eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Liderlik Maçını ES ES Yapsa Ne Olurdu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 13>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bursAnkaraESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı bursAnkaraESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 22:34
Şampiyonluk maçı olduğu takdirde Eskişehir'de olsa bilet fiyatları oldukça yüksek olurdu.Deplasmanda olursada bütün stadı biz doldururduk tabi Anadolu'da olduğu takdirde hazır ESES taraftarı geliyor diye onlarda biletleri bindirirler.

Gelelim Türkiye Kupası Finali oynarsak bu sefer de hangi şehir olduğu önemli değil Eskişehirspor taraftarı stadın büyük bölümünü doldururdu.3 İstanbul takımıyla final oynarsak bu sefer de yarı yarıya olurduk.Bütün biletler bize verildiği takdirde bu taraftar Şükrü Saraçoğlu'nu rahat doldurur.

BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ OLEY...

Yukarı
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
  Alıntı 26oldcity26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 22:46
liderlik maçını eskişehirde oynarsak halil başkanaçığı 150 lira yapar artı stada su, bozuk para, atkı , forma, yiyecek sokulmasını yasaklar ve kapıda alınması zorunlu yapar.  hınca hınç yine de doldururuz. ama bitti sananlar koltuklara geldiklerinde zorunlu minder  satışı ile karşılaşır. daha sonra maç izlenir . herşeye rağmen yine de gırtlaklar patlayana kadar  destek verilir. Smile
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
brhn26 Liste gör
Yazar

Burhan
Yer: İstanbul
  Alıntı brhn26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 22:54
galiba şampiyonluğun bize maddi açıdan hiç bir artısı olmazdı çünkü rakip takımın biletlerini alıp maçtan sonra fazla enerjiden ve kendini tutamamaktan tribünde koltuk kalmazdı  fazlasıyla yüklü bir ceza alırdık hatta bu maç yüzünden borçlu bile çıkardık ama olsun o günü yşayalımda o yeterdi...Smile
Tarihinin En Kötü Günlerinde Bile Kalplerden ve Gönüllerden Sesleniyoruz Bir Defa Değil BİN Defa ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES !
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 22:56
  Biletler 100 olur muydu?
Yukarı
alosis Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: ankara
  Alıntı alosis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 22:56
Alıntı yapılan melihes26

O gün lider yada şampiyonluk maçına çıktığımız gün yağmurlar yağcak şimşekler çakcak!Sahada fırtına EScek!
Bu sene şampiyonluk olmasa bile Türkiye Kupasında finali düşünmek bişe çok hoş!Bir düşünsenize maç İzmir'de.100 otobüs kalkıyor eskişehirden özel araçlarıyla gidenler trenler gurbettekiler vs. İNŞALLAH BU GÜNLERİDE GÖRECEZ!
100 otobüs az maç atatürk stadında en az 600 otobüs 30 bin eses taraftarı....
eses taraftarı tüm Türkiye'ye örnek olmalı
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 23:03

Kazanırdık... ES ES, final niteliğindeki maçlarda ESmeden durmaz kiWink önce fırtına, kasırga gibi ESer, ardından da ŞİMŞEK olup çakardı.
Finali Barça ile oynayalım bence eleriz ama yeter ki o yolda takılmayalımLOL
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
alosis Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: ankara
  Alıntı alosis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 23:07
şampiyonluğu hakeden bu taraftar bu kent tarih yazardı yine...hemde kendini anlatamayan basına inat yeni rekorlar kırarak deplasmana 50 bin taraftar gönderirdi bu sefer ...tribün şov tüm dünya tv lerinde ilk haber olurdu...böyle şov dünya bugüne kadar görmemişti denirdi...dillere destan maç sonrası AVRUPA kupalarında şampiyonluğa giden maceranın başına gelinirdi...
eses taraftarı tüm Türkiye'ye örnek olmalı
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı aXi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 23:09
Alıntı yapılan eses2606

şimdi bende 84 yılına götüreyim sizi ilk dört maçda bolu altay ordu ve gs yı yenmişdik hani cin cona 3 attıgımız simoviçli falan kadrosuyla.liderdik ve 5. hafta bjk ile oynayacakdık.82 de bizi düşürmüşlerdi 1 yıl  aradan sonra tekrar dönmüşdük ligimize ve hesap kesme zamanı gelmişdi.ankaradan 3ü eskişehirli 2si yabancı 5 arkadaş gitmişdik eskişehire.ben gidelim yatalım sabah gideriz maça dedim fakat arkadaşlar stadın oraya doğru bir gidelim dediler.peki dedik ve gittik aman allahım stadın etrafında ben diyeyim 5 bin kişi siz dedyin 10 bin kişi abartmıyorum inanın.arkadaşlar valla biz yatmaya falan gitmeyiz dediler ve sabahlamışdık orada.gün gelirde öyle bir maç oynarsak ben tahmin bile edemiyorum olacakları.bunu sizinle paylaşayım dedim.ha maçıda soracak olursanız 0 0 berabere bitmişdi.

Yarabbim Böyle birseyi bizlere nasip eyle yarabbim..
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
modifiyeli_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

aykut
Yer: eskişehir
  Alıntı modifiyeli_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 23:35
   Ahmet Şerif İzgören in bir seminerde yaptığı konuşmayla başlayayım. 3 isim saydı. Birisi FORD birisi Ferrari Bu firmaların sahiplerinin oğlu 30 yaşını aştıktan intihar etmişler. Sebep ; Hayal edipte elde edemeyecekleri hiç bir şey kalmamış. Biz yıllardır gırtlak patlatıyoruz ne zaman gelecek o büyük gece diye. Bu hayl gerçekleşir yada gerçekleşmez bu bir muamma. Ancak bu hayal hep beynimizin bir yerlerinde kalırsa şimdiye kadar olduğu aşamayacağımız hiç bir engel yok diye düşünüyorum. Yeterki gerekli yatırımlar yapılsın. Medya futbolcu taraftar yönetim dörtgeni iyi kurulsun. Biz daha yolun başındayız. Önce kendi yağımızda kavrulup sonra da başkalarını kavuralım.
    Gelelim finale de ben sarıyer ve diyarbakır maçlarında kalpten gidiyodum yürek dayanmaz ......
BURASI ESKİŞEHİR BAŞKA SEVDALARA KAPALI
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 23:46
Karaborsa bilet satmaya çalışanlar ES ES taraftarına biletleri kaptırdığı gibi yedikleri dayak yanlarına kar kalırdı.Big%20smile

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,532 saniyede hazırlanmıştır