eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 127128129130131 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
anadoluyildizi Liste gör
Deneyimli Yazar

Behlul Ozkan
Yer: United States
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 09:57
Youlanin bizimle 3 yil sozlesmesi var. Yonetim yuklu miktarda cezayi keser. Youla tipis tipis gelip paf takimiyla antremanlara cikar. Eskisehirspor un istedigi bonservis bedelini odemedigi surece hic bir Yere gidemez.
Her zaman, her yerde ESES
Yukarı
ErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Bozoluk
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 09:59
Alıntı yapılan ErSin

Böyle amatör yönetimlerimiz olduğu sürece her sene bir futbolcuyla bu durumlara düşeriz. Youla' da geçen sene Engin' e Barcelona' da oynasın demişti, şimdi kendisi gitsin oynasın. Bu kadar kapris Messi' de yok. Bursaspor' un alacağı hiç aklımdan geçmiyor işine yaramaz çünkü Bursa' nın ancak Bursa' ya gitmesinide istemiyor değilim.

Bu yazdığıma ek olarak Youla bize geçen sene ne kazandırdıysa bu sene daha fazlasını kaybettirdi. Kaç maçtır oynamadı ve oynadığı bir çok maçta şaka gibi goller kaçırdı. Youla' nın yerine Bank Asya' daki Ömer olsaydı hem daha az maliyetle oynardı hemde Youla' nın kaçırdığı bir çok pozisyonda golü bulurdu. Bunun yanında Ümit ile birlikte takımdaki diğer oyunculardan ayrıcalığı vardı. Bunun için diğer futbolcular arasında da bir huzurluk olmuş olabilir. Dilerim Ümit' te tez zamanda gönderilir.

Son olarakta Youla Yönetim ve Rıza Hoca' ya baya bi saldırmış taraftarı yine sevdiğini söylemiş. Rıza Hoca ve Yönetim konusunda haklı bile olsada sonuçta Eskişehirspor' a bir yanlış yapmış ve doğal olarak taraftarada bir yanlış yapmıştır. Onun için bize kendisini sevdirmeye yada haklı göstermeye çalışmasın. Türkiye' nin herhangi bir takımına gitse bile Eskişehirspor taraftarını karşısında bulacağı kesin.
Yukarı
emrealp Liste gör
Yazar

emre
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 10:02
Youla: Rıza Çalımbay tam bir sahtekar
Eskişehirspor Yönetimi tarafından kadro dışı bırakılan Souleymane Youla zehir zemberek açıklamalar yaptı.
Kadro dışı kaldıktan sonra apar topar Eskişehir’i terk eden Youla, Fransa’ya gitti. Fransa'ya iner inmez kendisine ulaştığımız Gineli oyuncu konu ile ilgili hurriyet.com.tr’ye konuştu.

Youla şunları söyledi: “Rıza Çalımbay hoca tam bir 'sahtekar'. Bir daha kesinlikle o adamla çalışmam. Yönetim de onun gibi. Rıza hocayla konuşuyorsun başka şey söylüyor, yönetim ile konuşuyorsun başka şey söylüyor. Hepsi benim arkamdan konuşuyor. 2 gün önce çok önemli maç vardı. Ben ona da katıldım ve çok iyi oynadım. Beni 2 ay sakat şekilde oynattılar.

BAŞKAN DEĞİL YALAN RÜZGARI

Kulüp Başkanı Halil Ünal, başkan değil tam bir ‘yalancı’. Rıza Çalımbay sürekli başkanın arkasından konuşuyor. Bana ‘Onlar yönetici falan değiller, onların hepsi yalancı. Sen onları boşver bana inan’ dedi ama en ufak bir şeyde kendisini kurtarmak için bu yola başvurdu.

TÜRKİYE’DEN TEKLİF VAR

Rıza Çalımbay o kulüpteyken ben asla bir daha oraya dönmem. Ancak Türkiye’ye dönebilirim. Türkiye Ligi’nden büyük bir takımdan ciddi bir teklif var. Hangi takım olduğunu şimdi söylemeyeceğim ama ilerleyen günlerde kesinleşecek.

DEFOL BURADAN

Gineli oyuncu, Süper Lig'in 10. haftasında oyanan ve Beşiktaş'ın 1-0 kazandığı maçtan önce de Rıza Çalımbay ile tartıştıklarını kendisine 'defol buradan sana ihtiyacım yok' dediğini söyledi. Youla sözlerine şöyle devam etti: "Beşiktaş maçı öncesin bana bunları söylüyor sonra da Antalyaspor maçından öncede bana diyor ki 'sana ihtiyacım var'. O büyük maçta bana ihtiyacı yoktu da bu maçta mı bana ihitiyacı var? Ben hiçbir şey anlayamadım".
Baska diyenlere inat ES-ES
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 10:02
Alıntı yapılan EsSerdar26

Youla hakkında kulağımıza gelen o kadar sorun vardı ki,karısı bile ağlayarak Başkanın yanına gelip dert yanmış diye duymuştum mesela,sebep zamparalık imiş,ihtimal vermemiştim ama oynadığı oyunu ve başkan ile hoca'nın açıklamalarını okuduktan sonra bunun doğru olduğu ihtimali kuvvetlendi.

Özel hayat bir yana ama arkadaşım bu şekilde maç seçme lüksün yok ki,ne o öyle yalanlar havalarda uçuyor,yok iğne ile oynamış,yok para sözleri tutulmamış bir tek senmi mağdursun yani bu takımda çok yazık,bu takım ve bu seyirci seni daha gitmeden unuttu Youla bunu bilesin....

Para konusunda düzenli ödemenin yapıldığı belki de tek futbolcu Youla.. Çekleri peşin alır, karısı gider çeker bankadan.. İthamda bulunduğu kişiler değil, Youla Yalancı ve Sahtekar.. Ayrıca ailesine karşıda oldukça sorumsuz.. Eşinin Fransa'da olduğu zamanlarda gece yarısı Youla'nın çatırdılarından (!) rahatsız olup, komşularına sığınan küçük David'in Türkçesi olsa da anlatsa...
Yukarı
emrealp Liste gör
Yazar

emre
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 10:04
bu adamin yaptigi ayiptir. sen profesyonelsin susmayi bilmelisin. kol kirilir yen içinde kalir. simdi sen eskisehirspor a mi zarar verdin hayir!! kendini bitirdin. geçmis olsun youla. seni sahalarda görememek üzere...
Baska diyenlere inat ES-ES
Yukarı
ESESiM026 Liste gör
Deneyimli Yazar

nafız
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 10:11
güle güle
ESESIM SADECE SEN VARSIN
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 10:17

Kadro dışı kaldıktan sonra apar topar Eskişehir’i terk eden Youla, Fransa’ya gitti. Fransa'ya iner inmez kendisine ulaştığımız Gineli oyuncu konu ile ilgili hurriyet.com.tr’ye konuştu.

Youla şunları söyledi: “Rıza Çalımbay hoca tam bir 'sahtekar'. Bir daha kesinlikle o adamla çalışmam. Yönetim de onun gibi. Rıza hocayla konuşuyorsun başka şey söylüyor, yönetim ile konuşuyorsun başka şey söylüyor. Hepsi benim arkamdan konuşuyor. 2 gün önce çok önemli maç vardı. Ben ona da katıldım ve çok iyi oynadım. Beni 2 ay sakat şekilde oynattılar.

BAŞKAN DEĞİL YALAN RÜZGARI

Kulüp Başkanı Halil Ünal, başkan değil tam bir ‘yalancı’. Rıza Çalımbay sürekli başkanın arkasından konuşuyor. Bana ‘Onlar yönetici falan değiller, onların hepsi yalancı. Sen onları boşver bana inan’ dedi ama en ufak bir şeyde kendisini kurtarmak için bu yola başvurdu.

TÜRKİYE’DEN TEKLİF VAR

Rıza Çalımbay o kulüpteyken ben asla bir daha oraya dönmem. Ancak Türkiye’ye dönebilirim. Türkiye Ligi’nden büyük bir takımdan ciddi bir teklif var. Hangi takım olduğunu şimdi söylemeyeceğim ama ilerleyen günlerde kesinleşecek.

DEFOL BURADAN

Gineli oyuncu, Süper Lig'in 10. haftasında oyanan ve Beşiktaş'ın 1-0 kazandığı maçtan önce de Rıza Çalımbay ile tartıştıklarını kendisine 'defol buradan sana ihtiyacım yok' dediğini söyledi. Youla sözlerine şöyle devam etti: "Beşiktaş maçı öncesin bana bunları söylüyor sonra da Antalyaspor maçından öncede bana diyor ki 'sana ihtiyacım var'. O büyük maçta bana ihtiyacı yoktu da bu maçta mı bana ihitiyacı var? Ben hiçbir şey anlayamadım".

hürriyetten alican yaylacı haberi
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 10:20
Teklif Bursaspor'dan bize 6milyon TL vereceklermiş 
Yukarı
EsSerdar26 Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 10:24

Nasıl yani yoksa o paraya başkanı'damı almak istiyorlar....LOLLOLLOL

Anadolu İhtilali Bizimle Başladı,Bizimle Tamamlanacak...
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 10:26
Eskişehirspor'un ismini bu şekilde gündeme taşınmasında sorumlu olan kim varsa hepsinin Allah belasını versin.
Youla bu sezon aldığın para haram olsun.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 127128129130131 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır