eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 148149150151152 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alabucak Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 20:27
trabzon olabilirmi
ŞİMŞEK
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 20:28
Alıntı yapılan ForzaEskisehir

Alıntı yapılan chapman26

"Beşiktaş maçı öncesin bana bunları söylüyor sonra da Antalyaspor maçından öncede bana diyor ki 'sana ihtiyacım var'. O büyük maçta bana ihtiyacı yoktu da bu maçta mı bana ihitiyacı var? Ben hiçbir şey anlayamadım".

Düşünülmesi gereken bir cümle Anlayana

Eskişehirsporun en önemli kozunun beşiktaş maçında oynatılmaması
Ne büyük tesadüf Clap

Siz o maçda Youlanın sakat olduğunu bilmiyormusunuz.Ertesi haftaki Kasımpaşa maçında da sakat olduğunu bilmiyormusunuz.Bunları bilmiyorsanız hala neden öküz altında buzağı arıyorsunuz.Önce biraz düşünün ondan sonra yazın.Bu adam Kayseri maçında sakatlandı,ondan sonra oynadığı ilk maç Denizli maçı son 15 dakika,bakın bakalım arada nasılmış Youla sakatmıymış yoksa sakat değilmiymiş.Adam göz göre göre yalan söylüyor hala altından birşey çıkarmaya çalışıyorsunuz.
S.nalbant
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 20:45
Alıntı yapılan Aliduran26

Bu olayların bu şekilde gelişmesi tam bir yönetim zayıflığıdır.

yönetim elbette sütten çıkma ak kaşık değil,elbette bu büyük camianın beklentilerini karşılayacak kapasitede değil fakat bu youla olayı veya buna benzer futbolcunun takımdan kaçma olayı sanki dünyada ilk kez bizde yaşanmışcasına ikide birdede yönetimi suçlamak yanlış diye düşünüyorum..

en basit ceyhun eriş,fahri tatan isimleri ..ya allahaşkına bu adamların karıştırdığı her kulübün yönetimimi hatalı yada zayıf?

yada birkaç yıl öncesinde appiahın kaçışındada febe yönetimimi hatalı?dünya futbolunda her sezon bu tip olaylara fazlasıyla rastlamak mümkün iken sürekli yönetimleri suçlamak sizce ne kadar doğru?

youla iyi topçu fakat adam iflah olmaz bir gecekuşu,kendini ayrıcalıklı gören birisi.ne yapsın yönetim kadro dışı bırakmayıpta?rıza hoca hatalı,yöentim zayıf ee youla ne? veziri azamın sol testisimi?

zor bir dönemden geçiyoruz..en azından şu günlerde taraftar,yönetim,futbolcu,teknik kadro olarak kenetlenmeliyiz..

biz ne youlalar gördük,ne sergenler gördük bu tip adamlar rüzgar olsa bizim gibi kayadan ancak toz alırlar...
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 20:46

Seni çok sevmiştik senin için tezahüratlar yapmıştık her maç arkanda olduk bu sene sözleşme yenilemene çok sevinmiş bu senede en iyi transferimiz youla demiştik sen ne yaptın ihanet ettin bizim sevgimize giydiğin o kutsal formanın hakkını veremedin aldığın parayı haketmedin yaşadığın evinin aidatlarına kadar kulübe göndermişsin faturalarını takımın forvet i yokken kendini tatilini düşünüp takımını yalnız bıraktın seni gözümüzde çok büyütmüşüz ben şahsen hakkımı helal etmiyorum sana youla yazıklar olsun.....

Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 20:59
Hayatta komplo-teorisi üretmem ve olaylar karşısında da böyle bakanlara ben şüpheli bakarım. Yakın çevrem tanır zaten. İlk defa bir şey söyleyeceğim, bu günah almak falan da değil. En gerekli maçta olmayan adamın günahı kendine yeter, kimsenin almasına gerek yok. Maçı tv'den seyrettim ve birkaç kez kaçırdığı pozisyonlara baktım. Döne döne baktım. Gönüldaşlar ilk kaçırdığı pozisyonda top arkasına düşmüş olabilir ANCAK; ikinci pozisyonda o gelen ortada kafayı zımba gibi çakması gerekirken göğüse girmesi bana temiz gelmedi. Katılırsınız, katılmazsınız ben böyle düşünüyorum.

İkinci devre Youla'yı başka bir takımda görme ihtimalimiz de yüksek bildiğiniz gibi. Yani Youla'nın 2 gol attığı ya da atabileceği bir maçtan sonra gitmesi bence zor, bayağı bir zordu. İpleri koparması gerekiyordu ve ipler istediği gibi pat diye koptu. 3 gün önce böyle bir olayla karşılacağımızı söyleseler(Youla Antalya'ya gitmeyecek ve hoca kadro dışı bırakacak hatta ihanet etti diyecek) ben inanmazdım. Youla gidişini neredeyse "Oh be gitti" dedirtircesine bizdeki işini bitirdi ve yeni bir maceraya da yakında yelken açacak. İkinci pozisyonda ben bile atardım diyorsam Youla 50 defa atardı. İlkinde santimle de olsa topun arkasına düştüğünü kabul ederim ama Youla istediğine ulaştı. Allah ES ES'e yakışan ve formasına hakettiği değeri verecek olanı bize nasip etsin. Youla anlaştı ve ikinci devre iznine bizi yüzüstü bırakarak çıktı gibi geliyor bana.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 21:12
Alıntı yapılan mehmet2681

yula yı kazanmamız lazım, rızamı, yula mı deseler 100 de 100 yula derim..
Bir karektersizin yanında yer almak ? Ayıptır ya.
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
moris26 Liste gör
Yazar

Sami Çiftçi
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 21:21
Giden gitmiştir.....Artık önümüze bakacağız.
KÜTAHYA'NIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 21:30
Taraftar profilimizin günden güne olumsuz yönde değişmeye başladığı görülüyor. Eskiden böyle birşey olsa herkes tek yürek olup Youla'yı karşısına alır, hocaya sahip çıkardı. Ama şimdi bunca olan olaya rağmen hala Youla'yı destekleyip, hocayı gereksiz yere eleştirenler hatta hakaret edenler var.

Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 21:30
ESES bu şekilde gündeme gelip yıpranmamalıydı.
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 21:31
Gidersen git youla,arkandan yas tutacak değiliz ya.Bizi seveni biz daha çok severiz.Ama sen çok ararsın Eskişehiri. Demediler deme...
 Bence senin sonun Fransa 3.ligi yada Fransa amatör ligi.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 148149150151152 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır