eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 142143144145146 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 23:20
Bilet fiyatları çok yüksek ancak maçların tamamına giden veya gidecek olan taraftar için, bence kombine fiyatları çok uygun .Bir ayda evimizde oynadıgımız 2 maç için  25+25=50 lira vermek yerine 6 ay 31 lira taksitle  kombine almak daha mantıklı.Evimizde  oynayacagımız daha 10 lig ve(en az)2 kupa maçı var.185 liraya 6 taksitle kombine aldıgımızı varsayarsak maç başına 15,5 lira düşüyor üstelik evimizde oynayacagımız  maçlar içinde 2 tane fb , 1 er tane gs  ve  ts maçları da  var ve bu maçların bilet fiyatlarının da yüksek olacagını  hesaba katacak olursak 15,5 lira ya maç seyretmek çok makul.

Açık Tribün
Peşin veya kredi kartına tek çekim: 170 TL
6 taksit: 185 TL
12 taksit: 200
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 23:20
Alıntı yapılan Neferizm26

Alıntı yapılan kalender 26

Alıntı yapılan muhsin26

biletlerin bittiğini duydum.  doğrumu bu bilgi acaba bilgisi olan birisi varmı ?

İçiniz rahat olsun Eskişehirde bilet bitmez,

5 Tl olan antalya maçında bitmişti. Smile

bu hafta 40.000 tane satılsa yine bitmez.Wink
kalender
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 23:26
Alıntı yapılan ades

Alıntı yapılan esesyucel

Tekrar ediyorum fb macını bazı arkadaşlarla biz gitmeme kararı aldık

Kac gün önce bu işe el atılması için bazı kişlere özel msj atım ama cevap gelmedi kusura bakmasın yönetim ama bayramdan yeni cıkmış insanlar 50 ytl veremez

Ve inanıyorumki cok düşüş olacak taraftar yönünden buda yönetim artık biz taraftarları takmadıgı için bir purotestodur

7 arkadaş bizde gitmeme kararı aldık.kahvede 5 tl ye seyredicez

İnanınki bu sayı yarın binleri bile gececek bu hala vurdum duymazlıgı yaptıkca bu yönetim her mac gitmeme kararı alacagım
Burdan derneklerin ve gurupların destek cıkmasını isterdim hemde sezon başından  demeki guruplarında fakir gençler yokmuş

Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 23:34
Bir önce ki maç, Fenerbahçe maçını stadda izleyelim diye manifestolar yayımlanıyor. Ancak 50 lira veremeyecek renkdaşlarımız için ses çıkmıyor. O gün de dedim, herşey taraftardan bekleniyor. Uyarılan hep taraftar oluyor. Bizim hakkımızı kim arayacak, bunu da kimse bilmiyor.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 23:42
Ödediğimiz paraların hakkını veriyormu bu yönetim adam gibi kadro kursalar stada bi el atsalar bu taraftar bu paraları seve seve verir . Millet 1-2 liraya taraftar bulamıyor ama taş gibi takım kuruyor adam gibi stadda maç izliyorlar . Bu beceriksizlerin yaptığı düpedüz soygundur . Kesin birileri paralarımız cebe atıyor . Nerde boş beleş adam var alıyorlar stada çivi çakmıyorlar nerde bu paralar ? Taraftarımızdan bunu görüyor ben kerizmiyim diyerek maça gelmiyor . Böyle düşünen çok insan var . Çocuklarımızı da kaybediyor . Bu yönetimi yollamamız lazım .
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 23:43
Alıntı yapılan Onur26

keşke herkes kombine alabilse böle sıkıntı yaşamasa tek istediğim buCry
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 23:43
Alıntı yapılan ES_Kadir

Bu yönetimi yollamamız lazım .

paraların nereye gittiği belli. Bütün Fenerbahçe yönetimine içki ısmarlıyor şuan başkan.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 23:45
Kendi cebinden ısmarlıyorsa sabaha kadar içsinler isterlerse ama klübün parası ise haram zıkkım olsun .
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 23:48
Öncelikle amacım kulübe zarar vermek degil yanlız ortada gercek bazı olaylar var
Kombine ve bedelsiz bilet dagıtılıyor bedavaya onada karşı degilim ama bu dagıtılan koskoca adamlara dagıtılyor bayanlara ve cocuklara verilse sonna kadar desteklerim
Şimdi sorarım gelecegin esesinini nasıl yapacagız babasıyla gelen cocukdan biletmi isteyerek

İnsaflı olan her insan bu cagrıma kulak verir gidenlerede saygım vardır sonucda kombine almışlardır

Yarın herkes görecek sıdat da nekadar boşluk oldugunu
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
Yer: Turkey
  Alıntı dayz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 23:49
kesin 222 de  nuri alço da azizenin yanındadır,nasılsa hesap eskişehirspor taraftarından,ısmarla başkan ısmarla nasılsa cebinden çıkmıyor...
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 142143144145146 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,527 saniyede hazırlanmıştır