eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 113114115116117 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 22:14
Bu olayın devre arasının son maçında olması ve ara taransfer sezonunun başlayacak olması,acaba bu bir tezgahmı?Yoksa kayıkçı döğüşümü? Youlayı gönderip alınacak parayla bir,iki futbolcumu alınmak isteniyor sorularını akla getiriyor.Şöyle veya böyle Youla Diyarbakır maçıyla ESES defterini kapatmıştır.Ama Eskişehirspordan bu şekilde ayrılacak olması hiç hoş olmamıştır.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
eses16_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet gülmez
Yer: bursa
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 22:16
arkadaşlar rıza hoca hacettepe maçından önce kanal 3e bağlandığında youladan haber alınamadığını ve youlanın kafasını birilerinin karıştırdığını söylemişti.yani youlaya ciddi bi teklif var ve bizden çok para veriyorlar açıkçası youlada artık gitmek istiyor bu oynadığı maçlardanda belli eski youlanın gözü kapalı atacağı golleri gözü açık atamıyo.ikinci yarı batuhanla adem iyi bi ikili olusturabilir.hiç kafaya takmıyalım bile.saygılar
oLeyy Oleyy bursaESES bursaESES........
Yukarı
delibalta Liste gör
Yazar

özkan
Yer: Eskişehir-ES
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 22:22
hiç kimse eskişehirspordan büyük değildir..isteyen istediği yere gidebilir.bencede isabetli bir karar.adamın futbol hayatı bitti.nerdeyse jübüle yapacak daha ofsayt kuralından haberi yok.artık bu youla yüzünden maçda saç baş yolmak istemiyorum.bize de yazık kardeşim.sinir hastası olduk bu adam yüzünden.onu yeterince onura ettik zaten. bestede yaptık.emeği için teşekkür edip,yolumuza devam ederiz.bari genç bir kardeşimiz kadroya girerde ilerisi için hayırlısı olur.biz önümüze bakalım.olay netleşince herşey meydana çıkar merak etmeyin.
*HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI*
Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 22:25
bana satılsa bile kuruş para kazanamayız gibi geliyor,nedense
Yukarı
simurg4844 Liste gör
Deneyimli Yazar

nihat
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 22:34
uğurlar olsun ...  hadi canım güle güle!!!
SENİ YALNIZ BIRAKIR   MIYIZ SANDIN?/ Aklın en büyük yanılgısı, olayları istediğimiz şekilde göstermesidir.
Yukarı
Tolga26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga
Yer: Sierra Leone
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 22:35
Bu sezon ki performansıyla kimse talip olmaz bu youla ya elimizde patlar.Bursa'nın istediğine falanda inanmıyorum.Napsın bursa youla'yı???
NEYLEYİM KIRMIZI DEDİĞİMDE SİYAH DEMEYEN YARİ...
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 22:35
Ne de çok sevmiştik seni...

Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 22:37
Alıntı yapılan güven

herkez bişeyler yazıyo kimse neler oldugunu bilmeden yönetime inanmayıp şimdide yönetimin agzın duyulan kelimelere inan arkadaşlar gülüyorum  nerden biliyorsunuz adamın parası verilmedi belki  ben youla haklı demiyorum ama yönetimede inanmıyorum adam gecen sene catır catır oynuyodu şimdi neden kactı

Hadi diyelimki parası verilmedi, ee haliyle Youlaya verilmeyen paralar öteki futbolcularımızada verilmiyordur değil mi ?
İvesa, Koray, Volkan, Adem, Nadareviç vs.. sahada bir taraflarını yırtarak bu takım için çalışıp çabalıyorlarken, Youlanın yaptığı iş mi ?
Bu olayda yönetimde hatalıdır, teknik heyette hatalıdır, taraftarda hatalıdır.
Ama Youlanın dünkü maçta kaçırdığı pozisyonların ( ben artık bilerek yaptığı kanısına vardım, oraya sabit bir kütük koysan çarpıp gol olur ), zırt pırt ofsaytlara düşmesinin, hafta içi çok önemli bir maçımız varken izinsiz bir şekilde kaçıp gitmesinin ve en önemliside bir daha Eskişehire dönmeyeceğim demesinin hiç bir izahı yok.
Çok acil bir işi olsa, milli maçı olsa, bir yakını vefat etse vs.. amenna. İstediği kadar izin verilir ona ama bu yaptıklarının gerçekten izahı yok.
Sebebi ne olursa olsun; Youlanın bu yaptıkları, diğer takım arkadaşlarının alın terine, o buz gibi ayazda çoluğunun çocuğunun rızkından kesip maça gelen taraftara saygısızlıktır, terbiyesizliktir !

Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 22:38
Verdiğin demeçten sonra youla kardeşim yolun açık olsun bizleri hayal kırıklığına uğrattın. Bu taraftar seni yeniden yaratmışken bizleri böyle kaçarak yarı yolda bıraktığın için seni allaha havale ediyorum allah sana gereken cezayı versin sırıtmızdan hançerledin bizleri. Ben sana hakkımı helal etmiyorum umarım bir daha futbol oynayamassın böylede dua ediyorum senin için. YAZIKLAR OLSUN SANA YOULA TEK KELİME İLE YAZIKLAR OLSUN....
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 22:39
ya sevgili arkadaşlar aylardır hep beraber izliyoruz.youla en son gençler maçını deplasmanda oynadı .ondan sonra film koptu kaç hafta oldu bilmiyorum o gün bu gün dür youlanın top oynadığını gören yok.zaten rıza hocanın youlanın nerde olduğunu bilmiyorum dediği maçtan öncede aynı sıkıntılar yaşanmıştı. takımda neden bilemiyorum ama bir otorite boşluğu olduğu gün gibi ortada bakalım nerede sona erecek  yönetim kadro dışı bırakmayla sorunu zaten çözemez.ipin ucu kaçtıktamn sonra takımdaki disiplin ceza zoruyla zaten sağlanmaz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 113114115116117 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,505 saniyede hazırlanmıştır