eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESPARTA Kayseri'ye de Gider..!!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 94>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
Online Durum: Offline
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 01:06
Alıntı yapılan fx26

sanırım bu yapacaımız şov Türkiye'de ilk olucak. çalışmalarımız devam ediyor. oktay burdan sana sesleniyrm. sana rapid tornados izlemek yokk bi daa. ;)

illaki tornados kardesim :D tornadosdan 10 kişi olsa bizim kemik tayfadan kim durabilir önümüzde sorarım sana volkanım kulaklarım cınladı bende ii niyetlerimi hepinize iletiyorum:D:D bende burda calısıyorum gezmiyorum konfeti yaptım avuc avuc:D
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
emr26e Liste gör
Deneyimli Yazar

EMRE
Yer: Turkey
  Alıntı emr26e Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 03:14
işim gereği gecen sene 2 ay ıspartada bulundum gs maçının oynandığı tarihte samiyendeki 1 0 kazandığımız maç bu arkadaslar ıspartayı kızılcıklı gibi yapmıştı meşaleler falan işte bu demiştim içimden iyiki es esliyim iyiki ESKİŞEHİRLİYİM diye helal olsun size
SİYAH YADA KIRMIZI GİY
       ATKINI AL
Yukarı
fx26 Liste gör
Yazar

Ufuk
Yer: ESkişehir
  Alıntı fx26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 03:33
Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

Alıntı yapılan fx26

sanırım bu yapacaımız şov Türkiye'de ilk olucak. çalışmalarımız devam ediyor. oktay burdan sana sesleniyrm. sana rapid tornados izlemek yokk bi daa. ;)

illaki tornados kardesim :D tornadosdan 10 kişi olsa bizim kemik tayfadan kim durabilir önümüzde sorarım sana volkanım kulaklarım cınladı bende ii niyetlerimi hepinize iletiyorum:D:D bende burda calısıyorum gezmiyorum konfeti yaptım avuc avuc:D

bizim yüreğimiz yeter kardeşim. onlar şekilci. birine bi tane yerleştirsen alayı kaçar. tornados kim ya?? :P
ULTRAS & A.C.A.B ESparta
Yukarı
samed_26 Liste gör
Yazar

SaMeD DÜRÜŞKEN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı samed_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 04:12
Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

Alıntı yapılan samed_26

Keyfi yaptığım devamsızlıklar yüzünden gelemiyorum antalya maçına hepinizin yolu açık olsun.
Videoları ve fotoğrafları bekliyorum. Ayrıca besteyi çok merak ettim oktay yada burak msnden bi yollayın besteyi 1 hafta bekliyemicem... :)
samed kardesim bende haftaya öğle sonu girmessem kalıcam ama gördüğün gibi;)

ayrıca cok beklersin maçtan sonraki videolardan dinlersinLOL

Oktay 2 kişilik yer ayır salı günü görüşürüz Wink
Ben melihide arar haber veririm...

BuRDuREsEs & Esparta
İyi Günde SEvmedik ki Kötü Günde Terkedelim...
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 04:20
samed kardesim kaldıgımız ders olsun seneye veririz:D

ufuk bu arada alman muaammer de tornados'danmış:DDD:DDD:DDD
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
ESkiya26 Liste gör
Yazar

ahmet
Yer: Turkey
  Alıntı ESkiya26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 15:10

lan melih nie ağır konuşup beni zan altında bırakıyon olm

bilion az çok iş güç gelmeyi ben senden daha çok istiyom çalışmalar dewam etmekte :):):)
BKaldırıŞ       ESparta
Yukarı
ÜniEsEsEsparta Liste gör
Yazar

Cantekin
  Alıntı ÜniEsEsEsparta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 15:49
Beyler bu otobüsümz kampüsüten mi yoksa ıyaş ın ordan mı kalkıyor ? az önce KYK cafesinde bi €s€s li arkadaşı gördüm, melihle konuştum kampüsün orda klkacak dedi....!

€Sparta
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 17:05
can melihe msj at hacı bende o olayı anlamadım biz okuldan kaldırmayta karar verdik niye böyle oldu bende anlamadım!!
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: ESPARTA
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 18:12
Beyler ben kimseye kampüs önünden kalkıcak demedim..soran herkeze otogar iyaş önünden kalkıcak diye söylüyorum...kampüsten güvenliklerle konuştum bugün..otobüsün giriş kapısı önünde beklemesi yada kampüs içine girmesi yasakmış..Ayrıntılı bilgi 47. sayfada mevcut arkadaşlar...
YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...///ESPARTA///
Yukarı
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: ESPARTA
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 18:15
Beyler Vefa yurdundan kalan kim vardı?onlara bir şekilde ulaşın..ordan gelcekler varmış kesin..bendeki listenin üstüne hakan kamber 2 kişi,Erturk nickli kardeşimiz 2 kişi ve son olarak da samed 2 kişi geliyor..üstüne eklediğimizde sayımız 60ı buldu heralde:)ya nasip diyip çıkacaz yola..:)
YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...///ESPARTA///
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 94>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır