eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 117118119120121 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
simurg4844 Liste gör
Deneyimli Yazar

nihat
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 23:38
Alıntı yapılan tepebaşılı26

daha iki ay kadar önce takımdaki önemli bir futbolcu kardeşimiz youla  giderse takım rahatlar ve tahminimde devre arası bırakacak demişti.. bende yapma kardeşim tek vitrin oyuncumuz o dediğimde bırak abi adam antremanlara bile rica minnet çıkyor canı istemesin koşmaz bile demişti..

bu kulüp ,bu taraftar ne youalar gördü geçirdi..bursayamı gider,fransayamı döner kendisi bilir..

kimse bu büyük camianın üzerinde değildir..heleki youla hiç değil...

futbolcu kardeşimiz , demek ki bunları biliyor  ve   takımın selameti açısından    diğerleri gibi  sineye çekmişler.bakalım takım nasıl rahatlayacak. bir adam koca takımı  nasıl etkiler  ve buna neden izin verilir?
SENİ YALNIZ BIRAKIR   MIYIZ SANDIN?/ Aklın en büyük yanılgısı, olayları istediğimiz şekilde göstermesidir.
Yukarı
prenspamukses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 23:38
Arkadasla youla kim?? Nereye giderse gitsin,bence takim icin daha hayirli zaten karakteri zayif bir oyuncu oldugu bu hareketi ile belli oldu,eskisehirspor senin babanin ciftligimi?? Gineye gidecekmis,yok yaa?? Antalyada kupa macin var??Hastaymis,bizde yedik!!! Bu tarz adamlar takimin ahengini akordunu bozar,16 macta 3 gol atan bir golcu zaten performansi yuzunden yollanirdi,ama youla bide ustune disiplinsizlik yapti,giderse gitsin,takimda yeri en kolay dolacak topcu youladir korkmayin,bakin sivasta agbetu var youlanin yari maliyetine,hiz desen var,yeknik desen var,bitiriciligi youladan daha ustun..ararsak buluruz,gs'den serkan calik var hemen hemen ayni ozelliklere sahip
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 23:39
trt 3 de rıza hcoa açıklama yapıyor
Yukarı
OIdCiTy Liste gör
Deneyimli Yazar

EN BUYUK ES-ES
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 23:41
ya ikiside birbirine karaktersiz fln demeye başladı profesyonel degil diyolar ikiside birbirine umarım sahıs kavgası fln degildir
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 23:42
Alıntı yapılan prenspamukses

Arkadasla youla kim?? Nereye giderse gitsin,bence takim icin daha hayirli zaten karakteri zayif bir oyuncu oldugu bu hareketi ile belli oldu,eskisehirspor senin babanin ciftligimi?? Gineye gidecekmis,yok yaa?? Antalyada kupa macin var??Hastaymis,bizde yedik!!! Bu tarz adamlar takimin ahengini akordunu bozar,16 macta 3 gol atan bir golcu zaten performansi yuzunden yollanirdi,ama youla bide ustune disiplinsizlik yapti,giderse gitsin,takimda yeri en kolay dolacak topcu youladir korkmayin,bakin sivasta agbetu var youlanin yari maliyetine,hiz desen var,yeknik desen var,bitiriciligi youladan daha ustun..ararsak buluruz,gs'den serkan calik var hemen hemen ayni ozelliklere sahip

Agbetu'dan önce kendi içimizde ARDA DİNÇER gibi bi golcümüz var.Umarım bu şahısın gitmesi ARDA ve diğer gençlerimiz için hayırlı olmuştur..2.yarıda bu çocuklara şans vermemiz gerekir...

Ben 2.yarıda  bu takımda Burak,Ümit Karan'ı değil
ARDA DİNÇER'i, ALPER POTUK'u , SELÇUK ALİBAZ'ı, vs vs kendi çocuklarımızı görmek istiyorum...Sanıyorum bunun zamanı geldi..
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 23:42
rıza hoca diyorki youla yalan söylüyor bizden 5 kuruş alacağı yok diyor sadece gineye uça kaprası verilcek diyor onuda kulüp karşılar diyor...
Yukarı
eses16_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet gülmez
Yer: bursa
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 23:44
trt3 de rıza çalımbay hocamız youlanın durumunu anlatıyor
oLeyy Oleyy bursaESES bursaESES........
Yukarı
target26 Liste gör
Deneyimli Yazar

günhan göç
Yer: Türkiye
Yeri gelecek bunların hepsi unutulacak göreceksiniz belki devre arasında alınacak bir forvet oyuncusu bir anda bile youlayı unutturabilir bilemeyiz.bu isim belkide batuhan olur veya bir başkası ama eninde sonunda unutulacak göreceksiniz o yüzden birbirimizi kırmayalım buraların sahibi biziz onlar yolcuWink.. benim şu andaki  kafamdaki forvet eğer ki geçen seneki
performansını gösterebilirse batuhan ve mehmet yılmaz ikiside hava toplarında etkili bizim oyun sistemimize uygun oyuncular arkalarında adem olabilir..boşverin arkadaşlar youlayı her koyun kendi bacağından asılır geldiği gibi gider........!!!
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
Rıza Hoca nın TRT 3 de Youla hakkında söylediklerinden:
-Youla konuşamaz,konuştukça batar.
-Benim en çok üzüldügüm takımda en çok parayı alan futbolcu youla.
-Youla yalan söylüyor 5 kuruş alacagı yok,yönetimden sadece gine ye uçak bileti alacagı var.
-Yönetim büyük bir karar aldı,tebrik ediyorum.
-Antalya maçına gelmemekle ESkişehirspor a ,arkadaşlarına ihanet etmiştir,özür dilese bile asla oynatmam.

3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 23:46
Alıntı yapılan ES ES ES

Rıza Hoca nın TRT 3 de Youla hakkında söylediklerinden:
-Youla konuşamaz,konuştukça batar.
-Benim en çok üzüldügüm takımda en çok para futbolcu youla.
-Youla yalan söylüyor 5 kuruş alacagı yok,yönetimden sadece gine ye uçak bileti alacagı var.
-Yönetim büyük bir karar aldı,tebrik ediyorum.
-Antalya maçına gelmemekle ESkişehirspor a ,arkadaşlarına ihanet etmiştir,özür dilese bile asla oynatmam.

+ tabataya hiç bir şekilde talip olmadım dedi
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 117118119120121 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır