eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalyaspor :1- Eskişehirspor:0 (ZTK)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 41>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
Online Durum: Offline
  Alıntı 26KIRMIZI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 23:10
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan esgres26

deplasmanda 200 kişi olur muyuz

Eskişehir'den organizasyon olmasa bile bu sayıya rahatça ulaşacağımızı tahmin ediyorum.Smile
200 kesin olur o zaten bizim minimum sayı oluyor sivasta bile 200 kişi üstüydük ES ES taraftarından bahsediyoruz...
    Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 23:11
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan eses_irsadinho

Yüreğim Alırcaz Ulan , Aklım Saçmalama Diyor.. Smile

Gitmeyi düşünüyodum deplasmana.. Ama haketmiyorlar.

Kim haketmiyor ?
Futbolcular mı ?
Sen deplasmanlara futbolcunun kara kaşı kara gözü için mi gidiyorsun ?
Yoksa ARMA aşkıyla mı ?

Deplasmanlara birileri hak ettiği için değil,karşılıksız sevdiğimiz için gidilmez mi ? Question

Biz oramızdan buramızdan , okulumuzdan keserken koyuyor takımın boyle oynaması.. Oyuncular gelip geçici ARMA için gidiyoruz maçlara ama bazen tepki vermek , protesto etmek de gerekli.. O kadar çok poh pohladık ki.. Manisada , Paşada , İstanbulda , Eksik ve kotu trabzon deplasmanlarında sağlık olsun deyip bağrımıza basmadık mı ? 3 Lü çektirip alkışlamadık mı ? Birilerinin bunlara nerede olduklarını oğretmesi gerekir. O kadar inanmasak bile her yerde ilk 5 olarak dillendiren teknik heyet ve yonetım  bu hallere kadar duşurdu kusra kalma.. UMUTLANDIRIP UTANDIRMASINLAR !
O gün oynadığımız futbol nedeniyle takımı bireysel olarak protesto edip tepki gostereceğim.. Televizyondan izleyeceğim.. Ki bu iyi gun taraftarı olduğumuzun ve desteğimizi çektiğimiz anlamına gelmez.
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 23:14
Alıntı yapılan 26KIRMIZI

Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan esgres26

deplasmanda 200 kişi olur muyuz

Eskişehir'den organizasyon olmasa bile bu sayıya rahatça ulaşacağımızı tahmin ediyorum.Smile
200 kesin olur o zaten bizim minimum sayı oluyor sivasta bile 200 kişi üstüydük ES ES taraftarından bahsediyoruz...

doğru fakat hafta içi olması kupa maçı olması ve tvde yayınlanması beni düşündürdü.hadi bakalım bu maça dönelim hedef kupa finali olmalı ve uefaya gidelim.bu maçı alırsak gruptan 100de 70 çıkarız diye düşünüyorum
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 23:14
Senin yaptığın protesto etmek değil ESES'i yalnız bırakmak olur...

Arma için tribünde yerini alırsın,ruhsuz dediğin kişiler için bağırmazsın,en sağlıklı protesto bu olur,maça gitmemek protesto değildir...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 23:17
Yerimizi yine alırız.Ama çağırmayacağız onları.Bunu hakedene kadar da çağırmayacağız.
Nefer
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 23:22
Alıntı yapılan es_emre26

Arma için tribünde yerini alırsın,ruhsuz dediğin kişiler için bağırmazsın,en sağlıklı protesto bu olur,maça gitmemek protesto değildir...
Deplasmana gidip takımı desteklememek ile ekran başında izlemek arasında pek fark yok kanımca.. Eses'i orda temsil eden 11 adam var. Takımı bu deplasman da yalnız bırakmak da bir tepkidir , cezalandırmaktır.. Yalnız bırakmak ve boyle protesto etmek ihanet ise tribunde bağırmamak da ihanettir.. Ki bu kararı almamı anlamlı kılan sadece oynadığımız futbol değil bunun yanı sıra okul hayatımdır. Bu sebeple koymuyor insana gitmemek.. Utandırırlar da gelirler inşallah.
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
  Alıntı 26KIRMIZI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 23:26
Nasıl oluyor anlamıyorum  böyle bir taraftar arkanda tribünleri dolduruyor yürekten bağırıyor seni alkışlıyor nasıl böyle ruhsuz kalabiliyorsunuz savaşmıyorsunuz benim için 15000 kişi bağıracak ismimi söyleyecek bırakın top oynamayı koşmayı ölürüm o sahada gerekirse.....Her şey para değil maddiyat değil siz bu kadar insanı değil trilyon ömrünüzü verseniz biraraya getiremezsiniz değerini bilin....
    Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 23:32
biz buyuk camiayız bu durumdan daha da güçlenerek çıkacağımıza inanıyorum,keşke alkış protestosuna devam edip yollasaydık içeri hepsini neyse bu olayları daha da buyutmenın anlamı ve bize faydası olduğunu dusunmuyorum tepkimizi hepsi anladı kendileri bu gece düşüneceklerdir hatalarını ama lütfen bu olayı guven bunalımına kadar götürmeyelim süper lig te 2. senemiz 12 yıl uzak kaldık şimdi bir gençlerin bursanın kayserinin yakaladığı havayı görmek istiyoruz daha da fazlasını hakediyoruz tabiki.ama şanssız yenilgiler aldık sivas maçında hakem son dk. penaltıyı verse 1 puanla dönecektik keza sivasın attığı goller ortada hayatlarının gollerini attı o stoperler,sakatlıkların üst üstte gelmesi bunları göz önünde tutalım eleştirirken,kayserili futbolcuların yaptıklarını hatırlayalım,bjk maçında tek pozisyon verdik gol oldu uzun lafın kısası bugunde ilk yarıda maç 3-0 olabılırdi 2. yarı kotuyduk,sakatlıklar ve eksiklikler yokken çok mu iyi top oynuyoduk peki oynamıyorduk ama türkiyede güzel top oynayan takım varmı haftalık gel gitlerin dışında,tekrar yazıyorum biz buyuk camiaysak bu olaydan daha da güçlenerek çıkmalıyız ve çıkacağımıza inanıyorum
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 23:37
Alıntı yapılan eses_irsadinho

Alıntı yapılan es_emre26

Deplasmana gidip takımı desteklememek ile ekran başında izlemek arasında pek fark yok kanımca.. Eses'i orda temsil eden 11 adam var. Takımı bu deplasman da yalnız bırakmak da bir tepkidir , cezalandırmaktır.. Yalnız bırakmak ve boyle protesto etmek ihanet ise tribunde bağırmamak da ihanettir.. Ki bu kararı almamı anlamlı kılan sadece oynadığımız futbol değil bunun yanı sıra okul hayatımdır. Bu sebeple koymuyor insana gitmemek.. Utandırırlar da gelirler inşallah.

Çok fark var...

Mesela herkes senin gibi bir protesto tribine girse,deplasman tribünü boş kalır ve korktular gelmediler,hani her yere gidiyordunuz derler...

Takımı protesto için gelmedik fasa fisolarına inandıramazsın kimseyi.Tribünde yerini alıp,ruhsuzlar için bağırmazsın olur biter,kalkıp da EsEs'im bak işteeee gibi tezahüratlara katılmamak abesle iştigal olur.

Daha fazla uzatmayalım istersen,düşündüklerini tahmin edebiliyorum ve her düşündüğüne de bir cevabım var...Wink
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
REDBLACK26ES Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: İstanbul
  Alıntı REDBLACK26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 23:48
Yeneriz bunları sıkmayın canınızı.Olmadı en az beraberlik alırız.
TOPÇU değil FUTBOLCU
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır