eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 104105106107108 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 19:22
Bursa Youla'yı ne yapsın. Ertuğrul Sağlam düzgün kişiliği ile Youla'yı bizden bu yolla alma dalaveresine girmez; Youla bu tiyatroyu kendi oynamışsa da yine bu karaktersizliğinden dolayı Sağlam tarafından istenmez.

Hem Bursa'nın sıkıntısı gol atamamak bizim gibi. Pozisyona girebiliyorlar ancak Sercan'ın bu seneki şiddetli kazmalığından dolayı hep harcıyorlar. Şimdi o formsuz çocuğun yanına Youla gibi kazmayı alıp da gol yollarını tamamen tıkar mı sizce Bursa??

Ben bu düşüncelerden ötürü Youla'nın Bursa'ya gitmeyeceğini düşünüyorum. Ve kesinlikle de haksız. Futbolcu sağlıklı olduğu müddetçe ve acil bir durum olmadıkça maça çıkıp oynamak zorunda. Bunu inkar etmesi saçmalık demek, işini yapmamak demek. Yapmış olduğu şey sadece bize değil, futbola ve kendi işine de ihanet etmek demek. Yönetim doğru olanı yapmış, daha fazlasını da bekliyorum. Taraftarı sevmek, haklı olmak için ve her şeyi düzeltmek için yeterli değil, olamaz da..

Youla süresiz kadro dışı kaldı

ALİCAN YAYCILI
Eskişehirspor, Gineli forvet oyuncusu Souleymane Youla’nın biletini kesti.

Salı günü Ziraat Türkiye Kupası’nda oynanacak olan Antalyaspor – Eskişehirspor maçının kadrosuna katılmak istemeyen Youla, kulüp yönetimi tarafından süresiz kadro dışı bırakıldı.

Aldığı cezayı öğrenen Gineli oyuncu, apar topar eşyalarını alarak Fransa’ya gitti.

Konu ile ilgili görüştüğümüz Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Gineli oyuncunun kadro dışı kalmasıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Youla’nın kulübe karşı hiçbir kızgınlığı olamaz. Kadro olarak şu anda forvetimiz yok. Oyuncunun kendisi Diyarbakırspor maçı öncesinde bana Salı günü oynanacak olan Eskişehirspor maçının kadrosuna dahil olmak istemediğini söyledi. Bende bunun imkansız olduğunu ve bu maçın Eskişehirspor için önemli karşılaşma olduğundan Antalya’da olması gerektiğini söyledim. Sonra bana ‘hastayım Antalya’ya gelemeyeceğim’ dedi. Bende kulüp doktoruyla konuştum. Aldığım yanıtta böyle bir durumun olmadığını ve oyuncunun sağlam olduğunu öğrendim. Bunun üzerine bu olayı kulüp yetkililerine ilettim. Onlar da kendi aralarında bu yaşananları görüşerek oyuncuyu süresiz kadro dışı bıraktılar.”

GERİ DÖNMESİ ÇOK ZOR

Bu cezanın ne kadar süreceği ile ilgili olan soruya tecrübeli hoca şu yanıtı verdi: “Bundan sonra takımda kalması çok zor. Ben ona oynamasa bile Antalya’ya gelmesini söyledim ancak kabul etmedi. Burası Eskişehirspor Kulübü’dür. Millet kafasına göre hareket edemez.”

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/13259453.asp?gid=229

http://www.ntvmsnbc.com/id/25034268/

http://www.sporx.com/futbol/superlig/177987/?takim=322

Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 19:22
arkadaş biraz yavaş Allahsızlar da ne oluyor zamanında bizde bağırdık iyi oynayınca, düzgün konuş, sana bu hakkı kim veriyor
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 19:26
Alıntı yapılan ati26

Edit.
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 19:27

Sinirle yazdim kusura bakmayin ama youlayi haddinden fazla simartanlar olmadi mi?
  Benim sozum onlaraydi

BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
crazykarakas Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Rasim Karakas
Yer: Rheinberg/Alm.
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 19:29
biz burak burak derken neler oldu?????

bir de su gercek var (eger youlanin dedigi dogruysa)

ümit karan nerelerde??
haftalardir sakat takimin yaninda degil!!!
Mehmet Yilmazin nerde oldugundan da haberim yok! (Takimla beraberdir ins.)
Herhalde Takim/Kulüp icinde bir cok bilmedigimiz sorunlar var??!

bakalim daha neler ortaya cikacak!
ben nedense endiseliyim

Yukarı
PsycoO Liste gör
Deneyimli Yazar

ersin
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 19:30
Anlaşılan o ki , Youla geçtiğimiz yıl forma  için değil kötü gidişini değiştirip tekrar deger kazanmak ve para kazanmak için oynamış . Ona ayrıcalık tanıyıp , takımdaki futbolcular arasında en büyük tezahuratı ona yaptıgımız için şuan suçluluk duyuyorum , diğer futbolcualrımıza haksızlık yapmışız . Yazıklar olsun Youla. 
Hepimiz Kızılcıklı , hepimiz Ayder hepimiz Altes , hepimiz Nefer'iz..Biz büyük bir aileyiz...
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 19:30
Alıntı yapılan Rıza Çalımbay

Bu cezanın ne kadar süreceği ile ilgili olan soruya tecrübeli hoca şu yanıtı verdi: “Bundan sonra takımda kalması çok zor. Ben ona oynamasa bile Antalya’ya gelmesini söyledim ancak kabul etmedi. Burası Eskişehirspor Kulübü’dür. Millet kafasına göre hareket edemez.”

Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 19:34
Herkes hatırlasın! Youla'yı çağırırken bütün açığı ayağa kaldırıyoruz. Ondan sonra omuz omuza "Allah Allah Süleyman Youla'ya" giriyoruz. Aynı şeyi diğer futbolculara yapmıyoruz.

Youla da : "Gol atmasamda birşey olmaz.Taraftar beni seviyor" diyor. Aynı şey Serdar'a da yaptık. Adam amigoluğunun geliştiğini görüp, top oynamayı bıraktı. Eğer sevgi seli göstereceksek, hepsine gösterelim. Ayrımcılık yapmayalım...

Bu olayda başka işler vardır. Youla'nın da şımarıklığı eklenince bardak taşmıştır.
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 19:34
şaka gibi kötü istikrar sakatlılak bide youla gitti :S
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 19:38

Ümit karan öyle keyfi ortalıkta gezinirse youla da böyle yüz bulur... bir an önce yönetimin duruma el koyması lazım... bir sorun, b,r huzursuzluk var kulüp içinde... b

Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 104105106107108 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır