eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 146147148149150 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 18:53
Dostumuzdan çok düşmanımızın çok olduğu şu dönemde  bizi bütün Türkiyeye rezil ettin Youla...Defol gittt...Angry
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 18:58
Durun bakalım başkan niye çıkıp açıklama yapmıyo belki taraftar korkusuna söleyemiyorlar belki youlayı sattılar baskan paraları cebe indirecek heryerden ayrı haber
Yukarı
doğuş Liste gör
Deneyimli Yazar

Doğukan can
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 18:59
kardeşim sen ümit i sakat diye gönderirsen youla da oynamaz tabi
sevinmek için sevmedik
Yukarı
gürcan Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan
Yer: Gökmeydan
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 19:06
Alıntı yapılan leventes26

Durun bakalım başkan niye çıkıp açıklama yapmıyo belki taraftar korkusuna söleyemiyorlar belki youlayı sattılar baskan paraları cebe indirecek heryerden ayrı haber

olabilir valla
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 19:06

Youla kadro dışı bırakıldı.

Başkanımız Halil Ünal, Youla`nın kulübün iç disiplin talimatlarına ve geleneklerine yakışmayan hal ve hareketlerde bulunduğundan ötürü Souleymane Youla`nın, süresiz kadro dışı bırakıldığını açıkladı.

Halil Ünal şunları kaydetti: "Youla, camiamıza, büyük taraftarımıza, formasına, etik değerlere saygı göstermediği için yönetim kurulu kararıyla, gerekli cezalar verilerek süresiz kadro dışı bırakılmıştır. Youla, Ziraat Türkiye Kupası`nda yapacağımız Antalyaspor maçının kadrosundaydı. Buna rağmen kampa katılmayıp, kenti terk etti. Daha önce de disiplinsiz hareketleri nedeniyle kendisini uyarmıştık. Bu yaptığı hareket de bardağı taşıran son damla oldu. Yönetim kurulu olarak yaptığımız toplantıda Youla`nın süresiz kadro dışı bırakılmasına karar verdik." dedi.
20.12.2009

eskişehirspor.org
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 19:10
Alıntı yapılan inadına_eses

Youla kadro dışı bırakıldı.

Başkanımız Halil Ünal, Youla`nın kulübün iç disiplin talimatlarına ve geleneklerine yakışmayan hal ve hareketlerde bulunduğundan ötürü Souleymane Youla`nın, süresiz kadro dışı bırakıldığını açıkladı.

Halil Ünal şunları kaydetti: "Youla, camiamıza, büyük taraftarımıza, formasına, etik değerlere saygı göstermediği için yönetim kurulu kararıyla, gerekli cezalar verilerek süresiz kadro dışı bırakılmıştır. Youla, Ziraat Türkiye Kupası`nda yapacağımız Antalyaspor maçının kadrosundaydı. Buna rağmen kampa katılmayıp, kenti terk etti. Daha önce de disiplinsiz hareketleri nedeniyle kendisini uyarmıştık. Bu yaptığı hareket de bardağı taşıran son damla oldu. Yönetim kurulu olarak yaptığımız toplantıda Youla`nın süresiz kadro dışı bırakılmasına karar verdik." dedi.
20.12.2009

eskişehirspor.org

resmen politika buya baska bişey değil adamı sattılar içlerinde youlada dahil bu polıtakayı yanı kazığı attı
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 19:11
Alıntı yapılan chapman26

"Beşiktaş maçı öncesin bana bunları söylüyor sonra da Antalyaspor maçından öncede bana diyor ki 'sana ihtiyacım var'. O büyük maçta bana ihtiyacı yoktu da bu maçta mı bana ihitiyacı var? Ben hiçbir şey anlayamadım".

Düşünülmesi gereken bir cümle Anlayana
Youla Rıza Çalımbay hakkında taraftarın kafasını karıştırıyor. Beşiktaş maçıyla ilgili kafamızdaki şüpheleri kuvvetlendirmeye çalışıyor aklınca. Pek inanmıyorum buna.

Alıntı yapılan 65es26

Anlaşılan bu Youla'ya hakikaten bir talipli  var.Yoksa akıllı insanın konuşacağı laflar değil bunlar.
Serbest kalmak içinde ortamı böyle gerip yönetimle,teknik heyet arasındaki soğukluktan faydalanmak istiyor.
Yönetim, Youla'nın alacağı varsa hemen ödemeli ve serbest kalmasının önüne geçmelidir.
Oynamazsa oynamasın.Gelmezse gelmesin.Ama bedavaya serbest kalmasın.
Başkan üç-beş kuruş alacağını ödememek için bu adamın serbest kalmasına fırsat verme.
Şimdi ödeyeceğiniz üç-beş kuruş en azından bundan sonraki bu tip uyanık futbolculara mesaj olur. 
Bu olay bir plan mı? Bu olay Youla'yı satabilmek için yönetimin de içinde bulunduğu bir kurgu mu? Bunlar kafalara takılan sorular. Bunların doğru olmadığını göstermek için yönetim Youla'yı satmasın, yüksek bir bonservis bedeli belirlesin, amiyane tabirle sürünsün de çeksin Youla Eskişehirspor camiayla bu kadar uğraşmanın, başkanına, teknik direktörüne ağzına geleni söylemenin cezasını.

Yönetime sesleniyorum; Youla'ya yüksek bir bonservis bedeli belirleyin. Eğer gerçekten almak isteyen varsa, bonservis bedelini verir, zaten alır Youla'yı. Almayan olursa da kadroya da alınmasın, bir yere de gidemesin, çeksin cezasını.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 19:16
Her nekadar Yönetimi sevmesemde Yönetim ve Rıza hoca hakkında sahtekar kullanan futbolcuya artık sevgim bitmiştir.Utanmalı bence youla takımın herşeyiydi neredeyse taraftarın göndünde yeri ayrıydı..Hadi kendin gittin bari takım arkadaslarını yanlız bırakmasaydın.helal olsun aldıgı paranın karşılıgını veren topçularımıza..!!
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
ömerdd Liste gör
Yazar

Ömer GÜDER
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 19:37

süleyman youla, süleyman youla

kuş kadar bile, beyin yok onda...

Takımımız için hayırlısı oldu bence, daha fazla konuyuda uzatmayalım.
İyi gününde değil kötü gününde de ES-ES'liyim...
Yukarı
erman123 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhan Etli
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 19:38
Alıntı yapılan KaRa

Yönetime sesleniyorum; Youla'ya yüksek bir bonservis bedeli belirleyin. Eğer gerçekten almak isteyen varsa, bonservis bedelini verir, zaten alır Youla'yı. Almayan olursa da kadroya da alınmasın, bir yere de gidemesin, çeksin cezasını.
Nası yani bu kadar basit diyorsun. Peki ya adam topa bile vurmadan tıkır tıkır yine alıcak parasını buna çekiyor cezasını mı diyeceğiz, garanti paraya anlaşmış adam. Topa bile vurmayan adama 3 yıl para ödemeyecekmiyiz? Sen ev kiralayıp, 1 aylığına tatile çıkınca ev sahibine "ben bu ay evinizde oturmadım kira ödemiyorum" mu diyorsun?  Gerçi sevgili yönetim o kadar çarçur ettiki şu klübün parasını, taraftar da kanıksadı artık, nasılsa girer bi taraflarımıza diye üzülemiyoruz bile.
Yeter ki sen yürekten oyna..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 146147148149150 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,582 saniyede hazırlanmıştır