eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 139140141142143 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 14:32
bilet fiyatlarını protesto edeceksek edelim mesela klübe siyah çelenk bırakalım bırakalım ki rahatsızlığımızın artık ust seviyeye vardığını bilsinler,ama imkanı olupta maça gidebilecek olanlara veya denkleştirenlerin heveslerini kaçırmayalım stad daysak destek vericez sonuna kadar bilerek işte elimde kombinem var ama arkadaslarla gitmeme kararı aldık diyenlerde var bence yanlış git takımını destekle.iş boykota kadar gelecekse ederiz hep beraber ama önce girişimde bulunulmalı dernekler vs. açıklama yaptımı yok,taraftarlar basına bir bildiri verdimi yok  ee sen sadece buraya yazarak dusuremezsın bu fiyatları
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
lidersy Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: ZONGULDAK
  Alıntı lidersy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 14:46

50 lira para olarak cok su devırde ama bu kadarda tartışılcak bişey bugun  fıyatlar 20 lira olsa bırılerı yıne cıkacak pahalı dıye lafa gelınce bız buyuguz 4 buyuk yok basına her türlü laf biletlere gelince çürüsün diye yapılmış kayseri stadından bahsedıyoruz berlediyenın takımı ankaragucunden bahsedıyoruz ben hiçbir zaman beleş girmedim ( cocukken hariç) girmemde maca gelmek isteyen bu parayı bışekılde ayarlardı ama bence amaç bı sekılde tartışma yaratmak emınım cogunluk sene 1 kere anca maca gelıyordur

Yukarı
nightmare_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı nightmare_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 15:01
Konuyla alakalı değil ama
acıkda 1 kac  kişi  önce gelip  4  5  kişilik yer ayırıyo arkadaslarına
Biz bos koltuklara dogru gidincede burası dolu arkadas gelcek deniyor
sezon basından beri her mac bu olayı yasadım ozellikle Bandonun ustu 
koltuklar dolu 1 koltuga 2 kısı yanyana duruyoruz  önde beyfendi 5 koltuga tek basına
arkadası macın baslamasına 15 dk once gelir biz 1 saat once gelmisiz adam yerine oturur
biz bir koltuga 2 kısı yanyana zor dururuz!..
lütfenn uyralım artık tak etti valla kavga edicem birisiyle !...
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 15:09
O her zaman oluyor mutlaka bunun önüne geçemezsin ben de bazen ayırıyorum yer.Yapılacak tek şey 1 saat kala değil 1.5 saat kala girmek stada
eksi sözlükten alıntı eses taraftarıyla ilgili ; Stadı 4 saat önceden dolduran taraftar kitlesi Smile

bize yeni statta yapsalar koltuklarımıza numaraya görede otursak ben yine 2 saat önceden giderim.eee ne yapalım alıştık artık

Hocam orası dolu arkadaş gelecekTongue
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
Frequency Liste gör
Deneyimli Yazar

Görkem
Yer: Eskişehir
  Alıntı Frequency Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 15:41
Alıntı yapılan lidersy

50 lira para olarak cok su devırde ama bu kadarda tartışılcak bişey bugun  fıyatlar 20 lira olsa bırılerı yıne cıkacak pahalı dıye lafa gelınce bız buyuguz 4 buyuk yok basına her türlü laf biletlere gelince çürüsün diye yapılmış kayseri stadından bahsedıyoruz berlediyenın takımı ankaragucunden bahsedıyoruz ben hiçbir zaman beleş girmedim ( cocukken hariç) girmemde maca gelmek isteyen bu parayı bışekılde ayarlardı ama bence amaç bı sekılde tartışma yaratmak emınım cogunluk sene 1 kere anca maca gelıyordur

20 lira olsaydı o biletler en az 10 arkadaşım daha gelirdi maça...
Kalsada son nefes, din iman ESES
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 15:57
50 lira olupta boş olduğunu ben görmedim hiç stadın.Ayrıca bırakalım artık şu bilet mevzusunu sene başından beri aynı konulara başa sarıp tekrar tekrar konuşuyoruz.Sıkılmadınızmı?Baştan beri söylüyoruz kombine diye her maça gelen birisi ortalama 14 tl ye maç seyrediyor.Çok mu sizce?Kombineler 10 taksit bile oldu.Zaten her maça gelen birisi şikayet etmiyor çünkü maçlara verdiği paranın farkında 14 tl.Daha çok ara sıra maça gelenler itiraz ediyor bu konuya.Bu arada Çocukların alınmamasına sonuna kadar karşıyım
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
Yer: Turkey
  Alıntı leventes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 16:08
Alıntı yapılan Frequency

[QUOTE=lidersy]

20 lira olsaydı o biletler en az 10 arkadaşım daha gelirdi maça...

/QUOTE]

Ondan sonra gecen seneki gibi antalya maçı gibi rezil olurduk tıkış tepiş
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 16:15
    Eskiden maçlara her ailden 3-4 kişi giderdi.Maç sabahı bilet kuyruğunun son durumunu görmek için stada uğrardık.Kahvelerde maç saatini bekleyenler veya birkaç kadeh içmek için bir yerlere takılanların gözü kulağı hep staddan gelecek haberlerde olurdu.Ö dönemlerde maçlara gelen çocuk sayısı oldukça fazlaydı. Ailesi yanında olmasa bile  çocuklar dışarıda bırakılmazdı,mutlaka içeri alınırdı.

Şimdi ise 3-4 kişiyi bir kenara bırakın 1 kişi bile maça zor gidiyor.Artık bir çok taraftarımız pahalı bilet fiyatları yüzünden çocuklarını maçlara götüremiyor.

Malesef çocuklarımızın çoğunluğu okulunda veya Tv.ekranında ismini daha çok duyduğu  takıma sempati duyuyor.

Yönetimler malesef günü kurtarmak için Eskişehirsporun geleceği ile oynuyorlar. Yükü başkalarına yüklemek kolaylarına geliyor.

Bilet kayseride 1 TL, Ankarada 1-2 TL birçok şehirde ise 5-10 tl civarında,Eskişehirde ise bu rakamların kat kat üzerinde.

Eskişehir halkının suçu gühanı ne ? Bu kadar gelirle kulübü yönetemiyorsanız ve  hala taraftara yükleniyorsanız o koltuklarda niçin oturuyorsunuz.

Bilet fiyatları makul bir seviyeye düşmediği sürece maçlara gitmeyeceğim ve önümüzdeki sezon kombine almayacağım.

kalender
Yukarı
isoESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Öztürk
  Alıntı isoESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 16:23
   Aslında yapılcak şey çok basit ama birilerinin işine gelmiyor. Her maç 20 lira olsa ve bedava biletler kesilse ve 1 bilete 2 kişi durumu kaldırılsa güvenlikçinin 7 sülalesi maça bedava girmese ben eminim sezonluk gişe hasılatı şimdikinden çok daha fazla olur..
Aşkındır bizi yaşatan
Konya' da ayakta tutan...
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 16:27
Hiç olmazsa bu maç yöneticilerimiz maç saatine kadar kapılarda durarak, beleşin önüne geçiyoruz, herkes para versin bilet alsın, kombine alsın maça öyle girsin şeklinde mesajlar verseler belki o zaman bir nebze olsun bir maç biletinin 50 TL. olması anlaşılabilir olabilecektir.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 139140141142143 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,551 saniyede hazırlanmıştır