eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Biletsiz seyicileri içeri alan kişi !!!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı 26oldcity26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 23:38
bedelsiz biletler kulup tarafından birilerine veriliyo ve birileri bu biletleri daha ucuza satıyo. eğer bu durum devam ederse kombinede almıyorum esstore dan da alışveriş yapmıyorum. resmen salak yerine koyuluyoruz.
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
aFRoDiSiaS Liste gör
Yeni Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı aFRoDiSiaS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 23:39
daha dün gözümün önünde stad görevlisi bi adam bariyerlerin orda bilet verdi Confused
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 23:43
Alıntı yapılan since65

Elimizde 1 adet kapalı tribün bileti var.Açık bileti fiyatına verilecek.İlgilenen özel mesajla ulaşabilir.(Fenerbahçe- Eskişehirspor başlığının 55. sayfasında ESkisigibiES rumuzlu arkadaştan alıntıdır)
  Maçtan önce konuyu dağıtmamak için yazmadım. Bu arkadaş 80 tl. lik bileti niçin elli liraya satmak istiyor.Cevap çok açık. Yönetim bu konuda dikkatli davranmazsa bu türden nahoş durumlar giderek yaygınlaşacaktır.

Vehbi Bey;

Bu maçta koreografi yaparsak diye, KoreoESES'den bilet alamayan arkadaşlara verilmek üzere, hediyesi maç bileti olan bir bilgi yarışmasına katıldık toplu olarak. Her hafta ödül olarak verilen 10 biletten 6 tanesini bizim ekip kazandı. Diğer 2 bileti de Eskişehirsporlular kazandı. Mükerrer yarışıldığı için kazandığımız halde alamadığımız 2 bilette bizimdi, haybeye gitti. Milli Takım formalarını da bizim ekipten arkadaşlar kazandı. Bu yarışmada ödül olarak verilen biletler Aile Tribününden veriliyor. Biz bu aile tribünü biletlerini açığa çevirdik ve 6 yerine 10 renktaşımız maça girdi. Biletlerin hepsi maddi durumu müsait olmayan öğrenci kardeşlerimize gitti. Bunu yaptığımız için pişman değiliz, yine olsa yine yaparız. Aldığımız biletlerin parası yarışmayı düzenleyen firma tarafından ödenerek alınan biletlerdir. Bedelsiz bilet değildir. Yarışmada kazanılan biletlerdir.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
estres Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı estres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 23:49
Biletsiz girenler ve buna göz yumanlar, ayrıca buna zemin oluşturan yönetim kul hakkı yemiş ve yedirtmiş oluyor.Bu paralarda fakir fukaranın gözü ve hakkı olduğundan bu paralar onlardan çatır çatır çıkacak.Allah adaletsiz değil!!!!!!!!!!!!!!! Onlar adına üzülüyorum, zavallı küçük uyanıklar!!!!!
Yukarı
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
  Alıntı 26oldcity26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 23:49
vala benim lafım bunu maddi kazanca çevirenler onlara keşke diğerleride sizin gibi düşünse grçek eses liler gelse maça
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
cihaneskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

CİHAN
Yer: ESKİSEHİR
  Alıntı cihaneskisehirspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 23:53
[QUOTE=26es26]sanki açık tribün farklı.önümde taraftarın biri elinde 2 kombine kart birisi kendine diğeri oğluna.aradan biri çıkyor çocukla benide al diyor ve turnike görevlisi şak diye alıyor.sıradaki 5-6 kişi için ise başka kmpas ayarlanıyor.BELEŞCİ TARAFTAR İSTEMİYORUZ.
görevini kötüye kullananıda istemiyoruz.

SENİ YALNIZ BIRAKIRIZ MI SANDIN?

[/QUOTE

bu sene tümüyLe turnikede görev aLıorum kendim bandoeses teyim aynı zamanda emin oL ki hiç bi görevLi turnikede ki görevini kötüye kullanmıyor fener maçında adam bana bıçak çekiyor beni alacaksın diye polis bakıyor müdahele etmiyor inan sana yeminler olsun elimizden geleni yapıyoruz seninle aynı yalştayız hemen hemen sanırım eğer gerçekten sağduyulu yaklaşıp bu olayları engellemek istiyorsanız buyrun beraber duralım kapıda gönüllü olarak ve nasıl olaylar yaşanıyor hep birlikte görelim ne dersiniz???
Yukarı
esestascı Liste gör
Yazar

serkan
  Alıntı esestascı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 23:56
polis bana bilet fiyatını sordu bende söyledim.polis senden önce kaç kişye sorduk adamlar bilmiyo dedi.gerisini siz düşünün.
her yerdeyiz
Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı civileng Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 00:40
Bedava bilet ile maça girenler...
Siz taraftar değilsiniz...!!!
Yukarı
fatihturan Liste gör
Deneyimli Yazar

fthtrn@gmail.com
  Alıntı fatihturan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 00:42
Sanırım ramazandı ve biz kuyrukta beklerken tüm dişi şimşekler ekibi kuyruk beklemeden beleş girdi. Ben o anda yuhadım ama orada bulunan yüzlerce kişi seyretti. Bırakalım bu işleri önce trübüncü geçinen beleşçileri temizleyelim. İnsan aşkına para harcamaya yüksünür mü? Bu nasıl aşk?
000001
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı aXi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 01:45
Yazıyorum Siliyorum Yazıyorum Siliyorum..

Yazsammı Yazmasammı..
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,328 saniyede hazırlanmıştır