eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 125126127128129 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esgökhanes Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: Yeşiltepe
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 02:44

''İsteyen olsa da versek''

Eskişehirspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, Diyarbakır maçında beceriksizlik nedeniyle gol pozisyonlarını değerlendiremediklerini söylerken, "Youla ve Nadareviç'i isteyen takım bulunmuyor. Keşke isteyen olsa da versek. Batuhan transferi bu hafta yüzde 99 netlik kazanacak" dedi!

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20091220/isteyen_olsa_da_versek.html

Bir Tek Seni Sevmekten Yorulmadı Bu Kalbim ! KIRMIZI SİYAH KÜLTÜR'DÜR
Yukarı
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 02:45
Çok tatsız olmuş youla gitnek istiyorum deseydi de böyle şeyler olmasaydı çok üzücü ama klübü antrenör ve ne kadar beğenmesen de başkan hakkında konuşmak hoş olmamış ekmek yediğin kapı sonuçta ama işin mali boyutu da var bu sene bonservisini aldık 3 yıllık mukavele imzaladı bazı işler sıkıntılı olacak youla taraftar için de takım için de çok önemli bir oyuncuydu kontra atak uzmanı herneyse yolu açık olsun umarım yerine benzer bir oyuncu buluruz
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
GodLeSS Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Perama - Greece
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 05:28
oLacagi buydu aga ne dielim simdi adama küfür etsek ne etmesek ne hade gidecen bari kalkip hocaya baskana sallama yok igneyle oynamista bilmemne fedakar olmayacaksan git limon sat... bu arma sana yakismaz bu saatten sonra dönmesin zaten :@
Baska Diyenlere inat...!!!
Yukarı
murattan26es Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 07:22
giden gider kalan sahalar bizimdir,bu takım bir tek youlaylamı oynadı bugüne kadar zaten belli idi bursaspor ile bi adı geçti o zamanadan beri sahada yok bizi bursadan küçük görüyor ise gitsin,adam bejeke,denizli,sivas,diyarbakır,a.gücü,trabzon,febe,maçlarında varlı ile yokluğu belli bile olmuyordu,zaten dünkü maçtan sonra yaşanan bir olayda olduğuna inanmıyorum demekki önceden bi problem vardı takımda da forvewt sıkıntısı olduğu için son ana kadar katlanıldı,youla zaten artık süper lig harci avrupada hiç bir kulüpte oynayamaz ve isteyende olmaz ne güzel geçen sezon kendisine bu ligde piyasa yaptı artı bizden gitse bile bursa,sivas,manisa,denizli,kasımpaşa,antalya, gibi takımlar peşine koşmuşdur bile yakında internet ve ulusal medyada haberleri çıkar,şu saatten sonra kalsada hocasına,kulübe çamur atan bi adamdan verim alınmaz bari giderken kulübe para kazandırsın zararı olmasın,artık ben bi taraftar olarak youlayı kafamda bitirdim,bu sezon zaten küme düşme adayı olmayız yada ilk 5 de olamayız devre arası alt liglerden,gurbetci veya yabancı genç transferler yapılması lazım geleceğe dönük,bizans takımlarının pilot takımı olmamalıyız,zaten devre arası transfer yapmak çok zordur kulüpler ya gözden çıkardıkları futbolcuları yada maliyetlerinin çok üstünde bir transfer politikası izlerler onda yaşlı ve kaşar futbolcuya ihtiyacımız yok ayrıca hocamıza güvenelim ve istikrar peşinde olalım
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses
Yukarı
Tayfun Liste gör
Deneyimli Yazar

tayfun
Yer: İZMİR
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 07:25
dıyarnakır maçında  o  golleri  acaba  bilerekmi  atmadı  ben  bile  atardım  yani  inşallah  gelmez   gelirsede  güzel   bir  dayak  yer    bir  daha  gelmiyeçekmiş   allahın   ginelisi    s.........  gittt
tayfun
Yukarı
KILL4ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Augsburg
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 07:59
ben youlasiz bir eskisehirspor düsünemiyorum!!!
Her Zaman, Her Yerde, Ölümüne, Inadina ESES!
Yukarı
efsanegeridöndü Liste gör
Yazar

YILMAZ KIVIRCIK
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 08:15
Alıntı yapılan esgökhanes

Rıza sen futboldan bu kadar anlıyosun işte, şu son maçta bile Nadareviç'in ne kadar kesici, ne kadar sağlam bir defans oyuncusu olduğunu göremediysen yazık, tamam mükemmel demiyorum ama bu ligin en iyilerinden biri bence...

''İsteyen olsa da versek''

Eskişehirspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, Diyarbakır maçında beceriksizlik nedeniyle gol pozisyonlarını değerlendiremediklerini söylerken, "Youla ve Nadareviç'i isteyen takım bulunmuyor. Keşke isteyen olsa da versek. Batuhan transferi bu hafta yüzde 99 netlik kazanacak" dedi!

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20091220/isteyen_olsa_da_versek.html

EFSANE KOLAY OLUNMUYOR...
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 08:16
Muhtemelen o golleride bilerek kaçırmıştır..o zaman...
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 08:19
YOULA aslında sana yapılacak bir tezahurat var dı yaaaaaa neyse buradan bari göndereyim o tezahuratı sana

ESES bizimdir BİZİM Olacak Oynamayan Futbolcu .......... OLACAK
Yukarı
pelitahmet Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Pelit
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 08:20
Ne olursa olsun takım olarak dik durmak zorundayız. Takım içindeki huzursuzluğun dışarı yansıması malesef bu şekilde oldu. Bir şekilde antalya  maçını alıp bu moral bozukluğunu taraftarına ve medyaya affettirmelidir. Eğerli Antalya maçınıda kaybedersek işler hiç iyi gitmeyecek. Takım durumu kötü değil ilk 6 hedefi bana göre zaten gerçekçi değildi hedef yine küme de kalmak olursa ilk 10 içine girmek. Şu ana kadar bu hedefler tutturulmuş gözüküyor yönetimin ve teknik kadronun eli şu anda diken tutuyor o yüzden dikkatli davranmalılar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 125126127128129 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır