eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 145146147148149 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Online Durum: Offline
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2009 saat 12:36

Gençlerbirliği –denizlispor

Kale arkaları 5, maraton 10 ve kapalı tribün ise 15 TL’

Gaziantepspor –antalyaspor

Kale arkası 5 ,maraton 10, kapalı 20, gold 25 TL.

Trabzonspor-Ankaragücü

Açık tribün: 15 ,Maraton Tribünü: 30 ,Kapalı Yan: 60 ,Kapalı Orta: 80,VIP: 150 VIP OZEL: 250 TL.

Kasımpaşa-sivas

20 TL.

Kayserispor- Bursaspor (ULAŞIM ÜCRETSİZ +İKRAM)

1-2 TL.

Manisasporun uyguladığı blet fiyatları ( ist.tak.hariç)

5-10-20 TL.

Ankaragücü-denizlispor (geçen hafta)
Maraton: 4 TL,Kapalı: 5 TL,Saatli Kale Arkası: 3 TL,Misafir Takım Kale Arkası: 3 TL

ESKİŞEHİRSPOR

Anadolu takımları 25-50 TL.

ist.takmları -50-80-150 TL.(fener maçı)

Denzilispor -Antalyaspor (geçen hafta)

5-20-40 TL.

Antalyaspor-Gençlerbirliği (geçen hafta)
10-15 TL

İBB-G.ANTEPSPOR (GEÇEN HAFTA)
10 TL.
kalender
Yukarı
Turkmen Liste gör
Deneyimli Yazar

Eren
Yer: 39° 46.2'
  Alıntı Turkmen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2009 saat 12:48
Değerli Emniyet mensupları,

Bizler 50 TL vermek zorundayken, Fenerbahçeli akrabalarınızı ve Fenerbahçeli Polis Okulu Öğrencilerini biletsiz olarak stadımıza sokup, kulübümüzün  "biletsiz seyirci nedeniyle cezalar" almasına sebep olduğunuz için hepinize sonsuz teşekkür(?) ederiz. Bu durumu şikayetlere rağmen, avallıkla izleyen yönetimimizi de ayrıca tebrik ederim.
Yukarı
emr26e Liste gör
Deneyimli Yazar

EMRE
Yer: Turkey
  Alıntı emr26e Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2009 saat 13:40
polislere sadece bu konuda teşekkür ettiğin için seni esefle kınıyorum erencimm ayıp etmişsin canımızı malımızı KORUYUP KOLLAYAN polislere haksızlık etmişsin sanki:)))))
SİYAH YADA KIRMIZI GİY
       ATKINI AL
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Yer: eskişehir
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2009 saat 13:46
polislere zerre kadar güvenim yok ne güzel görev ama maç izle sadece!
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2009 saat 13:59
Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan serdareses

Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan serdareses

Öncelikle seni teprik ederim kombine almışsın kimseden yardım almadan helal olsun

Ama bana bir laf atmışsınki sanki ben 3-5 liraya insin der gibi beni tanımıyorsun beni tanıman iciğn cok kişiye sorman lazım 2 yıl önce tam 7 adet kombine bende patladı nekadar zor durumda ödedidigimi biliyormusun senet yaparak 7 kombinedende hala alcaklarımı alamadım kimisi kacdı kimisi akraban veremedi lakin istemedim iş kombine degil pek cok deplasmana gitim pek cok genc kardeşlerimin ceplerinde paraları olmuyor yav beni konuşturma git macına birdahada banle ilgili şey yazma

Ben ve arkadaşlarım yarınki fb macına gitmiyoruz ve binlerce boşluk olacak cok kişi buna uyacak yarın ola hayrola

abicim bu nasıl bir eses sevgisi maca gitmiyon milleti niye etkilemeye calısıyon 7 kombine elinde patlamıs acaba kendine sordunmu bu 7 kombine neden benim elimde patladıda serdarın alinin velinin elinde patlamadı bırakalım bos edebiyat yapmayı bu sene kombine almayan herkez biliyodu bizans maclarının 50 lira olacagını suan bile hala kombineler satısta tam fiyat bilmiyorum ama 170 tl idi sanırım alacak olan esesime bir sekilde destek olacak olan her turlu sarılır bu işe bu sene bilet fiyatlarıyla fazla oynanmasın seneye 10 binden fazla kombine satılır 2 yabancının parasını pesin oderiz birazda bu yonden bakalım mikro degil makro düsünelim....

o buyuk bosluklar olmayacak o buyuk bosluklar olupta keyifli keyifli sıcacık tv ekranında macını izleyemiceksin taraftar yine görev basında olacak
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı curva_sud Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2009 saat 14:17
Alıntı yapılan Turkmen

Değerli Emniyet mensupları,

Bizler 50 TL vermek zorundayken, Fenerbahçeli akrabalarınızı ve Fenerbahçeli Polis Okulu Öğrencilerini biletsiz olarak stadımıza sokup, kulübümüzün  "biletsiz seyirci nedeniyle cezalar" almasına sebep olduğunuz için hepinize sonsuz teşekkür(?) ederiz. Bu durumu şikayetlere rağmen, avallıkla izleyen yönetimimizi de ayrıca tebrik ederim.

Clap
Yukarı
gitarcıES-ES Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail karagülle
Yer: Eskişehir
  Alıntı gitarcıES-ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2009 saat 15:08
Yaaa arkadaşlar tamam bütün yorumlara saygım var ama ben bu yönetime bildiğim bütün bedduaları ettim etmeyede devam edicem....Ben kasımda askere gidecem diye kombine almadım şubata kaldı askerlik ee zaten devre geliyo yine alamadım  neyse.. başka arkadaşlarında başka sebepleri vardır alamamışlardır...Ama 50 tl çok be abii uçurum var bide üstüne üstlük ben fanatik es-es li yeğenimi maça sokamıyorum ondan sonra es-es siz büyüyolar o atfosferi yaşayamıyolar neyse ya çok şey sölicemde şimdi yeri değil...saygılar sevgiler 

sadece ve sadece ES-ES
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
  Alıntı ades Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2009 saat 15:59

bilet satışından haberi olan varmı arkadaşlar.bilet varmı yani

ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Yer: eskişehir
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2009 saat 16:20
kapalı bitmiş açık bitmek üzerymiş
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 00:22
stad full cektı bu bılet paralarına ragmen bırde 20 25 olsa izdiham olurdu Tongue
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 145146147148149 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,711 saniyede hazırlanmıştır