eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 106107108109110 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
solkanat Liste gör
Yazar

yalın
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 19:53
Arkadaşlar,abilerim hakaret içeren yazılar yazmayalım.Bu adam için forum üyeliğinden olmaya değmez.Youla sen bu yaptığın haraketlerle bize iki puan kaybettirdin(en son olarak) ama kendin için önce saygı ve sevgiyi sonra kariyerini,haysiyetini,kazanacağın parayı kaybettin.Bundan sonra gidersin gineye zürafalara gergedanlara top oynarsın.Bizim yolumuz hedefimiz belli.Biz çatır çatır şampiyonluğa oynayan,avrupada başarılı olan bi takım olmak istiyoruz ve OLACAĞIZ.Senin gibi adamlarla ztn işimiz yok.Senide arada bi televizyonu açıp belgesellerden takip ederiz merak etme sen...
KÜFÜR ETME, ETTİRME! Eskişehirspor taraftarına yakışan tribün küfürsüz ve çoşkulu bir tribündür.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 19:53
Maşallah her olayı Yönetim'e bağlıyoruz. Birisinin kafasına kuş pislese o da yönetimden bilinecek. Ne diyelimShocked
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 19:54
Alıntı yapılan ekrem yetim

eğer youla sezon arasında bursaspor'a giderse ali cengiz oyunu olduğu apaçık ortaya çıkacak..
benim tahminim ; yönetimin amacı, taraftar baskısından korkup türlü senaryolarla taraftarı kendi tarafına çekmek..youla ihanet etti diyecek..sonra bi bakmışsın yeşil-beyaz formayı giyivermiş sırtına..
o zaman ne olacak..vay be..es es ten kaçtı bursa'ya gitti.
dediğim gibi bu adam bursaya giderse kesinlikle inanıcam bu oyuna.
bu arada daha öncede söyledim tekrar tazeliyorum sırada VANJA İVEŞA var.
demedi demeyin

Alıntı yapılan delibasozi

Bursa Youla'yı ne yapsın. Ertuğrul Sağlam düzgün kişiliği ile Youla'yı bizden bu yolla alma dalaveresine girmez; Youla bu tiyatroyu kendi oynamışsa da yine bu karaktersizliğinden dolayı Sağlam tarafından istenmez.

Hem Bursa'nın sıkıntısı gol atamamak bizim gibi. Pozisyona girebiliyorlar ancak Sercan'ın bu seneki şiddetli kazmalığından dolayı hep harcıyorlar. Şimdi o formsuz çocuğun yanına Youla gibi kazmayı alıp da gol yollarını tamamen tıkar mı sizce Bursa??

Ben bu düşüncelerden ötürü Youla'nın Bursa'ya gitmeyeceğini düşünüyorum. Ve kesinlikle de haksız. Futbolcu sağlıklı olduğu müddetçe ve acil bir durum olmadıkça maça çıkıp oynamak zorunda. Bunu inkar etmesi saçmalık demek, işini yapmamak demek. Yapmış olduğu şey sadece bize değil, futbola ve kendi işine de ihanet etmek demek. Yönetim doğru olanı yapmış, daha fazlasını da bekliyorum. Taraftarı sevmek, haklı olmak için ve her şeyi düzeltmek için yeterli değil, olamaz da..

Ekrem abi, söyleyeceklerim kasten sana değil, genel konuşacağım:

Biraz soğukkanlı, biraz mantıklı düşünelim. Her olayda öküz altında buzağı arar olmayalım. Üzerimizde kara bulutlar dolaşıyor, medya dahil herkes ortaya birşeyler atıp gerilimi tırmandırmaya çalışıyorken daha sakin olmalıyız. Her başlıkta hocaya, furbolcuya ona buna her gördüğümüze ve nihayetinde birbirimize sayar-söver olduk; okuduğumuz her yazıda paranoyak olup, olmadık iddialar peşine düştük. Biraz daha sakin, biraz daha soğukkanlı lütfen. Herkesi yapıcı eleştiriye, ortalığı ateşlendirmeyecek açıklamalar yapmaya ve Antalya maçına odaklanmaya çağırıyorum.. Youla konusu illa ki çözülür içimiz rahat olsun, haksız olduğumuz bir durum yok.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 19:56
Türkiye Kupası’nda oynanacak olan Antalyaspor – Eskişehirspor maçının kadrosuna katılmak istemeyen Youla, kulüp yönetimi tarafından süresiz kadro dışı bırakıldı.

Aldığı cezayı öğrenen Gineli oyuncu, apar topar eşyalarını alarak Fransa’ya gitti.

Ulan Yolu şimdi öyle bir şey yazacam ki süresiz kadro dışı bırakacaklar beni de
ama bu sevgiye değmezmişsin sen nankörmüşsün
hanis bir tezahurat var ya sana yazılan süleyman youla süleyman youle bilmem ne kadar bilmemne var onda diye haaaah işte o var ya o ANLADIN SEN ONU
BU FORMA KUTSALDIR NASİP OLMAZ HERKESE
Giden ve gitmryi düşünen kimseye yazmadım ama youla DEFOL GİT
Beinm hakkım haram olsun boğazına dursun
Diyar maçında iki golu çizgiden çıkartıp da gider ayak 3 puanımızı yediğin için HARAM OLSUN
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 19:56
Nereye gidese gitsin bu saatten sonra hiç problem değil...ESES e geri dönmesinde sorun yok benim için....
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
horizon175 Liste gör
Yazar

Ugur ALTIN
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 19:57
Kötü oldu diyemem... Son maçta yerlerde süründü... Topları ezdi... Ayakta duracak hali yoktu... Bonsercisi Es ES'te... Belki para eder, onu satıp genç oyuncu alırız... Bakın Alper'e süper... 
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 19:59

kimse kimseyi kırmasın arkadaşlar hepimiz burada kalıcıyız gelip geçici kişiler için birbirimizi kırmayalım .

artık buda bize bir ders olsun kim olursa olsun sevginin dozajını kaçırmayalım , üçlüler falan geçelim artık bunları

hepimizin hatası oldu ama hata yapmak insana mahsustur , biz görevimizi yaptık futbolcularımıza gereken desteği fazlasıyla verdik ... ne için kendi takımımız için , öyle yada böyle karşılığını alamasakta sorun bizlik bir durum değildir . o yüzden hatayı kendi içimizde aramayalım ...

bir abimiz noel tatiline bağlamış durumu , o da olabilir kaç senedir takip ediyoruz yabancı futbolcular son haftada  ya sakatlanır yada kart cezalısı olurdu .

bu durumda kimseye suç bulmaya gerek yok . hatta yönetime bile çünkü futbolcu vicdanına mahkumsun adam gidecem der izin vermezsin . bu sefer kart görür takımı mağdur eder , o şekilde işini görür .

biz bırakalım bu işleri arkadaşlar kim olursa olsun hangi futbolcu olursa olsun hakettiğinden fazla değer vermeyelim , çünkü sonunda yine biz üzülüyoruz ,

futbol bu ne olursa olsun herkes kazanır : yöneticiler, futbolcular , basın , yayıncı kuruluş ,
 ama şu var ki taraftar her zaman kazanamaz ,

sevgisini verir , zamanını verir , parasını verir , hatta hayatını verir ( bunlarıda gördük ) bunların karşılığında istediği tek şey takımından sadakattır , yürekliliktir ... vs. ama bunların hiç biri maddi değildir . hepsi manevi duygulardır ve bu duygular amatör ve saf duygulardır , ve malesef ki futbol uzun bir zamandan beri profösyenelliği her noktasına bulaştırmış bir sektördür . ve yukarıda saydığım duyguların bu sektörde yeri yoktur

diyeceğim şudur ki armadan ötesine bu sevgi fazla gelir , kaldıramazlar , ağır gelir .
o yüzden ne kimseyi bu yükün altına sokalım nede ağırlığın altında ezilen kişiler yüzünden birbirimizi üzüp kahrolalım ...
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Alıntı yapılan ES ES ES

Alıntı yapılan ekrem yetim

yönetimin amacı, taraftar baskısından korkup türlü senaryolarla taraftarı kendi tarafına çekmek...
valla 10 haftadır futbol olarak Youla sahada yok,golü yok daha önemlisi eskisi gibi koşmuyor bile.Milli maça gitdi geç döndü, sakatım dedi adamı 3 gün bulamadılar .Diyorsunuz ki bütün bunlar yönetimin senaryoları.Bence sizinki senaryo olmuş.

pekala mustafa abi, birde şu açıdan bakalım
yönetim youla'yı el altından bursa'ya sattıysa,youla için eskişehirspor ne ifade eder sence ? sakatlanma riskini göze alabilir mi ?
yüksel meblalar döndüyse ve şampiyonluğa koşan ve oyuncusunu ihya eden bir klübe gitmeyi garantilendiyse neden es-es maçlarında saldırıp kendini sakatlama riskine girsin..bu da bir senaryo tabi ki..
ama dediğim gibi youla bursaspor'a giderse bu senaryoların hepsi doğrulanacak..gitmezse körelir
ortada net bir şey yok..sadece hislerime güveniyorum
Yukarı
ErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Bozoluk
Youla' nın oyun stilini beğenmiyordum ama geçen seneki mücadelesini canla başla çalıştığını da göz ardı etmek imkansız. Olayların iç yüzünü tabiki biz bilemeyiz ama herkes az da olsa kimin ne olduğunu bilir. Youla' da suç varsa ki var, eminim Yönetim de bir o kadar suçlu bu takım da yönetimde hocada futbolcularda çok amatörce davranıyorlar. Bu sistem değişmedikçe daha kötü şeylerde görebiliriz.

Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 20:00

Alıntı yapılan Cumhuriyet

Maşallah her olayı Yönetim'e bağlıyoruz. Birisinin kafasına kuş pislese o da yönetimden bilinecek. Ne diyelimShocked

arkadaşım yapma lütfen acı ama gerçek biz sadece gününe top oynuyoruz bu hafta varız haftaya yokuz neden mı yonetım yuzunden.ben youlaya sonuna kadar katılıyorum yonetıme amatör dedıgı ıcın gercekten amator ve futboldan anlamıyolar  bıze alt yazpı kurumsallasma lazım byle bızı yolacak admlar deıl

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 106107108109110 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır