eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalyaspor :1- Eskişehirspor:0 (ZTK)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 41>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ÜniEsEsEsparta Liste gör
Yazar

Cantekin
Online Durum: Offline
  Alıntı ÜniEsEsEsparta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 22:41
20 lira bilet vallahi rezalet....!

Volkan kardeşime katılıyorum;  GİDEMEDİĞİN YER SENİN DEĞİLDİR ...Clap

€Sparta
Yukarı
pepino Liste gör
Deneyimli Yazar

Ethem
  Alıntı pepino Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 23:19
forvette kim oynayacak?
sevdan bir ateş...
Yukarı
isoESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Öztürk
Yer: Turkey
  Alıntı isoESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 23:28
Alıntı yapılan ÜniEsEsEsparta

20 lira bilet derken kardeşim??? kaynak ne kesin mi 20 lira?
Aşkındır bizi yaşatan
Konya' da ayakta tutan...
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 23:37
Alıntı yapılan pepino

forvette kim oynayacak?

Adem var, A2'den Hakan var, Arda var.
Hiç bir şey bulamazsak Vuckoyu diker Rıza hoca forvete Smile Youla ve Ümit Karandan daha iyi oynayacakları kesin. En azından boş kaleye topu gönderebilirler !

Zor maç olacak. Antalya çıkışta, bu hafta lideri sahasında devirdi. Umarım üzerlerine ciddi bir rehavet binmiştir.
Takımın deplasmanlardaki başarısızlığı ve son yaşanan gelişmelerden sonra alınacak 1 puan bile altın değerindedir buradan. Kaybedersek, çeyrek finale çıkma şansımız epey zorlaşır.
Antalyaya şansımız tutuyor hep, istatistiklerde ezici üstünlüğümüz var onlara karşı.
Ama yukarıda bahsettiğim durumlar çok can sıkıcı.
Yinede içimde buradan puan yada puanlarla döneceğiz diye bir his var.

Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 23:57
Alıntı yapılan es_emre26

eses_irsadinho ; Oraya korktular gelmediler dedirtmemek için mi ? Yoksa takımı yalnız bırakmamak için mi gidiliyor merak ediyorum.. Protesto açısından sağlam bir pankart yaparak asıp içeri girmemek veya tribunde ilk 10 dakika takımı alkışlayarak vb gibi tepkilerle protesto edebiliriz takımı ve yonetımı.. Bu kişisel goruşdur. Ben protestoyu oyle algılarım sen boyle.. Kendi açımdan benimde senınle ters duşen konularda cevabım var elbet.. sana gore yalan,yanlış olsun. Dediğin gibi uzatmanın alemi yok..
---------------------------------------------------------
Onu ben düşünmüyorum,rakipler düşünüyor,o kadarına kafanın çalışacağını düşünmüştüm,neyse bir daha en ince ayrıntısına kadar açıklayıcı yazarım.

Maça gelince beraberlik alırsak üzülmemeliyiz...

Benim yazdığımdan da sadece o anlamı çıkarmak yanlış. Başka bir deyişle ; Rakip takım taraftarının soylediklerine gore hareket etmek yanlış diyeyim. Protesto ederken de rakip takım taraftarına soracak halimiz yok ya.. Bu dediğin olay başka bir bakıma Ankaragucu ve Antalya maçlarındaki rakip takım taraftarının yaptığı hakaretlere aldırış etmememizle örtüşmüyor zaten.

Çok uzadı bu mevzu.. Konu sapmasın.. Uzatmayalım istersen. 

Renkli Sislerin bir cezasının olmadığını sanıyorum. Tribunde iyi goruntu yapar.. Youla da kadro dışı kalmış. Umarım beklenenin üstünde futbol oynayıp Antalyadan avantajlı döneriz.

Edit : Biletler haddinden fazla yuksek olmuş. Ama Antalyaspor taraftarı ESKİŞEHİRSPOR'u şehrinde izleme fırsatını kaçırmaz ve 20 liraya aldırış ettirmeyip stadını doldurur. Smile 
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 00:00
Hebabaye hebabaye hebaba...Stern%20Smile
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 03:13
zor maç antalyaya karşı olan şansımız tutarsa en az 1 puan alırız
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 03:20
ESKİŞEHİR MAÇI BİLET FİYATLARI ...
Süper Lig'in ilk yarısının son maçında lider Kayserispor'u yenen Antalyasporumuz, Salı günü sahasında Türkiye Kupası 1. Hafta maçında Eskişehirspor ile 17:30'da karşılaşacak.

Kırmızı-beyazlı ekibimiz için final niteliğindeki maçın bilet fiyatları tüm tribünler için aynı olmasının düşünüldüğü ifade edildi.

Kombine kartların geçerli olacağı maçta Adopen, Yeni Kale, Misafir Tribün ve Açık tribün biletlerinin 20 TL olarak satılacağı öğrenildi.

Kaynak:  http://www.antalyasporum.com/
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 10:59
grubumuzda fener çıkacak ilk takım. ikinci takım kim olacak.

biz çıkmak istiyorsak antalya maçını kazanmalıyız. bu maçı en azından kaybetmemeliyiz. antalya maçını kaybedersek grupta işimiz ilk maç itibarıyla biter.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
ÜniEsEsEsparta Liste gör
Yazar

Cantekin
  Alıntı ÜniEsEsEsparta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 11:11
Alıntı yapılan isoESES

Alıntı yapılan ÜniEsEsEsparta

20 lira bilet derken kardeşim??? kaynak ne kesin mi 20 lira?
Kesin 20 lira kardeşim...! KonKŞ den otobüs kaldırıyormusunuz kardeşim ???

€Sparta
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır