eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Takım Otobüsümüz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7273747576 107>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 23:23
Alıntı yapılan 26_26_26

O otobüsün arkasında Amigo Orhan mutlaka olmalıdır...!

Amigo orhan abimiz bir değerimizdir lakin onun kadar değerli daha bir çok değerli insan dolu tarihimizde herkesi biranda otobüsümüze resmedemiyeceğimize göre sembollerle yetinilmesi güzel olmuş lakin her işde olduğu gibi ileriyi düşünememe neticesinde söz verdikleri gibi bir anket düzenlemeden alelacele bu işi yapmları hem beceriksizliklerini hemde taraftara verdikleri önemi! göstermişlerdir. Helal olsun yönetime.
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 23:29
Alıntı yapılan banner

Amigo Orhan olursa, Fethi, Nihat, Ender ve bilumum efsane futbolcularımız biz neden yokuz diye sormaz ve kırılmaz mıSmile Kişilere girilmemesi en güzeli olmuş bana göre. Amigo Orhan oluyorsa Aziz Bolel de olmalı, Yalçın Kılıçoğlu da, Fethi de, Nihat da, Ender de ve bu kulübün yükselmesi için emek vermiş herkes olmalı. Ona da otobüsün alanı yetmez.
Hiç biri kırılmaz,Amigo Orhan'ı ben, bütün taraftarın temsilcisi olarak düşünüyorum,65 den bugüne :)
Başkada bir ard niyetim yoktur,banner abi Smile
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 23:36
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan 26_26_26

Amigo orhan abimiz bir değerimizdir,................................
Değerimiz değil,EsEs taraftarının simgesidir.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 23:39
Burada bu işten anlayan arkadaşlarımız çok emek harcamıştı.Ama yeni bir otobüs gelmişken futbolcular diğerini kullanmak istememiş,yönetim de çıplak haliyle gezdirmek istememiş otobüsü.Neticede buradakilerin karması sade bir tasarım olmuş.Bence şık görünüyor.
Amigo Orhan ve gerçek taraftar fotoğrafı olmaması benim de tercihimdir.
Daha rahat bir zaman olsaydı daha iyisi olabilirdi.ama bu halide oldukça sade ve şık.
Hayırlı olsun...
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 23:51
Bence çok şık olmuş. Gerçekten çok hoşuma gitti otobüsün tasarımı.
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
Sarpery26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Sarper
Yer: Turkey
  Alıntı Sarpery26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 23:58
Bence de güzel ancak logoyu güzel oturtamamışlar ya da çizememişler gibi. Bana mı öyle geliyo yoksa sahiden biraz tuhaf mı?
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 00:05
Alıntı yapılan 26_26_26

Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan 26_26_26

Amigo orhan abimiz bir değerimizdir,................................
Değerimiz değil,EsEs taraftarının simgesidir.

Onada eyvallah ahmet abim ama sözkonusu olan taraftar otobüsü değilki...
Yukarı
ercan469 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan KARA
Yer: Turkey
  Alıntı ercan469 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 00:31

Organizede  iş çıkışı gördüm otobüsü gayet şık duruyor.Gece gördüğüm için kırmızılar dikkat çekiyor.Servisçiye dedim solla abi yandan da görelim..Yanından geçerken etkileniyor insan. Gündüz gözüyle daha net anlaşılacaktır.

YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 00:32
Alıntı yapılan banner

Arkadaşlar;

Yönetim otobüsün Sivas maçına yetişmesini istemiş. Kar yağışı beklendiği için diğer otobüsle uzun yola gitmek riskli bulunmuş. Asıl düşünce diğer otobüsle ilk yarı sonunu çıkarıp ikinci yarıya yeni otobüsle başlamakmış. Ama yol şartlarının kötü olabileceği düşünülerek Sivas'a yeni otobüsle gitmeye karar verilmiş. Bu yüzden de hemen otobüsün giydirilmesi işlemi yapılmış. Yoksa oylamayı bu hafta yapmayı düşünüyorlarmış.

Burada forum kullanıcıları tarafından en beğenilen 6 tasarımın çıktısı alınmış. 6 tasarımdan birşeyler alınarak yeni tasarım oluşturulmuş.

Durum bundan ibaretmiş, elçiye zeval olmaz, bana aktarılanı ben de size aktardım.
sana birşey demiyoruz da abicim düz sade şeklinde gitse deplasmana ne farkedecekti ki gelincede oylamaya sunulurdu ama yönetim her zamanki gibi taraftarı hiçe saydı
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 00:32
Eskişehirspor = TARAFTAR değil mi ?

Bence de Amigo Orhan mutlaka olmalıydı...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7273747576 107>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır