eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalyaspor :1- Eskişehirspor:0 (ZTK)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 41>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 23:51
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan eses_irsadinho

Alıntı yapılan es_emre26

Senin yaptığın protesto etmek değil ESES'i yalnız bırakmak olur...

Arma için tribünde yerini alırsın,ruhsuz dediğin kişiler için bağırmazsın,en sağlıklı protesto bu olur,maça gitmemek protesto değildir...
Deplasmana gidip takımı desteklememek ile ekran başında izlemek arasında pek fark yok kanımca.. Eses'i orda temsil eden 11 adam var. Takımı bu deplasman da yalnız bırakmak da bir tepkidir , cezalandırmaktır.. Yalnız bırakmak ve boyle protesto etmek ihanet ise tribunde bağırmamak da ihanettir.. Ki bu kararı almamı anlamlı kılan sadece oynadığımız futbol değil bunun yanı sıra okul hayatımdır. Bu sebeple koymuyor insana gitmemek.. Utandırırlar da gelirler inşallah.

Çok fark var...

Mesela herkes senin gibi bir protesto tribine girse,deplasman tribünü boş kalır ve korktular gelmediler,hani her yere gidiyordunuz derler...

Takımı protesto için gelmedik fasa fisolarına inandıramazsın kimseyi.Tribünde yerini alıp,ruhsuzlar için bağırmazsın olur biter,kalkıp da EsEs'im bak işteeee gibi tezahüratlara katılmamak abesle iştigal olur.

Daha fazla uzatmayalım istersen,düşündüklerini tahmin edebiliyorum ve her düşündüğüne de bir cevabım var...Wink
Oraya korktular gelmediler dedirtmemek için mi ? Yoksa takımı yalnız bırakmamak için mi gidiliyor merak ediyorum.. Protesto açısından sağlam bir pankart yaparak asıp içeri girmemek veya tribunde ilk 10 dakika takımı alkışlayarak vb gibi tepkilerle protesto edebiliriz takımı ve yonetımı.. Bu kişisel goruşdur. Ben protestoyu oyle algılarım sen boyle.. Kendi açımdan benimde senınle ters duşen konularda cevabım var elbet.. sana gore yalan,yanlış olsun. Dediğin gibi uzatmanın alemi yok..

Antalyaspor - Eskişehirspor Topici..
Edit : Deplasmana gidecek arkadaşlarımızın ev sahibi takım taraftarı karşısında daha dikkatli davranması ve tribunde rakıp tribune uymayıp olgun davranması dileğiyle..
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 00:55
Şu ikili tartışmanın artık biteceğini ümit ederek ilk mesaja yol haritasını koyduğumu belirtmek isterim..
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 00:56
bu sefer bende gidiyorum! destek zamanıThumbs%20Up
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 01:03
Alıntı yapılan esesyucel

Nekadar kolay ohhh daha mac yapmadan sokorları belirledik hemde masa başındanGecen yıl tokatla oynadıgımız macda berabere kalmıştık bu yıl nasıl oluyorda hemen macları aldık saten takım kötü gidiyor altayda tokata antalyada kücümsenecek takım degil sonucda 11 oyuncuyla cıkıyorlar.

Bir varsayım üzerine konuşuyoruz. Kesin kazanacaz demedim, demem de.

Volkan maçla ilgili tahminini söylemiş.

Cevabınız
Alıntı yapılan esesyucel

Sen öyle san adamlar Deplasmanda lideri yendi

Fikirlerimizi de mi yazamayacağız.  Approve

Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 01:05
insanlar birbirine karşı saygısı kalmadı takımda kötü sonuç alınca fikir uyuşmazlığıda arttık kimse geri adım atmıyor illede ben illede benimki diyor allah sonumuzu hayır etsin bu maçı ya alcaaz ya alcaz yada yalan olcaz...
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 01:08
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Alıntı yapılan esesyucel

Nekadar kolay ohhh daha mac yapmadan sokorları belirledik hemde masa başındanGecen yıl tokatla oynadıgımız macda berabere kalmıştık bu yıl nasıl oluyorda hemen macları aldık saten takım kötü gidiyor altayda tokata antalyada kücümsenecek takım degil sonucda 11 oyuncuyla cıkıyorlar.

Bir varsayım üzerine konuşuyoruz. Kesin kazanacaz demedim, demem de.

Volkan maçla ilgili tahminini söylemiş.

Cevabınız
Alıntı yapılan esesyucel

Sen öyle san adamlar Deplasmanda lideri yendi

Fikirlerimizi de mi yazamayacağız.  Approve

Sana fikirini söleyemeyeceksin demedim hemen ordan bu puanı alırız burdan bu puanı alırz demen yanlış
Ahmete sorsan bu soruyu o bile sana güler Wink
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 01:12
Alıntı yapılan esesyucel

Sana fikirini söleyemeyeceksin demedim hemen ordan bu puanı alırız burdan bu puanı alırz demen yanlış
Ahmete sorsan bu soruyu o bile sana güler Wink

Puanlarla sıralamanın belirli olduğu her türlü organizazyonlarda hesaplama kaçınılmazdır. Bunu da kesin bir dille değil varsayımlar ile söylüyorum. Mesajıma dikkat ederseniz " Varsayarsak, yenersek, yenilirlerse, alırsak vs.. gibi kesin bir sonuç bildirmeyen kelimeler kullandım.

Neyse; konu dağılmasın. 
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 01:23
Serkan bu işler varsayımla olmaz Takım kötüye gidiyor var bir ugursusluk şimdiden kendimizi kandırısak ordan puan alırız burdan puan alız gibi yanılırız Heleki rakipler bize karşı varını yogunu koyacak Sen belki hatırlamasın Birzamanlar afyonsporuda cok hafife almışdık ama adamlar bize karşı tam bi baş belası olmuşlardı neyseki onlar hak etikleri yere biz hak etigimiz yere geldik Demek istedigim şudurki oynanmamış hiç bir macdan puan alırız demek varsayımlarla bu iş olmaz cıkacaksın oynayacaksın alacaksın bu arda özel msj kutun dolu heralde msj gitmiyor gitmiş olsaydı saten burya yazmazdım Tongue
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 01:46
eses_irsadinho ; Oraya korktular gelmediler dedirtmemek için mi ? Yoksa takımı yalnız bırakmamak için mi gidiliyor merak ediyorum.. Protesto açısından sağlam bir pankart yaparak asıp içeri girmemek veya tribunde ilk 10 dakika takımı alkışlayarak vb gibi tepkilerle protesto edebiliriz takımı ve yonetımı.. Bu kişisel goruşdur. Ben protestoyu oyle algılarım sen boyle.. Kendi açımdan benimde senınle ters duşen konularda cevabım var elbet.. sana gore yalan,yanlış olsun. Dediğin gibi uzatmanın alemi yok..
---------------------------------------------------------
Onu ben düşünmüyorum,rakipler düşünüyor,o kadarına kafanın çalışacağını düşünmüştüm,neyse bir daha en ince ayrıntısına kadar açıklayıcı yazarım.

Maça gelince beraberlik alırsak üzülmemeliyiz...

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
eguven26 Liste gör
Yazar

ersan güven
Yer: ankara
  Alıntı eguven26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 02:13
forumun heryerine bakıyorum stad yönetim teknikdirektör futbolcular hava su toprak herkes suçlu ve bu suçluyu bir tek taraftar biliyor tam sütren çıkma ak kaşık yeter artık ya kendinize gelin bu büyük takımın taraftarı olduğunuzu hatırlayın ve ona göre seviyeyi koruyarak taraftarlığınız gösterin yeter artık....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,813 saniyede hazırlanmıştır