eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 114115116117118 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gürcan Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan
Yer: Gökmeydan
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 22:42
bütün bunlar halilin oyunudur ne halili ne de onun yamyamını bu kulüpte istemiyorum..
Yukarı
Mrtrance__26 Liste gör
Yazar

murat
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 22:48
kiralıkken iyi oynuyordu, bu sene bonsevisiyle alınınca ve ona gösterdiğimiz sevgiye dayanarak bu düşünceye kapılmış olabilir.buda karaktersiz olduğunu gösterir.Kimse bu ARMA'dan üstün değil youla!
Youla N'olurrrr geri dön(!)
Milletin Etiket Olduğu Yerde Biz Fiyat Koyarız!..
Yukarı
Mrtrance__26 Liste gör
Yazar

murat
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 22:51
Alıntı yapılan gürcan

bütün bunlar halilin oyunudur ne halili ne de onun yamyamını bu kulüpte istemiyorum..

şimdi sanki yönetimin avukatlığını yapıyormuşum gibi olucak ama; abi ne yapsaydı yönetim aferin gelme şımarıklıklarına devam et biz sineye çekeriz mi deseydi?
Milletin Etiket Olduğu Yerde Biz Fiyat Koyarız!..
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 22:51
Youlanın futbol kariyeri son çeyreğindeyken başka bir takım için,para için böylesine ucuzluk yapmaz Youla.
Futbol ve para dışında bir problem olabilir.Ailevi bir durum olabilir.Bu konu üzerinede yapıcı olarak eğilmek gerekiyor.
  Yoksa Youla başka nerede bu kadar sevilsin ve adından söz ettirsinki.Kariyerinin en zirvesinde olduğu yeri,ES-ES i,Eskişehiri neden beğenmesinki?
  Türkiye liglerinden başka bir takımın aklını çeldiğini sanmıyorum.Bu olayın iç yüzünü şimdilik açıklayamayanlar(varsa) yakında bu durumun sebebide aydınlanır.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 22:58
Youla yönetimin ve teknik kadronun izni olmadan kendi kafasına göre çekip gitmenin kendisine maliyetinin ne olacağını bilecek kadar profesyonel bir futbolcu.Yani  Youla olayının kamuoyuna yansıtıldığı gibi bir durum olmadığı kesin.Ama şu da kesin; bundan sonra Youla'sız yolumuza devam edeceğiz.  Youla'nın ve yönetimin açıklamalarının gerçeği yansıtmadığı kanısındayım.Hastaymış da zorla iğneyle oynamış. Kim inanır; hasta olan bir futbolcuyu kendisi istemezse hiç kimse zorla oynatmaz.Taraftar dışında herkes ne olup bittiğinin farkındadır. Umarım bu olayda ES ESimiz zarar görmez,sonunda üzülen taraf biz olmayız.
since1965
Yukarı
teksas Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 23:01
Youla Bursaspora haber yollamış. Bursasporda oynamak istiyormuş. yönetimi ve rıza hocayı amatör olarak yorumlamış. haberin detayı aşağıda

Youla da Bursaspor'u İstiyor

Eskişehirspor'da mutsuz günler yaşadığını dile getiren Youla, takımdan ayrılmak istediğini ve devre arasında istenirse Bursaspor'da görev almak istiyor.

Eskişehirspor'u ve Eskişehirspor taraftarlarını çok sevdiğini belirten Youla ancak bir daha Eskişehir'e dönmeyeceğini belirtti. Kulüp Başkanı Halil Ünal ve teknik direktör Rıza Çalımbay'ı amatörce davranmakla suçlayan Youla şöyle konuştu:

"Hem başkan, hem de hoca amatör. Ben amatörlerle çalışmak istemiyorum. Bugüne kadar Eskişehirspor'a her şeyimi verdim. Son olarak oynadığımız Diyarbakırspor maçında sahaya iki iğne ve iki serum alarak çıktım. Hoca ve başkan hasta olmama rağmen bana sürekli olarak 'Oyna' dediler. Daha önceki maçlarda da hasta hasta sahaya çıktım. Başkan ve hoca söz veriyor, sözünde durmuyorlar. Para konusunda da verilen sözleri yerine getirmediler. Eskişehirspor taraftarlarını çok seviyorum. Onlar da beni seviyor. Ama bu yönetim ve hoca ile çalışmak istemiyorum. Eskişehir'e geri dönmeyeceğim. Ülkeme gitmek için izin istemiştim. Gine'ye gitmek en az 10 saatimi alıyor. Ancak onlar Antalyaspor maçı nedeniyle bana izin vermedi. Oysa ben çoğu maçta hasta hasta sahaya çıkıp oynadım. Onlar ise bir maç için izin vermedi. Amatörce davrandı. Başka takıma gideceğim. Amatör adamlarla çalışmam."

Youla, Galatasaray ve Bursaspor ile transfer görüşmesi yapıp yapmadığı sorusuna ise, "Bakalım, ileriki günlerde görürsünüz" yanıtını verdi

ANADOLU'NUN SON ŞAMPİYONU
          BURSASPOR

Yukarı
esroot Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan Cantaş
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 23:01
Alıntı yapılan ekrem yetim

eğer youla sezon arasında bursaspor'a giderse ali cengiz oyunu olduğu apaçık ortaya çıkacak..
benim tahminim ; yönetimin amacı, taraftar baskısından korkup türlü senaryolarla taraftarı kendi tarafına çekmek..youla ihanet etti diyecek..sonra bi bakmışsın yeşil-beyaz formayı giyivermiş sırtına..
o zaman ne olacak..vay be..es es ten kaçtı bursa'ya gitti.
dediğim gibi bu adam bursaya giderse kesinlikle inanıcam bu oyuna.
bu arada daha öncede söyledim tekrar tazeliyorum sırada VANJA İVEŞA var.
demedi demeyin

Komplo teorisi üretmeyi bırakın... Gerçekler bunlar değil...
Kalsada son nefes yinede Es-ES
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 23:02
@ Teksas;

Moraller bozuk, bu ortamda dahi konuyu Bursaspor'a kaydırmaya çalışmana anlam veremiyorum.
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 23:03
Sedat Bey, Youla'nın ailevi bir problemi varsa kesin kendisinden kaynaklanıyordur çünkü Youla maalesef rahat duran bir adam değil, bunu zaten bilenler görenler biliyorlar... Youla çim sahadaki maçlardan daha çok gece ! maçlarını seviyor.. Zamanında Milli takım maçına gideceğim diye takımdan ayrılan youla'nın Antalya'dan bir otelden çıkması ve bu tarz davranışlarının sürekli devam etmesi bence ailevi bir problem yaratmalıdır yaratmıyorsa bir gariplik aranmalıdır....

Bugüne kadar taraftarda, yönetimde, hocada hep youlayı savundu bazı şeylerini görmzeden geldi belki önlemler daha önce daha sert alınabilirdi ama bu taraftara anlatılmazdı çünkü taraftar olarak biz youlayı hep diğer futbolculardan ayrı tuttuk ve daha önce bazı futbolcularda başımıza gelenler bir kez daha geldi bir insana kaldırabileceğinden daha fazla değer vermeyeceksin, bir futbolcuyu diğer futbolculardan ayırmayacaksın bu bir takım oyunuysa sahadaki her futbolcu bizim futbolcumuzdur hepsi ayrı ayrı değerlidir. Youla bu hareketleri hala taraftara güvenerek yapıyor bu taraftar beni çok seviyor sırtımı onlara vereyim ne istersem yapayım mantığında, burada aslında duygularıyla oynanan taraftardır en sert tepkiyi bizim vermemiz ve takımı böyle yüzüstü bırakan bir futbolcuyu affetmemeliyiz...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 23:06
Alıntı yapılan teksas

Youla Bursaspora haber yollamış. Bursasporda oynamak istiyormuş. yönetimi ve rıza hocayı amatör olarak yorumlamış. haberin detayı aşağıda

Youla da Bursaspor'u İstiyor

Eskişehirspor'da mutsuz günler yaşadığını dile getiren Youla, takımdan ayrılmak istediğini ve devre arasında istenirse Bursaspor'da görev almak istiyor.

Eskişehirspor'u ve Eskişehirspor taraftarlarını çok sevdiğini belirten Youla ancak bir daha Eskişehir'e dönmeyeceğini belirtti. Kulüp Başkanı Halil Ünal ve teknik direktör Rıza Çalımbay'ı amatörce davranmakla suçlayan Youla şöyle konuştu:

"Hem başkan, hem de hoca amatör. Ben amatörlerle çalışmak istemiyorum. Bugüne kadar Eskişehirspor'a her şeyimi verdim. Son olarak oynadığımız Diyarbakırspor maçında sahaya iki iğne ve iki serum alarak çıktım. Hoca ve başkan hasta olmama rağmen bana sürekli olarak 'Oyna' dediler. Daha önceki maçlarda da hasta hasta sahaya çıktım. Başkan ve hoca söz veriyor, sözünde durmuyorlar. Para konusunda da verilen sözleri yerine getirmediler. Eskişehirspor taraftarlarını çok seviyorum. Onlar da beni seviyor. Ama bu yönetim ve hoca ile çalışmak istemiyorum. Eskişehir'e geri dönmeyeceğim. Ülkeme gitmek için izin istemiştim. Gine'ye gitmek en az 10 saatimi alıyor. Ancak onlar Antalyaspor maçı nedeniyle bana izin vermedi. Oysa ben çoğu maçta hasta hasta sahaya çıkıp oynadım. Onlar ise bir maç için izin vermedi. Amatörce davrandı. Başka takıma gideceğim. Amatör adamlarla çalışmam."

Youla, Galatasaray ve Bursaspor ile transfer görüşmesi yapıp yapmadığı sorusuna ise, "Bakalım, ileriki günlerde görürsünüz" yanıtını verdi

Bursa Youlayı en sonunda rahat bir şekilde alıyor...
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 114115116117118 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır