eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 132133134135136 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 12:05
Alıntı yapılan kirmizi

Alıntı yapılan eses_ilker

yazıklar olsun sana verilen değerlerin tümüne.eeee bir adamın kıçını bu kadar kaldırırsan demekki böyle oluyormuş.

Keşke sadece kıçını kaldırmış olsaydık. Otuz santim tezahüratını yapanlar anladılar.

az önce yazdım yeniden yazayım 30 cm die tribunlere cagırdıgımız youla olurda yarın bi gün karsımıza baska bir takımda cıkarsa kimde ne kadar kimde kaç cm oldugunu görecektir unutmasınki onda 30 cm olan ESKİŞEHİR taraftararında 3000000 cm dir biz bir futbolcuyu göklere cıkartmasınıda yerin dibine sokmasınıda iyi biliriz
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 12:08
Alıntı yapılan ades

iyi bir teklif aldıysa gelirler isterler adam gibi youla yı alırlar giderler.parayı veren youlayı öttürür

puhahahahaha dogru söze nedenir valla cuk oturmus

parayı veren youlayı ötürür ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 12:08
A takım istediyse Youla da istiyorsa inadına satmıcaksın  gidiceksin B takımına satıcaksın
nasıl olsa bonservisi elimizde 
yada hic satmıcaksın oynatmıcaksında futbolculugu korelticeksin iyice  ozaman anlıcak nabtıgını
Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 12:09

Rıza Çalımbay tam bir sahtekar

Kadro dışı kaldıktan sonra Eskişehir'i terk eden Youla Başkan Halil Ünal ile teknik direktör Rıza Çalımbay hakkında çok ağır sözler sarfetti..

Kadro dışı kaldıktan sonra apar topar Eskişehir’i terk eden Youla, Fransa’ya gitti. Fransa'ya iner inmez hurriyet.com.tr’ye konuşan golcü oyuncu bomba açıklamalar yaptı.
Youla şunları söyledi: “Rıza Çalımbay hoca tam bir 'sahtekar'. Bir daha kesinlikle o adamla çalışmam. Yönetim de onun gibi. Rıza hocayla konuşuyorsun başka şey söylüyor, yönetim ile konuşuyorsun başka şey söylüyor. Hepsi benim arkamdan konuşuyor. 2 gün önce çok önemli maç vardı. Ben ona da katıldım ve çok iyi oynadım. Beni 2 ay sakat şekilde oynattılar.

BAŞKAN DEĞİL YALAN RÜZGARI
Kulüp Başkanı Halil Ünal, başkan değil tam bir ‘yalancı’. Rıza Çalımbay sürekli başkanın arkasından konuşuyor. Bana ‘Onlar yönetici falan değiller, onların hepsi yalancı. Sen onları boşver bana inan’ dedi ama en ufak bir şeyde kendisini kurtarmak için bu yola başvurdu.

TÜRKİYE’DEN TEKLİF VAR
Rıza Çalımbay o kulüpteyken ben asla bir daha oraya dönmem. Ancak Türkiye’ye dönebilirim. Türkiye Ligi’nden büyük bir takımdan ciddi bir teklif var. Hangi takım olduğunu şimdi söylemeyeceğim ama ilerleyen günlerde kesinleşecek.

DEFOL BURADAN
Gineli oyuncu, Süper Lig'in 10. haftasında oyanan ve Beşiktaş'ın 1-0 kazandığı maçtan önce de Rıza Çalımbay ile tartıştıklarını kendisine 'defol buradan sana ihtiyacım yok' dediğini söyledi. Youla sözlerine şöyle devam etti: "Beşiktaş maçı öncesin bana bunları söylüyor sonra da Antalyaspor maçından öncede bana diyor ki 'sana ihtiyacım var'. O büyük maçta bana ihtiyacı yoktu da bu maçta mı bana ihitiyacı var? Ben hiçbir şey anlayamadım".

YOULA'YI MAHKEMEYE VERİYORUM
Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, iddialar sonrasında bir açıklama yaptı ve Gineli oyuncuyu mahkemeye verdiğini söyledi.

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20091221/riza_calimbay_tam_bir_sahtekar.html?ref=flas

Yukarı
ahmet-KKŞ Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: K.K.Ş.
her sezon bir olay once sergenle basladı gecen seson batuhan olayları sımdıde en son sorun cıkacak sandığım adam youlonun  olayları rahat bir sezon geciremiyecekmiyiz?????Cry
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
youlayı yaptığı açıklamalardan dolayı hiç bir süperliğ takımı almaz.bir teknikdirektör ve bir başkana yapılan bu laflar karşında youlayı alacak olan süper liğ takımı 2 defa düşünüpde değerlendirir bence.türkiyede top oynaması zor
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
emrealp Liste gör
Yazar

emre
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 12:14
riza hoca yi bütün türkiye biliyor karakterini iftira ya hiç gerek yok aldigin paralar haram olsun...
Baska diyenlere inat ES-ES
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 12:15

bu sözler doğruysa ne insanlara kaldık allahım ne yönetim yönetim ne teknik heyet teknik heyet nede futbolcu futbolcu. 

hiç kimse unutmasın sevgimiz renklere armaya; geri kalan hepiniz bir torbadasınız(anladınız siz onu)

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
Nejmet28 Liste gör
Usta Yazar

Nejdet
Yer: Lübnan
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 12:15
Keşke aldığımız paraya satabilsekte kurtulsak ama bu performansla,bu demeçlerle bence imkansız.Verilebilecek en büyük ceza verilmeli,hemen devre arsı isteyen olursa verilmelidir.
Her zaman her yerde en büyük Eses
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 12:17
şimdi ntvsporda konuştular ve youlanın bu sözlerine yuhh dediler ve ayıpladılar.ayrıca youlanın bursasporla görüştüğünü söylediler
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 132133134135136 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,813 saniyede hazırlanmıştır