eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Biletsiz seyicileri içeri alan kişi !!!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26es26 Liste gör
Yazar

ömer
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı 26es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 20:54
sanki açık tribün farklı.önümde taraftarın biri elinde 2 kombine kart birisi kendine diğeri oğluna.aradan biri çıkyor çocukla benide al diyor ve turnike görevlisi şak diye alıyor.sıradaki 5-6 kişi için ise başka kmpas ayarlanıyor.BELEŞCİ TARAFTAR İSTEMİYORUZ.
görevini kötüye kullananıda istemiyoruz.

SENİ YALNIZ BIRAKIRIZ MI SANDIN?

ALEMİN KRALI
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
Yer: Eskişehir
  Alıntı thefasfis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 20:55
su konusuna çıldırıyorum bardak su dedlier onu aldık suyumuzu içeri sokamadık, onuda geçtim içeride satılan aytaç markalı su bizim çeşme suyumuzdan farkı yok, satan kşiye neden kalabak suyu satmıyorsunuz diye sorduğumda pahalı diyor, aytaç markalı lanet suyu pahalıya sattığını söylediğimde salak salak konuştu sinirledirdi beni,
Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 20:56
ankaragücü macında bunun yüzünden kapı girişinde kavga ettim bu haftada aynı adamı gördüm saygı ve selamlarımı suratına baka baka ilettim bu şerefli! insanlar ne kadar cok adam alıyorsa yönetimde o kadar bilet dagıtıyordur eşine dostuna..
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
26es26 Liste gör
Yazar

ömer
Yer: Turkey
  Alıntı 26es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 21:03
Alıntı yapılan civileng

Ben her sezon kombine biletimi alıyorum, mağazada satışa çıkan her türlü ürünü staın alıyorum ve bu ve bunun gibilere vede bunlara göz yumanlara hakkımı helal etmiyorum...

bende yıllardır hem kendime hemde çocuklarıma alırım.bu tip insanlara hırsız gözüyle bakıyorum.diğer konuda esstore.fb maçından sonra 1 forma almak için girdim esstoreye.içerisi çarşamba pazarı gibi.eşşek kadar insanlar çalma eylemindeler.elemanın biri eldivenleri geçirmiş eline uzyacak.uyardım yapmayın böyle şeyler diye.sonra bıraktı.sonrasındaki daha ilginç.dolmuşa bindin adamın elinde es-esin kapşonlu kazağı.bedava dağıtıyorlardı herkes aldı bende aldım demez mi.bende elimdeki forma ile fişi gösterdim ama laf anlayana.esstore yöneticilerine sesleniyorum.malları hırsızlığa karşı korumak içik manyetik alarmlı kapı ve kamera koyun lütfen.fırsatçılara gün doğmasın.

SENİ YALNIZ BIRAKIRIZ MI SANSIN?
ALEMİN KRALI
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 21:52
Elimizde 1 adet kapalı tribün bileti var.Açık bileti fiyatına verilecek.İlgilenen özel mesajla ulaşabilir.(Fenerbahçe- Eskişehirspor başlığının 55. sayfasında ESkisigibiES rumuzlu arkadaştan alıntıdır)
  Maçtan önce konuyu dağıtmamak için yazmadım. Bu arkadaş 80 tl. lik bileti niçin elli liraya satmak istiyor.Cevap çok açık. Yönetim bu konuda dikkatli davranmazsa bu türden nahoş durumlar giderek yaygınlaşacaktır.
since1965
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 22:02
Alıntı yapılan since65

Elimizde 1 adet kapalı tribün bileti var.Açık bileti fiyatına verilecek.İlgilenen özel mesajla ulaşabilir.(Fenerbahçe- Eskişehirspor başlığının 55. sayfasında ESkisigibiES rumuzlu arkadaştan alıntıdır)
  Maçtan önce konuyu dağıtmamak için yazmadım. Bu arkadaş 80 tl. lik bileti niçin elli liraya satmak istiyor.Cevap çok açık. Yönetim bu konuda dikkatli davranmazsa bu türden nahoş durumlar giderek yaygınlaşacaktır.

Bir promosyon sonucu hediye edilmiş bir bilet,kapalı tribün bizi bozar diye düşündüğümüz ve onun yerine açık tribün bileti alınmak için yazılan bir yazıdır.

ESkisigibiES rumuzlu abimiz ben internette olmadığım için benim yerime yazmıştır.Wink

Yani sözün özü şudur ki ;

80 tl'lik bileti,kapalı(aile) tribünde köskös oturacağıma,açık tribünde omuz omuza takıma destek verebilmek adına böyle birşey yapılmıştır.

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 22:19
şehir dışından eskişehire üniversiteye okumaya gelen kişilerden, azımsanmayacak sayıda 3 istanbul takımına sempati duyan tanıdığımız veya arkadaşımız, kulüpteki ve teknik kadrodaki tanıdıkları vasıtasıyla (yöneticilerden, altyapı hocalarına kadar geniş bir yelpazeden bahsediyorum) özellikle 3 istanbul takımının maçlarında, bedavadan stadyumda yerlerini alıyorlar. yok mudur buna bir dur diyecek. (-ki benim eskişehirde okuyup eskişehirli olmayan çok fazla arkadaşım yoktur. benim bile duyduğum 5-6 kişi giriyorsa acaba toplam rakam ne kadar korkunçtur.)
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
  Alıntı thefasfis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 22:25

geçen sezon hiçbir maça gitmedim, ama bu sene ve geçtiğimiz yıllarda 2. lig b ve 2. lig a da gezdiğimiz yıllarda hep kombinemi aldım, son iki üç maçtır çevremdeki bir çok insan maçlara davet ediliyor, bu daveti edenler polisler başta olmak üzere ve güvenlik görevlileri,

Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Yukarı
mlhkrcy Liste gör
Yazar

melih karaçay
  Alıntı mlhkrcy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 22:38
Alıntı yapılan thpsy

Alıntı yapılan riader247

vıp trübününde 5-6 kombine sahibi1 grubuz. asla açığa bile giremiyecek tipler maçtaydı. yönetim bi açıklama yapsın ne bu böyle..........!!!!!!!!....?????????????

aynen hele bjk maçında maçı izlemek mümkün değildi ön taraflardan

Öfkenizi anlıyorum ama açıklamalarınızı talihsiz olarak nitelendiriyorum.Bende bir kombine sahibiyim vıp değil ama açık tribün.istesem vıp de alabilirdim çünkü orası parayı basan herkesin gireceği bir tribün. ama ben stada sadece maç izlemeye gelmediğim için açık tribün kombinesi aldım.maçları sesim yettiğince kızılcıklı yada ayder tarafından takip ediyorum.bende içeri biletsiz giren kişilerden rahatsızlık duyuyor ve gerekenin yapılmasını istiyorum.biletsiz giren kişilerde olsalar insanları yok bu açığa gider yok bu kapalıya gider bu vıp e gider şeklinde ayrımcı görmenizi kınıyorum.
KARACAY 26
Yukarı
baltraES Liste gör
Deneyimli Yazar

Reco
Yer: EmeK
  Alıntı baltraES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 23:30
Alıntı yapılan thefasfis

su konusuna çıldırıyorum bardak su dedlier onu aldık suyumuzu içeri sokamadık, onuda geçtim içeride satılan aytaç markalı su bizim çeşme suyumuzdan farkı yok, satan kşiye neden kalabak suyu satmıyorsunuz diye sorduğumda pahalı diyor, aytaç markalı lanet suyu pahalıya sattığını söylediğimde salak salak konuştu sinirledirdi beni,
abi davul alıp gidiyormuyuz LOLLOL
ES   ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır