eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 149150151152153 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
berke.m_26 Liste gör
Yazar

mert
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı berke.m_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2009 saat 02:40
Alıntı yapılan meliheses

ben istanbulda yaşıyorum. gs , fb ve bjk nin sponsorlarına örneğin aveaya her maç belli sayıda bilet ayrılıyor.avea her maç için hafta içi her gün 10 bilet , bu da her maç için 50 bilet eder, dağıtıyor. bunu da patlıcan.com.tr sitesinden yarışmayla yapıyor. o biletlerin üzerinde de bedelsiz yazıyor.

belki bizim kulüp de sponsorlarına her maç için belli sayıda bilet veriyor olabilir. tabi o biletleri kimlere nasıl vereceği de sponsorun insafına kalmış olabilir.  benimki bi varsayım

ben kombine sahibiyim bedelsiz bilet hakkında bir bilgim var..mavi radyo eskişehirin radyosu içerdeki maçlara yarışma ile bilet hediye ediyo bilgilerinize...
kalbim seninle ESESim
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2009 saat 08:18
Taraftara yılbaşı jesti
Eskişehirspor yönetimi bir defaya mahsus olmak üzere Cumartesi günü oynanacak Eskişehirspor-Diyarbakırspor maçı bilet fiyatlarında indirim yaptı. Basın Sözcüsü Rıza Zeydan, bugünden itibaren satışa çıkacak biletlerin; açık tribün 15, kapalı tribün biletlerinin 30 TL. olduğunu söyledi.
l

Eskişehirspor yönetimi, Cumartesi günü oynanacak Eskişehirspor-Diyarbakır maçı için taraftarlara yılbaşı jesti yaptı. Konuyla ilgili basın açıklaması yapan Kulüp Basın Sözcüsü Rıza Zeydan, 12. Adamın tribünleri doldurmasını isteyerek şunları söyledi; Birlik ve beraberlik içinde ilk yarının son maçından 3 puanla ayrılmak istiyoruz. Bunun içinde yönetim kurulu kararıyla taraftarlarımıza yılbaşı jesti yapma kararı aldık. Cumartesi günü saat 13.30´da oynanacak maçın biletlerinde indirim yaptık. Bir defaya mahsus olmak üzere açık tribün 15, kapalı 30, Vip ise 60 TL. olacak. Biletler Aktif A.Ş. Mağazalarında satışa çıktı.
Taraftarlarımızı Diyarbakır maçında tribünlerde görmek istiyoruz. Ayrıca ülkenin içind bulunduğu süreci göz önüne alırsak, taraftarlarımızın sağ duyulu olmasını, centilmence, tahriklere kapılmadan takımına destek vermesini istiyoruz.
HEDEFİ KAÇIRDIK
Sivas maçı içinde bir değerlendirme yapan Zeydan, "Galibiyet için gittiğimiz Sivas maçından maalesef yenilgiyle ayrıldık. Talihsiz hava şartları, kadrodaki eksikler ve verilmeyen penaltı yüzünden galibiyeti kaçırdık. İlk yarı hedefini 30 puan olarak belirlemiştik. Bu yenilgi yüzünden hedefimizi kaçırdık. Saha ve seyircimiz önünde oynayacağımız ilk yarının son maçından 3 puanla ayrılarak, 27 puana ulaşmak istiyoruz" dedi.
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2009 saat 08:31
Ayrıca Kombine biletlerinde yeniden kampanya başlatılmış.. Kalan maçlar için kombine bilet sadece 150.-TL...
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2009 saat 08:45
Biliyorum hepinizin bu jest karşısında gözleriniz yaşardı ve hatta sevinçten ne yapacağınızı şaşaırdınız şaka bir yana yüksek fiyatlardan sonra ufak bir adım.
önce eses sonra eses
Yukarı
eses_kayhan Liste gör
Deneyimli Yazar

kayhan
  Alıntı eses_kayhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2009 saat 09:02
kombinem var ama çok iyi oldu böle full çakarız daha iyi olur herkesin gözü aydın :D

ölümüne eses
Yukarı
sero26 Liste gör
Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
  Alıntı sero26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2009 saat 09:07
Clapyıkalım stadı soğuk da içimiz ısınsın Thumbs%20Up
bizzz büyük esesiz !!
Yukarı
tarık26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tarık
  Alıntı tarık26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2009 saat 12:46
Bence 15-30 a cumartesi günü yağışlı havada stad tamamen dolmaz.Takım istikrarsız, hava soğuk ve yağışlı. Açık 5 kapalı 10 olsa iğne atsan yere düşmezdi.
-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2009 saat 12:55
Bende bişeyden bahsedeyim o zaman. fb maçındaki bedelsiz biletler 30 liraya satılıyordu.verende yönetim.grup adı altında olusum yapanlara bu biletler veriliyor.stadın ordada onun bunun aracılığı ile en altından satılıyor bu biletler..Bu bedelsizler karda soğukta kışta kendinden fedakarlıklar yapan Koreoeses için çabalayan genç kardeşlerimize felan gitse ve o biletlerle maça girseler tamam güzel ve kabul edilecek bişey.Ama klübün çanak tutarak başkalarının bu işten para kazanması rezalet..
Yukarı
chESter26 Liste gör
Yazar

Alper
Yer: tatartown
  Alıntı chESter26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2009 saat 13:16

Bedelsiz bileti olan 15 lira bileti 10'a satar şimdi,25 lira olsaydı iyiydi 20 liraya satacaktı.Bilet başına 10 lira zararları oldu..Yönetim istifa taraftarın(!) zararda..

Heryerde sadece sonuna kadar ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
Casus_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Maraton Sağ
  Alıntı Casus_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2009 saat 16:17
Helal Olsun Yönetime Hiç Şaşırmadım Bizim yönetim Nerde Ne yapacağını İyi BilirLOL
BEN BİR KERE SEVMİŞİM SENİ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 149150151152153 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,574 saniyede hazırlanmıştır