eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Biletsiz seyicileri içeri alan kişi !!!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Online Durum: Offline
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 01:56
ayrıca ayder tribunun yanında dısardaki çay bahcesine acılan bir kapı var oradanda memur tanıdıgı olan kaç kişi girdi hemde paşa paşa yanlarında bir memur ellerini kollarını sallayarak kızılcıklıya kadar eşlik edilerek yazık ya ben her sene birsürü para ödeyip kombinemi alıyorum acaba yanlışmı yapıyorum ?
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 02:13
Alıntı yapılan lord of eses

ayrıca ayder tribunun yanında dısardaki çay bahcesine acılan bir kapı var oradanda memur tanıdıgı olan kaç kişi girdi hemde paşa paşa yanlarında bir memur ellerini kollarını sallayarak kızılcıklıya kadar eşlik edilerek yazık ya ben her sene birsürü para ödeyip kombinemi alıyorum acaba yanlışmı yapıyorum ?
biz bize öğretileni yapacağız.
atamızdan,büyüğümüzden gördüğümüzü yapacağız.
bu Camianın yaşaması için gereğini yapacağız.bunları yapmazsak yok olacağız.
biraz daha sabır.biz doğruları yapmakla mükellefiz.nedenini bilmiyorum ama bu böyle.
lütfen biraz daha SABIR.
Yukarı
fatihturan Liste gör
Deneyimli Yazar

fthtrn@gmail.com
  Alıntı fatihturan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 02:24
Alıntı yapılan aXi

Yazıyorum Siliyorum Yazıyorum Siliyorum..

Yazsammı Yazmasammı..

Yazıyorum Siliyorum Yazıyorum Siliyorum..

Yazsammı Yazmasammı..

Yaz dostum yaz. Kurtları dökelim. Ben de azcık dökeyim; Hatıra bilet olsun diye az o TL bedelli bilet görmedim açık trübünde. Utanmadan bide futbolculara söver bu beleşçiler. Dişi şimşeklermiş. Ahh keşke eşlerimizi, sevgililerimizi getirebilsek trübüne tek aşkımızı onlarda görsün diye ama bu beleşçi, küfürcü, bilinçsiz hatta yarım beyinliler varken? 
000001
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 07:42
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan since65

Elimizde 1 adet kapalı tribün bileti var.Açık bileti fiyatına verilecek.İlgilenen özel mesajla ulaşabilir.(Fenerbahçe- Eskişehirspor başlığının 55. sayfasında ESkisigibiES rumuzlu arkadaştan alıntıdır)
  Maçtan önce konuyu dağıtmamak için yazmadım. Bu arkadaş 80 tl. lik bileti niçin elli liraya satmak istiyor.Cevap çok açık. Yönetim bu konuda dikkatli davranmazsa bu türden nahoş durumlar giderek yaygınlaşacaktır.

Vehbi Bey;

Bu maçta koreografi yaparsak diye, KoreoESES'den bilet alamayan arkadaşlara verilmek üzere, hediyesi maç bileti olan bir bilgi yarışmasına katıldık toplu olarak. Her hafta ödül olarak verilen 10 biletten 6 tanesini bizim ekip kazandı. Diğer 2 bileti de Eskişehirsporlular kazandı. Mükerrer yarışıldığı için kazandığımız halde alamadığımız 2 bilette bizimdi, haybeye gitti. Milli Takım formalarını da bizim ekipten arkadaşlar kazandı. Bu yarışmada ödül olarak verilen biletler Aile Tribününden veriliyor. Biz bu aile tribünü biletlerini açığa çevirdik ve 6 yerine 10 renktaşımız maça girdi. Biletlerin hepsi maddi durumu müsait olmayan öğrenci kardeşlerimize gitti. Bunu yaptığımız için pişman değiliz, yine olsa yine yaparız. Aldığımız biletlerin parası yarışmayı düzenleyen firma tarafından ödenerek alınan biletlerdir. Bedelsiz bilet değildir. Yarışmada kazanılan biletlerdir.

yarışmadan öbür 2 bileti'de ben aldım
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
  Alıntı ades Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 08:48

bir daha maça gitmiyorum.şimdi bir kaç kişi hemen yazar siz gelmiyorsanız o stad yine dolar diye.dolar tabi nasılsa kapılardan beleş giren bir sürü insan var.

ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
level26 Liste gör
Yazar

levent
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı level26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 12:32
arkadaşlar bende yazmaya fırsat bulamadım ama kombine kapısındaki arkadaş tanıdıklarına ortalık sakinken a.g maçında 2 ye 1 yapın diye söylüyordu ama normal seyircinin küçük çocuğuna bile razı olmuyordu.hala ben böyle kişileri çözemedim herhalde çözemiyeceğim.Confused
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 15:01
Alıntı yapılan irfnzcn

Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan since65

Elimizde 1 adet kapalı tribün bileti var.Açık bileti fiyatına verilecek.İlgilenen özel mesajla ulaşabilir.(Fenerbahçe- Eskişehirspor başlığının 55. sayfasında ESkisigibiES rumuzlu arkadaştan alıntıdır)
  Maçtan önce konuyu dağıtmamak için yazmadım. Bu arkadaş 80 tl. lik bileti niçin elli liraya satmak istiyor.Cevap çok açık. Yönetim bu konuda dikkatli davranmazsa bu türden nahoş durumlar giderek yaygınlaşacaktır.

Vehbi Bey;

Bu maçta koreografi yaparsak diye, KoreoESES'den bilet alamayan arkadaşlara verilmek üzere, hediyesi maç bileti olan bir bilgi yarışmasına katıldık toplu olarak. Her hafta ödül olarak verilen 10 biletten 6 tanesini bizim ekip kazandı. Diğer 2 bileti de Eskişehirsporlular kazandı. Mükerrer yarışıldığı için kazandığımız halde alamadığımız 2 bilette bizimdi, haybeye gitti. Milli Takım formalarını da bizim ekipten arkadaşlar kazandı. Bu yarışmada ödül olarak verilen biletler Aile Tribününden veriliyor. Biz bu aile tribünü biletlerini açığa çevirdik ve 6 yerine 10 renktaşımız maça girdi. Biletlerin hepsi maddi durumu müsait olmayan öğrenci kardeşlerimize gitti. Bunu yaptığımız için pişman değiliz, yine olsa yine yaparız. Aldığımız biletlerin parası yarışmayı düzenleyen firma tarafından ödenerek alınan biletlerdir. Bedelsiz bilet değildir. Yarışmada kazanılan biletlerdir.

yarışmadan öbür 2 bileti'de ben aldım

Keşke bileti satılığa çıkarırken kaynağını da belirtseydiniz.
since1965
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 16:35
Maç günü  bilet gişelerinden bilet alırken biri geldi yanıma.Gel bizde daha ucuz bizden al bileti dedi.
Bende yok sağol diyip yolladım .
Ondan sonra arkadaşa sordum kim bunlar diye?Mardinliler dedi.Kimdir bunlar necidirler?Biletleri nerden bulup daha ucuza satabiliyorlar?
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
simurg4844 Liste gör
Deneyimli Yazar

nihat
Yer: eskişehir
  Alıntı simurg4844 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 16:51

kombinemi alırım,esstoreden formamı alırım.maçıma giderim.çünkü ben delikanlıyım.beleşe hayır,beleşciye hayır.

SENİ YALNIZ BIRAKIRIZ MI SANDIN?
SENİ YALNIZ BIRAKIR   MIYIZ SANDIN?/ Aklın en büyük yanılgısı, olayları istediğimiz şekilde göstermesidir.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 18:24
Alıntı yapılan ESPANA

Maç günü  bilet gişelerinden bilet alırken biri geldi yanıma.Gel bizde daha ucuz bizden al bileti dedi.
Bende yok sağol diyip yolladım .
Ondan sonra arkadaşa sordum kim bunlar diye?Mardinliler dedi.Kimdir bunlar necidirler?Biletleri nerden bulup daha ucuza satabiliyorlar?

Bunlara bedava bileti kim veriyor bu MARDİNLİLERE

Maclara gitmeyelim dedim macdan önce kimseden ses cıkmadı ama macdan öncede macdan sonrada carşıda dolaştım ne var ne yok diye içimde bir kıpırtı vardı hadi olum gir diye ama gitmeyecegim dedim bir kere neyse macı seyretmek icin bir yere gitim ne göreyim yüzlerce Eskişehirspor taraftarı sırf madi yönden sıkıntılı oldukları için girememiş

Bizim öz kendi cocuklarımız maca giremiyor MARDİNLİLERDE Eskişehirspor altında bedavadan ceplerine dolduruyor demeki bunlarada biri veriyor o birinede yönetim veriyor iş böyle gidiyor buyurun yönetim devam edin daha kac taraftar küstüreceksiniz

Gelin purotesto edelim dedim kimse yanaşmadı macdan bileteler cıkmadan önce yönetime baskı yapın bilet fiyatlarını biraz indrsinler dedim yine kimseden ses cıkmadı

NASRETTİN HOCANIN FİL HİKAYESİNE DÖNDÜ OLAY PUROTESTOYA GELMESENİZ CEKERSİNİZ BAZILARIN TUZU KURU GELMEZLER SESLERİDE CIKMAZ AMA İŞ SESİZ COGUNLUKDA GİTMEYİN MACA NERDEN BULACAKDA BEDAVADAN BİLET VERECEK BU KİŞİLER YADA TİCARET EDECEKLER

Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır