eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Liderlik Maçını ES ES Yapsa Ne Olurdu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 13>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Feryat Liste gör
Yazar

Feryat Gökdoğan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Feryat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2009 saat 02:42
İçerdee olmasıı deilde deplasmann rekoru iyi bir güncelleme yaşardı stada giremeyenler kapının önünde tribün yaparr maç neredeyse orayı Eskişehir gibi yapardı.

İçerde olursa düşünemiyorum hele birde maç kazanılır şampiyon olunursa devlet Eskişehire müdahale ederdi şehir yanmasın diye. Ahh ahh ama illa Şampiyonmu olmak lazımm mutlu olmak için. Rabbime Şükürler Olsun ki Eskişehirsporluluk gibi onurlu , gururlu , şerefli bir nitelik kazandırdı bizlere o bile yeter.
Eskişehirspor Ruhunu Anlamak Lazım Taraftarı Anlamak İçin..   

Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2009 saat 02:47
Alıntı yapılan kujo

Şampiyonluğumuzu yayınlarken yanlış amblem kullanan bütün dünya kanallarına mail atardık.Embarrassed

to use our logoLOL

Kırmızı ile yazdığın yazıyı izninle düzelteyim;
....for using our '' original ESES '' logo, instead of '' ÇAKMA'' logo...

Not: Bir taşla iki kuş vurur, bu sayede dünyaya çakma sözcüğünü de belletirdik... Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2009 saat 02:50
inanılması cok güç şeylerin yaşanacagı kesin ama neler olacagını kestirmek zor stadın dolması 100 bin kişilik stad olsa dolrdı falan bunlar zaten allahın emride asıl olan tahmin bile edmeyecegimiz seyeler olurdu
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
oredius Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı oredius Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2009 saat 11:14
Hayalini kurmaya gerek var mı...Daha önce yapmadık mı...
1994 İstanbulspor maçı
akabinde Konya daki play off final maçı...
Daha defalarca kere yaşadık yahu bu duyguyu...Hayal kurmak ne demek Smile

Ha görmeyen genç kardeşlerimiz olabilir..Onlarda yapıldığını bildiği için hayal kurmaz tahmin eder LOL

Ha süper ligde liderlik maçı olsun ha küme düşmeme maçı olsun..Ha bank asya 1. lig olsun...Farkeder mi..Yeterki bu armanın bu formanın bu takımın bir hedefi olsun...

Daha önce yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır...

Bırakın Kayserililer de bu tür heyecanı yaşasın...Belki şehirlerine sahip çıkanlar artar...Eleştirmekten küçük görmekten ziyade taktir ettim yönetimini...Böyle böyle şehirlerine takımlarına sahip çıkacaklar...

"şişen köfteler"
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2009 saat 11:43

Tam 8 sayfada yazılan yazıların hepsını bır bır okudum.Ve bırden sankı SAMPIYONLUGA OYNUYORUZ dıye aklıma geldı.O guzel hayallerıyle yazıya oken kardeslerım, abılerım,arkadaslarım yuregınıze saglık.Sadece o gun geldıgı an  mac nerde olursa olsun cefekar eskişehırspor taraftarı her zamankı yerınde olacaktır.Bıletler hıcbır zaman 1 tl olmıyacagı ıcın onun hayalını dusunmek bıle bızım taraftarımız ıcın komedıden baska bırsey degıldır.Ama anadolu takımları arasında yıne en pahalı bır macı bız ızlemıs olurduk.o gun geldıgınde ESKİSEHIR sıyah ve kırmızıya boyanır bır gelın edasıyla suslenırdı.

(GECEN GECE TELElıg DE  KAYSERIDEN BIR MAIL GELDI O MAILI KEREM ONCEL OKUDUGU AN INANIN ESKİŞEHIRLI OLMAKTAN BIRKEZ DAHA GURUR DUYDUM.MAIL DE SOYLE DIYORDU''BEN KAYSERIDEN A SAHIS  BU HAFTA KAYSERIDE MACLAR 1TL VE2 TL  OLMASINA ULASIMIN UCRETSIZ OLMASINA  PASTA VE MEYVA SUYU DAGITILMASINA RAGMEN STADI DOLDURABILDIK.BIR ESKİŞEHIRSPOR A BAKIYORUM MAC BILETLERI 50TL VE MAC GUNU STADIN ONUNDEN BILET BULMAK IMKANSIZ VE STAD FUL CEKIYOR.BIZ KAYSERILER OLARAK BUNLARI NE ZAMAN GORECEGIZ DIYOR.'' aslında  herseyın cevabı bu maıldır...

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2009 saat 12:03

Bugün sabah reşadiyede tuvalete girerken liderlik maçına çıkan kayserisporun bilet fiyatları aklıma geldi LOL

içimden dedimki aynı paraya kayserililer harika bir stadda maç seyrederken ben 1 metre kare yerdeyim LOL
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
  Alıntı Murat2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2009 saat 12:10
Alıntı yapılan eses2606

şimdi bende 84 yılına götüreyim sizi ilk dört maçda bolu altay ordu ve gs yı yenmişdik hani cin cona 3 attıgımız simoviçli falan kadrosuyla.liderdik ve 5. hafta bjk ile oynayacakdık.82 de bizi düşürmüşlerdi 1 yıl  aradan sonra tekrar dönmüşdük ligimize ve hesap kesme zamanı gelmişdi.ankaradan 3ü eskişehirli 2si yabancı 5 arkadaş gitmişdik eskişehire.ben gidelim yatalım sabah gideriz maça dedim fakat arkadaşlar stadın oraya doğru bir gidelim dediler.peki dedik ve gittik aman allahım stadın etrafında ben diyeyim 5 bin kişi siz dedyin 10 bin kişi abartmıyorum inanın.arkadaşlar valla biz yatmaya falan gitmeyiz dediler ve sabahlamışdık orada.gün gelirde öyle bir maç oynarsak ben tahmin bile edemiyorum olacakları.bunu sizinle paylaşayım dedim.ha maçıda soracak olursanız 0 0 berabere bitmişdi.

O maçı hatırlıyorum . benide uyku tutmamış gecenin saat 2 sinde stadın önüne geldiğimde rahat 5.000 kişi vardı önsıralardaki abilerimiz yataklarıyla akşam saat 8 de gelmişlerdi ortamı böyle görünce hemen bende gidip beraber maçlara gittiğimiz arkadaşları evlerinden topladım. Ozamanlarda sürekli Ayder' e giriyorduk , hatta bir arkadaşım maç için sabah saat 5 te stadın önüne gelmiş ve izdihamdan dolayı maça girememişti. Şampiyonluğa oynasak ve stadımız İstanbul Olimpiyat stadı gibi olsa ve tamamı bizim olsa kalabalıktan sığmıyoruz tezahüratları yayılırdı ki biz İstanbula Beykoz 2.Lig şampiyonluk maçına tam 473 otobüs ve 8-10 tren dolusu taraftar gittik minibüs , özel araçlar hariç Süper Lig şampiyonluğunda fazlasıyla ikiye katlarız
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2009 saat 12:10
Alıntı yapılan serdareses

Bugün sabah reşadiyede tuvalete girerken liderlik maçına çıkan kayserisporun bilet fiyatları aklıma geldi LOL

içimden dedimki aynı paraya kayserililer harika bir stadda maç seyrederken ben 1 metre kare yerdeyim LOL

Tükürük köfte iyi giderdi maçta.Keşke bizim yönetim verseydi.Y.Maçta köfte iyi gidiyor.Bağırırken acıkıyorum LOL
Yukarı
tüko_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

türker birol
Yer: eskişehir
  Alıntı tüko_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2009 saat 12:36
yazılanları okuyunca çok duygulandım birden tüylerim diken diken oldu
bu günler çok yakında gelecek arkadaslar
bunu hepimiz çok iyi biliyoruz inş yüce ALLAH ım bizi utandırmaz
her zaman her yerde en büyük es es
ayrıca bu topiyin acılması gercekten çok iyi olmus burda duygularını paylasan tüm renktaslarımın yüreyine sağlık
365 gün 6 saat eskişehirspor...
Yukarı
private_boy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: Ankara
  Alıntı private_boy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2009 saat 13:02
insanın şu 8 sayfayı okuyup da duygulanmaması olası bi ihtimal değil. Rabbim bu büyük kulübe, bu büyük taraftara heyecanların en büyüğünü en yakın zamanda yaşatır inşallah... bence burda yazılanların hepsi bir yerde toplanmalı ve tüm teknik heyete, futbolculara verilmeli ki onlar da bunları okuyup nasıl bir şehirde olduklarını, nasıl bir taraftarı olduğu bir takımda oynadıklarını bir kez daha görüp gurur duyarlar(hoş her hafta görüyolar ama bir de olayın bu boyutunu görsünler) burda yazan abilerimin kardeşlerimin eline emeğine sağlık...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,782 saniyede hazırlanmıştır