eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Takım Otobüsümüz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7374757677 107>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 00:45
Mecek yanıt vercektim ki,gerek kalmadı Smile
Emre kardeşimde noktayı koymuş.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 00:55
Amigo Orhanı oraya koyup diğerlerini koymazsanız diğerleri kıskanır içerlenir evet.
Ama diğerlerini koyupta Amigo Orhan'ı koymazsanız Amigo Orhan ne sinirlenir ne kıskanır ne de içerlenir. Zaten o yüzden adı Amigo Orhan.O yüzden koymamız gerektiğini yüzlerce kez dillendirdik burada.

Sivas deplasmanına gideceğimiz yeni akıllara geldi sanırım. Oylama dediğiniz şey 2 ay sürecekti galiba.2-3 günde bitecek birşeydi ki burada yazdık neden olmuyor anket diye. Şu anket geçen hafta Çarşamba-C.tesi arası yapılamaz mıydı?

İşin anketle falan alakası yok, taraftara değer vermemekle alakası var. Taraftarı hiçe saymakla alakası var.Bunu düşünen adamlardan Amigo Orhan'ı oraya koymalarını bekliyoruz,suç bizde.

Ayrıca konuyu açan (Esesliyim) Çağıl Bey'i de bu konuda kimin yetkili olduğunu kimden bilgi aldığını açıklamasını istiyorum. Sadece resmi sitede mi görerek açtınız acaba yoksa bir görüşmeniz oldu mu? Yanllış anlamayın size karşı bir önyargım veya sözüm yok. Sadece kim dedi ki taraftarlar tasarım yapsın anket yapılacak diye, sonra da kim tınlamadı anket işini ya da tasarımları.Bunu öğrenmek istiyorum. Yok tasarım birleştirilmiş yok şu olmuş bu olmuş.

BİZİ KİM KANDIRIYOR?
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 00:59

taraftara sorulacak acıklamasını başkan kanal 3 de ki röpörtajında söylemişti sanırım

Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 01:04
Alıntı yapılan cevcet26

taraftara sorulacak acıklamasını başkan kanal 3 de ki röpörtajında söylemişti sanırım

Öyle mi.. Bunu bilmiyordum, bilsem zaten anlardım buradaki çalışmaların bir işe yaramayacağını, "eğer otobüs gelirse Halil Ünal kendi resmini koyar" yazardım. Allahtan öyle birşey yapmadı.

Tek tek bütün sayfalara baktım, nasılda çalışmalar var el emekleri var. İnsanlar heyecanla şevkle sarılmış hiç bir karşılık beklemeden, biliyorumki yarın isteseler yarın da aynı heyecanla çalışır herkes ama Bu kadar terbiyesizlik olmaz.

En azından bir açıklama yap. Resmi dergin var, resmi siten var,gazeteler var, tv'ler var..
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 01:39
Alıntı yapılan es_emre26

Eskişehirspor = TARAFTAR değil mi ?

Bence de Amigo Orhan mutlaka olmalıydı...

Muhakak sizin görüşünüz saygı duyarım. Bu forumda bazen başkan kendi resmini koyar sözünü alaycı bir gülümseme ile karşılıyorsanız ki ben bu şekilde davranıyorum. Bu otobüste şahıs resminin bulunmayacağına içgüdüsel bir itirafınızdır. Bizim Amigo Orhanın resminin konulmamasını isteğimizde 20-30 yıl sonra belki Emre Angı sembolleşerek ön plana çıkacak belkide herhangi bir isim o zaman da tüm otobüslerimizi foto albümü yapmak zorunda kalacağız. Ama yinede diyorum yapılsa idi karşıda çıkmazdım.
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 01:47
Alıntı yapılan Dorylaion

Alıntı yapılan cevcet26

Öyle mi.. Bunu bilmiyordum, bilsem zaten anlardım buradaki çalışmaların bir işe yaramayacağını, "eğer otobüs gelirse Halil Ünal kendi resmini koyar" yazardım. Allahtan öyle birşey yapmadı.

Tek tek bütün sayfalara baktım, nasılda çalışmalar var el emekleri var. İnsanlar heyecanla şevkle sarılmış hiç bir karşılık beklemeden, biliyorumki yarın isteseler yarın da aynı heyecanla çalışır herkes ama Bu kadar terbiyesizlik olmaz.

En azından bir açıklama yap. Resmi dergin var, resmi siten var,gazeteler var, tv'ler var..

Önceki sayfalarda banner yani Müjdat abi açıklamasını yaptı. Bu kadar yıkıcı olmanın anlamı ne?
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
dj_daghan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ist/eskişehir
  Alıntı dj_daghan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 02:51
bu benim şahsi görüşümdür; bence taraftarın yaptığı tasarımlar daha güzeldi.neyseki şuanki yapılan tasarımda çok kötü değil.ama daha güzelleri yapılmıştı..allah kazasız belasız 3 puanla gidip gelmeyi nasip etsin
Siyah ile Kırmızı Karışır...
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 06:28
yazık oldu güzelim otobüse bence tamamen tasarım felaketi sitede gercekten cok daha güzelleri yapılmıştı
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
yakamoz26 Liste gör
Yazar

yiğit
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı yakamoz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 07:55
güzel olmuş güzelClap
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ES-ES...
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 09:16
Allah zeval vermesin Smile Futbolcularımıza ve teknik ekibimize kazasız belasız yolculuklar...
Nefer
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7374757677 107>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır