eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 144145146147148 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Online Durum: Offline
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2009 saat 00:25
Alıntı yapılan serdareses

Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan serdareses

ucuz fiyata kombineler satıldı arkadaslar maçların bilet fiyatlarının pahalı olacagını yönetim söylemişti taraftarın tepkisine karsılık kombineler ucuza satıldı kolay değil süper ligde takım oynatıyoruz ve stadımız ufak en ufak geliri bile düşünerek adım atılıyor ben yönetim şak şakcısı değilim hiçbirzaman evet biletler bu haliyle pahalı belkide ama STAT UFAK KOMBİNELER UCUZA SATILDI herkesi düşünerekte bilet fiyatı ayarlanamaz

Güzel kardeşim tamam kombineni almışsın tabiki gideceksin macına ama genel olarak düşün olayı insanlar asgari ücretle calışıyor coluk cocuk bakıyor cogu insan ögrenci bu insanlar nasıl kombine alacak yada nasıl bu parayı ödeyerek maca gidecek o yüzden gideceksen macına git bişe diyen yok saten ama düşüncesis yönetime tepki kendimize degil ha beni soruyorsan ben 10 tane bilet alırım ben genel olarak haksızlık oldugu için buna destek veriyorum vede sürdürcem

Öğrenciyim kimseden 5 kurus istemeden dilenmeden gittim kombinemi aldım orda burda ek iş yaptım part time çalıstım yemedim içmedim kombinemi aldım çalıstıgım yerlerdeki kazancımı aya vurdugunuz zaman asgari ücretten bile az bi mebla yapıyor
sizin düşüncenize göre herkes maça gitsin bu mümkünmü peki?
bu imkansız bişey 3 lirayla 5 lirayla eskişehirde kimse maç seyredemez...

Öncelikle seni teprik ederim kombine almışsın kimseden yardım almadan helal olsun

Ama bana bir laf atmışsınki sanki ben 3-5 liraya insin der gibi beni tanımıyorsun beni tanıman iciğn cok kişiye sorman lazım 2 yıl önce tam 7 adet kombine bende patladı nekadar zor durumda ödedidigimi biliyormusun senet yaparak 7 kombinedende hala alcaklarımı alamadım kimisi kacdı kimisi akraban veremedi lakin istemedim iş kombine degil pek cok deplasmana gitim pek cok genc kardeşlerimin ceplerinde paraları olmuyor yav beni konuşturma git macına birdahada banle ilgili şey yazma

Ben ve arkadaşlarım yarınki fb macına gitmiyoruz ve binlerce boşluk olacak cok kişi buna uyacak yarın ola hayrola

Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
tarık26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tarık
Yer: eskişehir
  Alıntı tarık26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2009 saat 00:30
Eskişehir'de Fener maçı her zaman dolu tribünlere oynanır. Burası Kayseri değil.
-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2009 saat 00:33
Güzel abicim abi diyorum yasına hürmetim var benle ilgili bişey yazma diyorsun ilk benim yorumumu alıntı yapıp bana yazan sensin buna cevap verdiğimdemi suclu oluyorum bu forumda insanlar kendi hür iradeleriyle görüşlerini yazarlar bundan rahatsız isen birdaha sende başkalarından alıntı yapma
son olarakta TÜRKÇEMİZE uygun şekilde görüşünü belirt
fener maçına git gitme ama meraklanma o stadı bu taraftar doldurur
hadi saglıcakla kal
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2009 saat 01:18
Alıntı yapılan lidersy

Alıntı yapılan olumune_eses

Alıntı yapılan Neferizm26

O gelmesse bu gelir bence taraftar yine aynı sayılarda olcak...

evet gelecek haklsın afyondan bilecikten kütahyadan sakaryadan bursadan yani çevre illerden bu febeyi izlemeye gelecek insanlar izleyecek maçı hakiki taraftar maçı kahveden tv ye esir olarak izleyip destegini tv den vercek ama bu takıma yansımayacak malesef. yap 25 tl gerçek taraftar gelsin 90 dk destekle fener maçını alsın ama nerdee bunlar sadece kendi ceplerini dolduracak seni beni düşünüp ne yapsın. bunların hepsinin ceplerinde akrep var elleriin ceplerine asla sokmazlar hepsinin tuzu kuru sıcacık yerden maçı izleyecekler çaylarını yudumlayacaklar olana bizlere olacak herzaman olduğu gibi. YÖNETİM İSTİFA...

biraz agır olmamışmı dısardan gelen sahte burdakıler gercek taraftar bu kanıya nasıl vardınız anlayamadım bende zonguldaktan gelıyorum fbyıde izlemeye degıl

Eğer geçen seneyi hatırlarsan sevgili arkadaşım lig tvden 10 tane esesli kişi ile konuştular hepsi çevre illerden yok eskişehirliyim ama gs izlemeye geldim febe yi izlemeye geldim bunların örnekleri çok sözümü çarpıtmamak lazım bilen biliyor sen eskişehirde olamdığın için bazı şeyleri göremiyosun hatta bir örnek sana bejeke maçını adamın biri ile izledim dürbün elinde adam dürbünle bejekeli futbolcuları yakından görmek için getirmiş o dürbünü örnekleri çok bunların. bilmem anlatabildimmi
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
gennaro gattuso Liste gör
Yazar

ismail erbil
Yer: eskişehir
  Alıntı gennaro gattuso Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2009 saat 01:21
Bir şeyi merak ettigım ıcın soruyorum gruplara verılen bedelsız bıletlerle canı sıkılan ıstedıgı trıbune gırebılıyormu?
Aynı gökte uçarlar ama, kuzgunun dünyası başka, şahinin dünyası başkadır.
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2009 saat 01:33
gruplara verilen bedelsiz biletler açık tribün ve grupların bulundugu kapalıya girebiliyor diye biliyorum
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
Turkmen Liste gör
Deneyimli Yazar

Eren
Yer: 39° 46.2'
  Alıntı Turkmen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2009 saat 01:48

Türkiye'nin dört bir yanında bizlere ayıran deplasman tribününü tıka basa doldurmanın gururunu yaşarken, bu "cefanın" veremesini de yarın evimizde çekeceğiz... Acaba bizden başka taraftarı "yolunacak kaz" olarak gören kaç yönetim var? Lisanslı Taraftar ürünlerimizin satıldığı mağaza pahalı, Bilet fiyatlarımız pahalı hepsi bir yana taraftarımızın kendi arasında ürettiği ürünler dahi pahalı!

Kalkıp İstanbul'a GS deplasmanına gidiyoruz, 35 TL bilet parası verip takımımızın yanında olabiliyoruz lakin GS, Eskişehir'e geldiğinde 50 milyon verip takımımızın yanında olabiliyoruz.
Ayıptır be! 12. Adama atılan kazıktır bu! Halil Başkan, bence sen traktörlerinle oyna, bizim işimizi bozma... Bak aile tribünlerin bomboş, bizden aldığın 50 TL ile git 50 tane maraba tut, bari onlar destek versin takıma. Ne iş bilmez adamışsınız bari FB'lilere 75 yap deplasman fiyatını. Bari onlarla bana aynı muameleyi yapma! Yazık ki ne yazık, 50 TL'ye bir aylık mutfak masrafı çıkartan aileler tanıyorum, gerçek tribüncüler küstürüldü hala neyin mücadelesini veriyoruz anlamış değilim!

FB'den sonra Türkiye'nin en pahalı takımı
Yukarı
Turkmen Liste gör
Deneyimli Yazar

Eren
Yer: 39° 46.2'
  Alıntı Turkmen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2009 saat 01:52
Alıntı yapılan ES_Kadir

Ödediğimiz paraların hakkını veriyormu bu yönetim adam gibi kadro kursalar stada bi el atsalar bu taraftar bu paraları seve seve verir . Millet 1-2 liraya taraftar bulamıyor ama taş gibi takım kuruyor adam gibi stadda maç izliyorlar . Bu beceriksizlerin yaptığı düpedüz soygundur . Kesin birileri paralarımız cebe atıyor . Nerde boş beleş adam var alıyorlar stada çivi çakmıyorlar nerde bu paralar ? Taraftarımızdan bunu görüyor ben kerizmiyim diyerek maça gelmiyor . Böyle düşünen çok insan var . Çocuklarımızı da kaybediyor . Bu yönetimi yollamamız lazım .
Clap

Daha konuşulması gereken beleşçiler var
Yukarı
es_ado_es Liste gör
Yazar

Adnan
Yer: ESES
  Alıntı es_ado_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2009 saat 02:15
Aslında en güzeli yönetime inat maça gitmeyip stadı boş bırakacaz . o zaman anlarlarda işte olan ESESimize olur.
Türkün türkten başka dostu yoktur. Ülkemize ve dilimize sahip çıkalım. Çıkmayanları Uyaralım.
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2009 saat 11:16

eses camiası bir gun bu sessızlıgın faturasını cok buyuk oduyecek.

DK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 144145146147148 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır