eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 124125126127128 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 01:32
Arkadaşlar Youla bizim için çok özeldir ve geçen sene verdiği özveri ve imkansızdan yaratıp bulduğu goller ile kredisi bizim için çok fazladır..
1- Youla'yı bu hale sokan en büyük etken taraftarın gerekli, gereksiz yerlerde aşırı olumlu tepki vermesidir bence..
2- Kimse Youla'nın böyle olması da mı Rıza Çalımbay'ın mı suçu demesin.. Evet Çalımbay'ın da hatası var sen alemlerde gezen bjk'nin futbolcusu Batuhan'ı affediyorsan, Youla'nın Afrika da olacak olan organizasyon nedeniyle erkenden gitmek istemesine izin vermiyorsan ve bu özel bir defa gerek sprinteri gerek profesyonelliği ile kolay kolay yeri doldurulamayacak olan bir futbolcuyu elinde tutup oynatamıyorsan.. Evet Rıza Hocanında suçu vardır diye düşünüyorum..
3- Yönetim hakkında Youla söylediği laflarda tamamen haklıdır "ağzına sağlık" bizim söylemediklerimizi dile getirmiş tam anlamıyla amatör bir anlayış var..
4- Son olarak Hırsızın hiç mi suçu yok tabiki de var.. Geçen sene kiralık iken kapağı buraya atma adına herşeye göz yumabilen Youla bonservisi ile birlikte imza attıktan sonra aynı fedakarlığı göstermemiştir. Buda onun takdiridir.. Bu karşılıksız sevgiden mahrum kalır başka bir takıma gider ve kaybolur düşüncesindeyim. Çünkü ona bu taraftar çok fazla destek veriyordu.. 
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 01:34
Alıntı yapılan scarface_hkna

Abi Rıza Hoca zaten yalanladı.Sakat değilmiş,hocasıyla görüşmüş bizzat.Youla da varmış görüşme esnasında.Bundan sonraki süreç çok önemli.Beklemek lazım.Youla ne yapacak??Yönetim ne yapacak??
Tamam Batuhan dan fazla hizmet etti Youla takıma.Ancak dalga geçercesine haftalardır oynadığı oyun,herkesin bildiği ama kimsenin açık açık söylemek istemediği gece alemleri bunlar bitirdi bizim gözümüzde Youlayı.Batuhan büyük hata yaptı.Hoca topu yönetime attı.Yönetim affetti.Batuhan da kendini bize affettirdi.Şimdi Hoca bu kez çok daha ciddi ve işin içinde.Bakalım görelim neler olacak.

Ben futbol oynamaktan anlamam ama sakatlıkdan kurtulmanın ve formu tekrar kazanmanın kolay olmadığını düşünüyorum. Hoca antalya maçında sağlam olacağını söylemiştir büyük ihtimal ben diyarbakır maçında ki durumunu merak ediyorum. Birde gece alemlerini söylemişsin eğer o durumlar varsa ve maç önceleri bu durumlarını yapıyorsa affetmek mümkün değil ama izin zamanlarında yapıyorsa bunu özel hayata müdahele edilmez. Hepiniz kendinize şu soruyu sorunuz ruhen ve bedenen tam iyi olmadığınız anlarda okulunuzda, işinizde ve günlük hayatınızdaki randıman diğer sağlam günleriniz gibimi?
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 01:42
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan scarface_hkna

Abi Rıza Hoca zaten yalanladı.Sakat değilmiş,hocasıyla görüşmüş bizzat.Youla da varmış görüşme esnasında.Bundan sonraki süreç çok önemli.Beklemek lazım.Youla ne yapacak??Yönetim ne yapacak??
Tamam Batuhan dan fazla hizmet etti Youla takıma.Ancak dalga geçercesine haftalardır oynadığı oyun,herkesin bildiği ama kimsenin açık açık söylemek istemediği gece alemleri bunlar bitirdi bizim gözümüzde Youlayı.Batuhan büyük hata yaptı.Hoca topu yönetime attı.Yönetim affetti.Batuhan da kendini bize affettirdi.Şimdi Hoca bu kez çok daha ciddi ve işin içinde.Bakalım görelim neler olacak.
Ben futbol oynamaktan anlamam ama sakatlıkdan kurtulmanın ve formu tekrar kazanmanın kolay olmadığını düşünüyorum. Hoca antalya maçında sağlam olacağını söylemiştir büyük ihtimal ben diyarbakır maçında ki durumunu merak ediyorum. Birde gece alemlerini söylemişsin eğer o durumlar varsa ve maç önceleri bu durumlarını yapıyorsa affetmek mümkün değil ama izin zamanlarında yapıyorsa bunu özel hayata müdahele edilmez. Hepiniz kendinize şu soruyu sorunuz ruhen ve bedenen tam iyi olmadığınız anlarda okulunuzda, işinizde ve günlük hayatınızdaki randıman diğer sağlam günleriniz gibimi?

Sevgili abim hoca bizzat o kelimeleri kullandı TRT-3 te.Yani hiç bir sakatlığı yokmuş ve doktoruyla birlikte görüşülmüş Youlayla.Rıza Hocanın beyanatı bu.Ben bir bayan arkadaştan birinci ağızdan duydum bazı şeyleri.Diğer sayfalarda da bazı abilerimiz yazmış.Özel hayattır ancak formsuz olduğu zaman insan daha çok çalışmalı.Bunlar daha çok göz önüne çıkar yani.Hani bende şu an aslında direk Youla suçlu,defolsun gitsin demek istemiyorum.Ancak Youla baya birşeyler karıştırmış belliki.Zaman herşeyi gösterecek bence.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
redangel26 Liste gör
Yazar

eses
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 01:46
Biz hiç bir oyuncuya muhtaç değiliz gidecekse yolu açık olsun..
KraL KimmiŞ GörSün Herkez!!
Yukarı
cnr_es26 Liste gör
Yazar

caner
Yer: eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 01:58

rıza hocayı gerçekten anlayamadım tamam youla hatalı olabilir ama rıza hoca yaptığı açıklamada youlanın çok disiplinsiz bir futbolcu olduğunu bu yönlerden amatör futbolculardan bile daha alt seviyede olduğunu söyledi..Ve youlanın bunları hep yaptığını belirtti.youla antalyaya gitmek istemediğini diyarbakır maçından önce söledi.Madem rıza hoca bu kadar kızgın neden onu 11 çıkardı bunu anlayamadım ve bu zamana kadar neden bunları sölemedi..rıza hocanın yaptığı açıklamalar çok sertti.zannetmiyorum youlanın bi daha rıza hocanın takımında oynayacağını..gerçekten üzücü bir olay,youla takımın bir simgesi taraftarın en çok sevdiği isimlerden biriydi..haksızlık yapmayalım geçen sene ve bu sene başında youlanın performansı ve takıma verdiği katkı tartışılmaz..umarım uzlaşılır bu kadar kolay vazgeçilmemeli youladan...

Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 02:02

Youla: Amatörlerle çalışmak istemiyorum

Eskişehirspor'u ve Eskişehirspor taraftarlarını çok sevdiğini belirten Youla ancak bir daha Eskişehir'e dönmeyeceğini belirtti. Kulüp Başkanı Halil Ünal ve teknik direktör Rıza Çalımbay'ı amatörce davranmakla suçlayan Youla şöyle konuştu:

"Hem başkan, hem de hoca amatör. Ben amatörlerle çalışmak istemiyorum. Bugüne kadar Eskişehirspor'a her şeyimi verdim. Son olarak oynadığımız Diyarbakırspor maçında sahaya iki iğne ve iki serum alarak çıktım. Hoca ve başkan hasta olmama rağmen bana sürekli olarak 'Oyna' dediler. Daha önceki maçlarda da hasta hasta sahaya çıktım. Başkan ve hoca söz veriyor, sözünde durmuyorlar. Para konusunda da verilen sözleri yerine getirmediler. Eskişehirspor taraftarlarını çok seviyorum. Onlar da beni seviyor. Ama bu yönetim ve hoca ile çalışmak istemiyorum. Eskişehir'e geri dönmeyeceğim. Ülkeme gitmek için izin istemiştim. Gine'ye gitmek en az 10 saatimi alıyor. Ancak onlar Antalyaspor maçı nedeniyle bana izin vermedi. Oysa ben çoğu maçta hasta hasta sahaya çıkıp oynadım. Onlar ise bir maç için izin vermedi. Amatörce davrandı. Başka takıma gideceğim. Amatör adamlarla çalışmam."

Youla, Galatasaray ve Bursaspor ile transfer görüşmesi yapıp yapmadığı sorusuna ise, "Bakalım, ileriki günlerde görürsünüz" yanıtını verdi.

Hürriyet

Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 02:08
Madem para problemin varsa TFF ye başvurursun!
Oynamaya niyeti olmayan gelin yerim dar dar dermiş.
Defol git lan Youla
Yönetim ve teknik kadronun acemiliğini ve amatörlüğünü biz zaten biliyoruz,onlara ayrıca hesap sorulacak zaten?
Yukarı
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 02:09
"Halil Ünal Yalancı,Rıza çalımbay sahtekar" demiş.

vay be cesarete bak..

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/13260058.asp?gid=211
Yukarı
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 02:09

para konusunda haklıdır .  iğneyle oynamışın 1 maç daha oynayıver iğneyle . herkes ülkesine gitmek ister ligler bitmiş ama kupa maçları var bizim için çok önemli .. asıl youlanın takımı bırakıp gitmesi amatörlüktür  . amatör futbolcuyle ESES in işi olmamalı artık  .

ESES
Yukarı
Tolga26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga
Yer: Sierra Leone
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 02:41
Hiç hoş olmadı,yakışmadı!!!
NEYLEYİM KIRMIZI DEDİĞİMDE SİYAH DEMEYEN YARİ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 124125126127128 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır