eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Adını Sen Koy

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alosis Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı alosis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 04:16
Bizim taraftarlar nasıl sizce?
Harika. Bazıları fanatikliğin de ötesinde çılgın. Büyük takımların taraftarlarının coşkulu olması normal ama Eskişehirspor ve Bursaspor gibi daha küçük takımların taraftarlarının takımlarına aşırı bağlı olmalarına şaşırdım. Yurtdışında Türkler gibi taraftar görmedim. Futbola âşıklar. Taraftar desteği olmadan bu gemi yürümez. 
 makakula ile röportaj
eses taraftarı tüm Türkiye'ye örnek olmalı
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 05:56
Alıntı yapılan alosis

Harika. Bazıları fanatikliğin de ötesinde çılgın. Büyük takımların taraftarlarının coşkulu olması normal ama Eskişehirspor ve Bursaspor gibi daha küçük takımların taraftarlarının takımlarına aşırı bağlı olmalarına şaşırdım. Yurtdışında Türkler gibi taraftar görmedim. Futbola âşıklar. Taraftar desteği olmadan bu gemi yürümez. 
 makakula ile röportaj

Küçükle büyük birbirine karışmış...

Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
makro02 Liste gör
Yeni Yazar

AYDIN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı makro02 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 11:27
reklamın iyisi kötüsü olmaz.
KOMBİNE NO :1137
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 12:07
Alıntı yapılan ömerdd

Her konuya takılıyoruz arkadaşlar, bazı şeylere bu kadar takılmayın. "Öküz altında buzağı arıyoruz" gibi bir deyim mi vardı? Yanlış hatırlamadıysam.

abi bunun adı takılı kalmak değil. şurada bu tür şeylerin paylaşılması üzerinde fikir alışverişi vs. yapılması hoş şeyler. Eskişehirsporun ve Eskişehirin konuşulduğu görüldüğü heryeerden herşeyden haberimiz olmalı. Buna göre bir tepki verilecekse verilmeli, tebrik edilecekse edilmelidir. Bilinçli taraftarlık budur.

Oraya gelince öncelikle benimde aha dememe sebep oldu Eskişehir taraftarı açısından kötü bi imaj gibi olmuş. Sonrasında bi baktım porsuğun kenarında içiyolar dert ortağı olmuşlar oradan kurtardı.

Ayrıca figüranlık yapmıştım bu filmde :D
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 12:58
Alıntı yapılan alosis

makakula ile röportaj

Bakınız; Eskişehir ve Bursa için küçük sözüne katılmıyorum,bazı konu başlıklarında şu konuya bir kaç kez değinmiştim;
 Eskişehirin nüfusu 600.000. Bu nüfus içinde tarlada bahcede olanı,hastası bebesi,ev kadını ,fabrikasında ofisinde çalışanı varken 20.000 taraftar stadı dolduruyorsa 600.00/20.000=%3 ten fazla yapar.
12 milyonluk istanbulu ele alalım. Her maçlarını 360.000 kişiye oynamaları lazım.Varmı böyle bir şey? Kaldıki,Konya ya akan koca şehiri söylemedim bile.
Ve üstelik önemli bir detayda şudurki 12 milyonluk İstanbulda FB,GS,BJK yı tutanların 2, hatta 3. takımları bile vardır.Siirt,Van,Kars,Edirne,Tekirdağ,Mardin,Kastamonu vs gibi şehirlerin takımları süper lige çıksın bu büyük dediğimiz takımların taraftarı bile kalmaz.
  Ya ESKİŞEHİR? Varmı başka şehir? Böylesine renkleriyle yatıp kalkan? Maç günü koca şehirin kulağı ES-ES te.Bunun başka örneği nerede var.
   ES-ES UEFA,yada Şampiyonlar ligi maçı oynasın herkesin ağzı açık kalır.Nedenmi Avrupada ES-ES i destekleyecek olanlar stadı kırmızı-siyah gelincik tarlasına döndürmezse ben köprübaşında anırırım.

Bu nedenle kısaca ve sın söz olarak derimki,ES-ES i ve Taraftarını asla başka takım ve taraftarlarla kıyaslamayın...

1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 13:04
Alıntı yapılan alosis

makakula ile röportaj
sensin küçük takımBig%20smile adam küçük takım görmemişBig%20smile
Yukarı
Ventisei Liste gör
Deneyimli Yazar

sertackaan
  Alıntı Ventisei Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 14:15
Film çok güzel olmamış. Benimde zaten tarzım değildir aşk filmleri. Eskişehir'de çekildi diye gittim. Ahmet Mümtaz Taylan filmi ayakta tutan isim olmuş. Onun haricinde çekimler güzel olmuş. Görüntü yönetmeni iyi iş çıkarmış.

Bu arada Makukula'ya acayip güldüm. :) Lan ne adamsın ya.
Yukarı
mlhkrcy Liste gör
Yazar

melih karaçay
  Alıntı mlhkrcy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 15:13
Alıntı yapılan 26KIRMIZI

Sevenin halinden sevenler anlar denmek istenmiş ana tema bu olmuş ılgaz aybige yi seviyor bizimkilerse malum tek aşkımız ES ES i yalnız melis birkan da eskişehirde meşhur oldu sayılır köprü dizisi ardından adını sen koy nede olsa eskşişehir havası bi soludumu tamam bir daha vazgeçemezLOL

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak diye buna derim ben.Arkadaşlar Eskişehirde meşhur oldu dediğiniz Melis Birkan zaten öz Eskişehirlidir.Bunu da birçok programda gayet güzel bir şekilde dile getirdi.Ayrıca genel olarak filmi izlemeden yorum yapanlarıda sadece forum sayfalarında takılmak için yazdıklarını düşünüyorum
KARACAY 26
Yukarı
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
  Alıntı Zenci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 16:24
Melis Birkan 4 Aralık 2009  tarihinde Espark'taki basın toplantısnda konu ile ilgili bir soru üzerine kendisinin Ankaralı olduğunu söyledi.
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 18:21
flime geçen hafta bende gittim begenmedim flmi 
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,485 saniyede hazırlanmıştır