eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 152153154155156 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 00:58
Bize de iki tane çocuk geldi "Şair Fuzuli'de dayım şuranın bilmem neyi, ondan aldım, 10 liraya satıyorum" dediler. Yönetim bu dağıttığı biletlerin altında kalacak bir gün ya hayırlısı...
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
Turkmen Liste gör
Deneyimli Yazar

Eren
Yer: 39° 46.2'
  Alıntı Turkmen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 01:04
Bir yanda beleş bilet dağıtan yönetim, diğer yanda taraftarın biletini satıcılara dağıtan turnike görevlileri. Para verip bilet alanın suçu nedir?
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 01:05
Alıntı yapılan Turkmen

Bir yanda beleş bilet dağıtan yönetim, diğer yanda taraftarın biletini satıcılara dağıtan turnike görevlileri. Para verip bilet alanın suçu nedir?

Diğer yandan Kutsal Formamızı bedavaya dağıtan Store çalışanları....Angry
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 01:07
Alıntı yapılan Turkmen

yiye yiye bitiremediniz bu kulubü yazık olsun! batıyordun bunun kulüb sahesinde tekrar zengin oldunuz...
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
gennaro gattuso Liste gör
Yazar

ismail erbil
Yer: eskişehir
  Alıntı gennaro gattuso Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 01:11

[/QUOTE]

Sevgili kardeşim istersen yüz kere yaz ama aynı tas aynı hamam sen gidip paranla alırsın formanı cezaevınden cıkmıs adamlar gıdıs 3 tane alır cıkar anlayamazsın burası Türkiye diil
Eskişehirsporun resmi ürünlerinin satıldıgı magza.Bu yönetim hiç kamera kayıtlarına falan bakmazmı.
Aynı gökte uçarlar ama, kuzgunun dünyası başka, şahinin dünyası başkadır.
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 01:15
İsmail abi insanlar alıp çıkmıyor ki! Çalışanlar kendileri veriyorlar. Telefonu çıkardım cebimden çekmek için ama yetişemedim.  Nasıl bir olaydır. Erman'ında dediği gibi dayım bilmem ne diye de biri geldi bilet satıyor. Bi bakayım dedim satılamaz bilet. Yönetim kamera sistemi kursa kayıtları siler bu insanlar ya da bu kayıtları inceleyecek yönetici olmadığı için değişen bir şey olmayacak.
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 01:21
Alıntı yapılan erman_26

Bize de iki tane çocuk geldi "Şair Fuzuli'de dayım şuranın bilmem neyi, ondan aldım, 10 liraya satıyorum" dediler. Yönetim bu dağıttığı biletlerin altında kalacak bir gün ya hayırlısı...

Bir şöyle dayımız olmadı LOL Censored
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Turkmen Liste gör
Deneyimli Yazar

Eren
Yer: 39° 46.2'
  Alıntı Turkmen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 01:21
Alıntı yapılan kujo

Alıntı yapılan Turkmen

Lisanslı ürün kullanalım, kombine ve ya bedelli bilet alalım ki kulübe faydamız dokunsun dedik, meğer paramızla rezil edilmişiz. Öğrenci nafakamdan ayırdığım her kuruş, zıkkım olsun bu haram zadelere!..  Bir daha o store'nin önünden geçersem iki olsun.

Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 15:38
Dün giriş kapısında biraz fazla vakit geçirdim ve Store'den eldiven,bere satın aldım.
Store'de çalışanlar babasının malı gibi dağıtıyor ürünleri.
Dahası dün üzülerek ve şaşırarak bilet satışının artık ne kadar alenen ve organize yapıldığına şahit oldum.
Bizden bir halt olmaz bu gidişle.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 15:53
Bilet gişesinin önünde bedelsiz bilet satanlar direk belli ediyor kendilerini zaten. Bir kaç kişi de değiller sayıları çok fazla gruplar halindeler. Birbirleriyle de çok büyük rekabet içindeler. Bu adamlar ne kadar suçluysa, sesimizi çıkarmadığımız için bizler de o kadar suçluyuz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 152153154155156 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır