eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBurak Yılmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 102103104105106 193>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 21:32
Git şu takımdan.Ben futbolcuyum diyorsan hala lütfen başka takımlarda şansını dene.Biz sana layık değiliz.!
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 21:51
Alıntı yapılan scarface_hkna

Youla ya 2 net pozisyonda pas vermemiş.Birde pas atacak 4 tane arkadaşı varken kaleye şut çekmiş.Rıza Hocaya sallayanlar artık futbolcuların halini de bi gözden geçirsin.Tamam hocanın da yanlışları var ama Youla ve Burak yanlışın %70i..
Performansı kötü olanı kulübeye çekemeyen SUÇLUDUR.Burak haftalardır dökülmesine,bugün tepki üstüne tepki almasına rağmen sahadaysa suçlu ne Youla ne Burak'tır.
Adam yok demesin kimse,Sezgin-Koray'dan bir sağ kanat rahatlıkla oluşturulabilirdi.Madem futbolcu oynamıyor, onu kesersin.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
bravoes Liste gör
Deneyimli Yazar

erdogan
Yer: eskısehır
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 22:03
Alıntı yapılan Boraes

Youla ya 2 net pozisyonda pas vermemiş.Birde pas atacak 4 tane arkadaşı varken kaleye şut çekmiş.Rıza Hocaya sallayanlar artık futbolcuların halini de bi gözden geçirsin.Tamam hocanın da yanlışları var ama Youla ve Burak yanlışın %70i..
Performansı kötü olanı kulübeye çekemeyen SUÇLUDUR.Burak haftalardır dökülmesine,bugün tepki üstüne tepki almasına rağmen sahadaysa suçlu ne Youla ne Burak'tır.
Adam yok demesin kimse,Sezgin-Koray'dan bir sağ kanat rahatlıkla oluşturulabilirdi.Madem futbolcu oynamıyor, onu kesersin.
olay budur oynamıyor oynayamıyorsa takımdam kesersın olur bıter burada tek sorumlu rıza hocadır
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 22:12
Tünele giderken formayı çıkarış şeklini, futbolcusu olduğun camiaya ve bu büyük taraftara yaptığın saygısızlığı kimse unutmaz!

Rıza Çalımbay -nedense- seni kesmiyor. Bari hastayım de, sakatım de, başım ağrıyor de, beceremiyorum de, oynama arkadaş! Ankaragücü'ne mi gideceksin, Fenerbahçe'ye mi gideceksin, çek git! Bir daha o kutsal formayı giyme!
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 22:15
 Bir tek oynamayan Burak değil,Kocabey,Doğa,Youla,Sezgin hepsi kötü,devamlı Burak ın olduğu kanattan atak yapmaya çalıştığımız için Burak çok göze batıyor.
S.nalbant
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 22:16
Alıntı yapılan Boraes

Ona bende katılıyorum haklısın.Ancak Koray direk sağ açık oynadığı zaman o kadar etkili olmuyor.Youla bence de kesilmeli.Ancak Ümit ve Mehmet iyileştikten sonra.Şu an maalesef Youla alternatifsiz.Hadi hoca cesaret etti kesti diyelim.Gol atamayınca takım 2 maç olacakları düşünebiliyor musun??
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
Nejmet28 Liste gör
Usta Yazar

Nejdet
Yer: Lübnan
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 22:41
Ah burak sen antalyaya manisaya gittiğinde baya gol atmıştın yazıklar olsun sana
Her zaman her yerde en büyük Eses
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 22:41
bana göre bitmiştir gözümde burak
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 22:45
Hadi babası,al oğlunu doğru addaaaaaa...Wink
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 22:48

Burak YILMAZ eğer bu sayfayı okuyorsan şu laubaliliği bırak her topun başınada geçme artık geldiğinden beri kaç golün var serbest vuruştan ben hatırlamıyorum ama maaşallah sanki bana sergen yalçın yada alex sin ya her topun başındasın ne attığın kornerde nede serbest vuruşlarda hayır var senin yapman gereken mücadele etmek ve bir bilemedin iki adamdan sonra müsait pozisyondaki adama topu vermen top taşıman fena değil  hele gol vuruşlarını teke tek değilsen hiç zorlama mındar etme boştaki adama ver defans oyuncusuda olsa ver sen aman vurma boşa gitmesin...

Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 102103104105106 193>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır