eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 118119120121122 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 23:47
Youla asla bu takıma geri dönemez dedi eger o açıklamalrı yaptı ise dedi rıza hoca
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
eses16_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet gülmez
Yer: bursa
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 23:47
youla sakatım demiş rıza hoca doktor getittirmiş youlanın yanında hiç bişeyi yok demiş.youla ondan sonra kıvırmış kafam rahat değil demiş sonrada kaybolmuş.rıza hoca gelsede taraftardan özürde dilese artık youlayı kadroya almam dedi.benim için youla bitmiştir dedi.hocamıza göre bu defter kapandıysa artık bizim içinde youla defteri kapanmıştır.
oLeyy Oleyy bursaESES bursaESES........
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 23:48

Eğer ölüm kalım gibi bir durum yoksa bizim bilmediğimiz böyle bir maçtan sonra bu tarz hareketler yapıyorsan kaçırdığın gollerden de karekterinden de şüphe ederim sana verilen sevgiye emeğe aldığın parayada yazıklar olsun ........

Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Şimdi Tv başından geldim ve Youla hakkındaki olumlu yorumlarımdan UTANDIM.

Eskişehir'e gelme Youla,oyuncu olarak da gelme Youla,rakip takımda da gelme Youla.Bu camiaya ettiğin ihanetin bedelini ödeyeceksin.

Nefer
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
Alıntı yapılan Kaan

trt 3 de rıza hcoa açıklama yapıyor

rıza hoca;
"şu an forvetsiz olarak antalyaya geldik, antalya maçı bizim için hayati bir maç "
"youla sakat falan değil,  doktoruyla yüzyüze konuştuk kendiside vardı ve kesinlikle sakat değildi"
"youla nın bu yaptığı bir değil iki değil bin oldu"
"youla'nın şu an 5 kuruş alacağı yoktur."
"Eskişehirspor sıradan bir kulup değil buna artık musade edemezdik, youla değil kralı gelse yinede kovardım "
"tabataya talip falan olmadım ama batuhan geçen sene bize çok hizmet etmiştir"
"ilk yarı kayseri maçından beri kadromuz eksik ikinci yarı gerekli takviye ve mucadele ile çok daha iyi olacağız"

hocamızın kısaca aklımda kalan açıklamaları bunlar...
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
ahmet-KKŞ Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: K.K.Ş.
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 23:50
Alıntı yapılan mmt26

Alıntı yapılan Kaan

rıza hoca;
"şu an forvetsiz olarak antalyaya geldik, antalya maçı bizim için hayati bir maç "
"youla sakat falan değil,  doktoruyla yüzyüze konuştuk kendiside vardı ve kesinlikle sakat değildi"
"Eskişehirspor sıradan bir kulup değil buna artık musade edemezdik, youla değil kralı gelse yinede kovardım "
"ilk yarı kayseri maçından beri kadromuz eksik ikinci yarı gerekli takviye ve mucadele ile çok daha iyi olacağız"

+ youlonun cok fazla havalarda olduğunu ve kendini cok buyuk gorduğunu gibi bir acıklamada yaptı
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 23:51
Alıntı yapılan mmt26

Alıntı yapılan Kaan

rıza hoca;

Rıza hoca eğer bunları dediyseki dediğini teyit ediyorsunuz, helal olsun hocamıza.. Sonunda elini masaya vurdu.. İllaki protesto etmemiz gerekiyormuş demekki...

Biz sıradan bir takım değiliz, tabiki başarı ve puan isteriz ama yıllarca 3.liglerde sürünen bir takımın taraftarı olarak o zamanda bu zamanda bizde öncelik ŞEREF DÜRÜSTLÜK ve BÜYÜKLÜKTÜR..... Rıza hocaya ClapClapClap 
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
OIdCiTy Liste gör
Deneyimli Yazar

EN BUYUK ES-ES
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 23:54

istenilen para verilmesse yedek kulübesinde bekletilmeli iyi bir ceza verilmeli böylece aklı basına gelsn kendini bizden büyük sanıyorsan görelim bakalım bu camiadan buyukmusmusun sen topcusun paranı alıp oynayacaksn oynamam dersn futbol hayatnla oynarlar sende ben buyugm dersn ama ama hayatınla oynamıs olursn farkında deilsndir

Yukarı
eevsen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

engin
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 23:55
kamp gecesı bara kacan batuhan gelecekse youla 10 kere gelır youla nın bu takıma olan emeklerı unutulmamalı...
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 23:57
Alıntı yapılan OIdCiTy

istenilen para verilmesse yedek kulübesinde bekletilmeli iyi bir ceza verilmeli böylece aklı basına gelsn kendini bizden büyük sanıyorsan görelim bakalım bu camiadan buyukmusmusun sen topcusun paranı alıp oynayacaksn oynamam dersn futbol hayatnla oynarlar sende ben buyugm dersn ama ama hayatınla oynamıs olursn farkında deilsndir

Bencede bu saatten sonra ona yapılacak en büyük ceza , satmayacaksın hiç bir takıma bonservisi bizde değil mi nasılsa satma, ama hiç bir maçta da oynatmayacaksın.Her maç kulübede bekleteceksin. O bunu bu taraftara , en önemlisi bu ARMAya yapıyorsa sende onun futbol hayatını bitireceksin..

Çünkü onu X bir kulübe satmak bu saatten sonra onun için en büyük ödül olacaktır...
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 118119120121122 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,313 saniyede hazırlanmıştır