eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 130131132133134 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
komik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ESES
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 11:11
pkei bu adamın çocuğu var çoluğu var onlarıdamı götürmüş ?
İstanbul Takımı Tutmak Ekranların En Parlak Yıldızına,Anadolu Takımı Tutmak İse Mahallenin En Güzel Kızına Aşık Olmak Demektir.Birinde Para Konuşur Birinde Yürek...
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 11:13
youla yı alana burak bedeva  gerçi oda kiralık ama
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 11:16
takımı karıştıranların allah belasını versin yönetim dahil herkez istifasını versin bu neya
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 11:17

Youla kaçtı!

Eskişehir'de flaş gelişme!.. Es Es'te dün sıcak saatler yaşandı. Ülkesine gitmek için izin isteyen ancak olumsuz yanıt alan Youla, bavulunu toplayıp, şehirden ayrıldı. Kadro dışı bırakılan Gineli, “Bir daha buraya dönmem” ifadesini kullandı.

Eskişehirspor-Youla%20kaçtı!

Eskişehirspor’un bu sezon başında bonservisini alabilmek için uzun uğraşlar verdiği Youla ile başı derde girdi. Diyarbakırspor maçında kaçırdığı gollerle saç-baş yoldurtan ve eleştirilerin hedefi olan Youla, dün ortalığı karıştırdı. Antalyaspor ile çarşamba günü oynanacak Türkiye Kupası maçı öncesi ülkesine gitmek isteyen ancak olumsuz yanıt alan Gineli oyuncu, bavulunu toplayıp, Eskişehir’den ayrıldı. Başkan Halil Ünal, yaşananların ardından, bu futbolcuyu süresiz kadro dışı bıraktıklarını belirterek, “Bizden aldığı parayı getirirse istediği kulübe transfer olur. Ancak bu yaptığının bir cezası olacak” dedi.

‘Başkan da hoca da amatör’
Bir daha Eskişehir’e dönmeyeceğini belirten Youla, “Hem başkan, hem de teknik heyet amatör. Onlarla çalışmak istemiyorum. Bugüne kadar Eskişehirspor’a her şeyimi verdim. Diyarbakır maçında sahaya 2 iğne ve 2 serum yapılarak çıktım. Hasta olmama rağmen bana sürekli, ‘oyna’ dediler. Para konusunda da verilen sözleri yerine getirmediler. Onlardan bir maç izin istedim ama vermediler. Başka takıma gideceğim” diye konuştu. Bu arada, Youla’nın Bursaspor’la görüştüğü iddia edildi.

≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 11:19
Alıntı yapılan EsEsMania

Youla 131 sayfa olmuş şu ana kadar
Son sayfaya kadar keşke senin attığın goller, yaptığın asistler yazılsaydı, ama hakikatten sevgimiz ile şımardın kendini bulunmaz hint kumaşı sandın, kimse değişilmez değildir.
Şunu unutma bu taraftar kimseyi unutmaz ama hatırlatır. Sen nasılsa bir şekil de bu taraftarların karşısına çıkacaksın işte o zaman kimde ne kadar ne var Göreceksin.

evet keser döner sap döner gün döner hesap döner

bu güne kadar hep sukadar var youlada dedik ama unutmaki birgün bu taraftarın karsısına cıktıgında kimde ne nekadar görürsün youla biz bir insanı yukarılara cıkartırsak yerin dibine sokmasınıda biliriz  seni kariyerin bitmek üzereyken alıp adam ettik türkiyenin konustugu adam yaptık ama degmezmişssin umarım seni cıkarttıgımız bataklıgına geri dönersin
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 11:20
birdaha dönmeyi düşünmesin bence youla hangi yüzle çıkıcak taraftarın önüne.youla eskişehirde bitmiştir.
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
eses_ilker Liste gör
Yazar

ilker
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 11:24
yazıklar olsun sana verilen değerlerin tümüne.eeee bir adamın kıçını bu kadar kaldırırsan demekki böyle oluyormuş.
efsane.
Yukarı
ezbol Liste gör
Deneyimli Yazar

erol bakırcı
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 11:25
güle güle.bursa istiyorsa karşılığında baonservisli istediğimiz 3 oyuncu alır işi bitiririz.daha karlı olur.
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 11:27
Kimseye şu ya da bu diyerek bir ithamda bulunmam genelde ancak giderken başkana ve teknik heyete ettiği laflar Youla'nın karaktersizliğini gösteriyor. İlk geldiğinde, geçen seneki beyanlarında Rıza Çalımbay'la birlikte çalışma konusunda ettiği lafları hatırlıyorum da şimdi kötü mü oldu Rıza Çalımbay? Yani böyle karaktersizlik, basitlik olmaz. Sen kafana göre takıl, alemlere ak, işini yapma sonra izin verilmeyince vay şöyleler, vay böyleler.

Güle güle Youla, yalnız bu kafayla başka yerlerde başarılı olman da zor. Gerçi tüm bu yaşananlar taktik de olabilir ancak bu zor bir ihtimal.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 11:32
seni yine adam eden Rıza Çalımbaydı Youla efendi seni sevdik bagrımıza bastık.Bu yönetim ne kadar amatörde olsa bunlar senin gibi adama yakısı kalmıyo demekki seninde cok sevdigin eskisehir taraftarını bu kadar kolay satabildin. bir batuhan olamadın sana karsı gösterilen sevgi karısında. Simdi batuhanı düsünüyorrum da kiralık bir futbolcu bizim sevgimizi kazanmak için sevdan bir ates eses diye bile cıktı yazıklar olsun youlaa sanaa
eskisehir senin için ve youla bizim için bitmistir....
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 130131132133134 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır