23:24
 Az daha kalsaydı Namık Kemal fıkraları Youla fıkralarına dönecektiBig%20smile
S.nalbant
Yukarı
26es26 Liste gör
Yazar

ömer
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 23:53
oysaki bu şehir seni sevmişti bizi satanı biz affetmeyiz.
ALEMİN KRALI
Yukarı
dekavil26 Liste gör
Yazar

-
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 00:00
s.a arkadaslar.. bizler bazi seyleri hemen olsun istiyoruz inanin ki bende buna dahilim. cunku zaferlere ac kalmisiz saman alevi gibi parlayan zaferler bu buyuk camia yi mutlu etmiyor..bu zaferlere ulasabilmek te inanin bana ne youla ile olur ne umit karan ne burak yilmaz ne mehmet yilmaz ne de ne bileyim iste, simdi neyle olur derseniz birincisi hepimizin bildigi gibi alt yapiyla olur bu sehrin cocuklariyla olur. bu sehre gercekten emegi gecmis bir baskanin basa gelmesi ile olur. iyi bir teknik adamla olur.. tabi simdi bunlarin sirasi diil. bunlar zaman la olacak isler..bu sezon basi yonetim yaptigi transferlerde parayi sokaga attigini gormustur. umit karan ismi ni ilk duydugumda inanin yikildim boyle bir transfer nasil yapilabilir.. ben bu transfer de yonetimde art niyet aramaktayim yada  bu yonetim gercekten futboldan hic anlamiyor. bir takim fener i devirebiliyorsa galatasaray i devirebiliyorsa ve daha sonralari da kume dusme meye oynuyorsa bunlarin altinda illaki biseyler arar insan ben boyle dusunuyorum..youla yi riza calimbay getirmis iyi yapmis ona guvenmis besiktas a da o getirmis iyi yapmis getirmis de ne olmus youla  ne yapmis hep riza calimbayi yolda birakmis.. riza hoca da bu adam daki karakteri hala anlamamis.bu isler youla y la olacak isler diil.. ne batuhan la nede engin baytar la.. su an bazilari aramizda diil..soylenecek cok seyler war.. kisaca daha cok karnimiz agrir..taki yonetim degisir ve gercekten eskisehir we eskisehirspor sevgisi icinde olan bir baskan basa gelene kadar..bazilari disinda bu takimda su an inanin senelerce hizmet edecek yapida futbolcular goruyorum ornek olarak sezgin koray doga murat onur belki bir kac tane daha ama.. egriye kalan ornegin youla umit karan burak yilmaz mehmet yilmaz volkan yaman ragip bunlar bence hic bir zaman faydasi olmayacak kisiler.. neyse kalin saglicak la.. 
Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 00:10
böyle karaktersiz adamların futbol hayatını bitireceksin....
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 00:14
Alıntı yapılan dekavil26

s.a arkadaslar.. bizler bazi seyleri hemen olsun istiyoruz inanin ki bende buna dahilim. cunku zaferlere ac kalmisiz saman alevi gibi parlayan zaferler bu buyuk camia yi mutlu etmiyor..bu zaferlere ulasabilmek te inanin bana ne youla ile olur ne umit karan ne burak yilmaz ne mehmet yilmaz ne de ne bileyim iste, simdi neyle olur derseniz birincisi hepimizin bildigi gibi alt yapiyla olur bu sehrin cocuklariyla olur. bu sehre gercekten emegi gecmis bir baskanin basa gelmesi ile olur. iyi bir teknik adamla olur.. tabi simdi bunlarin sirasi diil. bunlar zaman la olacak isler..bu sezon basi yonetim yaptigi transferlerde parayi sokaga attigini gormustur. umit karan ismi ni ilk duydugumda inanin yikildim boyle bir transfer nasil yapilabilir.. ben bu transfer de yonetimde art niyet aramaktayim yada  bu yonetim gercekten futboldan hic anlamiyor. bir takim fener i devirebiliyorsa galatasaray i devirebiliyorsa ve daha sonralari da kume dusme meye oynuyorsa bunlarin altinda illaki biseyler arar insan ben boyle dusunuyorum..youla yi riza calimbay getirmis iyi yapmis ona guvenmis besiktas a da o getirmis iyi yapmis getirmis de ne olmus youla  ne yapmis hep riza calimbayi yolda birakmis.. riza hoca da bu adam daki karakteri hala anlamamis.bu isler youla y la olacak isler diil.. ne batuhan la nede engin baytar la.. su an bazilari aramizda diil..soylenecek cok seyler war.. kisaca daha cok karnimiz agrir..taki yonetim degisir ve gercekten eskisehir we eskisehirspor sevgisi icinde olan bir baskan basa gelene kadar..bazilari disinda bu takimda su an inanin senelerce hizmet edecek yapida futbolcular goruyorum ornek olarak sezgin koray doga murat onur belki bir kac tane daha ama.. egriye kalan ornegin youla umit karan burak yilmaz mehmet yilmaz volkan yaman ragip bunlar bence hic bir zaman faydasi olmayacak kisiler.. neyse kalin saglicak la.. 
volkan yaman ve mehmet yılmaz için eleştirine katılmıyorum,volkanın performansı hergeçen gün artıyor,mehmet yılmazında bize katkısı ortadadır.
FOREVER-ESES
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 00:19
rıza çalımbay ntv spora bağlandı;youla eskişehirspordan üstün değildir,takımımızda en yüksek transfer ücretini alan oyuncudur,antalya maçında oynamasını söyledik oda oynamak istemedi keyfi olarak oynamak istemedi bizde oynayacaksın dedik oda şehri terk etti ankaraya gitti ordan da ükesine gitmiş dedi.youla parası geç kaldığı zaman hemen problem yaratıyordu antrenmana çıkmama gibi dedi.youla için eskişehirspor bitmiştir kendine klup bulacak dedi.takımını ve klububu yüz üstü bırakıp gitti dedi.youlaya şu an için hiç kimse talip olmadı dedi.youlayı takıma geri almak bu yaptıklarından sonra eskişehirspor klubune yakışmaz dedi.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 151152153154155 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,441 saniyede hazırlanmıştır