eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 54>
Anket sorusu: Sizce Bilet Fiyatları Nasıl Olmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
54 [12,74%]
18 [4,25%]
253 [59,67%]
40 [9,43%]
54 [12,74%]
4 [0,94%]
1 [0,24%]
0 [0,00%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
forza_forever_es_es Liste gör
Yazar

fikri
Yer: Italy
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 13:18
ilk başlarda bilet fiyatlarının indirilmesi taraftarıydım ama şimdi fikrim degişti indirim olmamalı yapılacak her indirim önümüzdeki sezonun kombine satışlarını baltalıyacaktır artık bizdede kombine kültürünün gelişmesi için bu fiyatla devam edilmeli
DAG VE KOMANDO TUGAYI HAKKARİ ÇUKURCA\ORMANLI ^^SINIR NAMUSTUR^^
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 14:38
biz hep büyügüz büyük takımız ve biz büyük taraftarız dıyoruz ama bu sene bu taraftarı goremıyoruz takım super gıdıyor ama stadımız bos kalıyor bunun nedenı bilet fiyatları arkadaslar baskan cıkıyor eskisehir taraftarı büyük taraftar diyor bızım taraftar gelirimizden baska gelirimiz yok diyor bende sunları merak edıyorum
1-büyük taraftar olunca mı bıletler pahalı oluyor o zaman trabzon galatasaray bizden kücükler cunku bız 15ytl ye mac ızlıyoruz
2-peki baskan 15ytl oldugundan bılet fıyatları stadın dolmadıgını gormuyormu ve bundan zevk mı alıyor eskisehirspor taraftraı gelmeyınce maca
      ben kendı acımdan futbolun taraftarsız ve taraftarsız da futbolun hıcbır zaman zevkı olmadıgını bu sene daha ıyı anladım ve bu seneye kadar hıc boyle gormemıstım eskısehır taraftarını oncekı senelerde takım kotude olsa stad tam dolu denmese doluyordu heyecan vardı bu sene sankı bırseyler bızım taraftarımızı etkılıyor bunlardan bırısıde bilet fiyatları bence bu fıyatlar dusmelı yoksa takım lıderde olsa bu stad dolmayack ama ancak sampıyonluk macında dolar o zamanda bızler stadda yer bulamayız
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 15:33
Gerçektende stad boş olunca bundan zevk alanlar var galiba..50 defa yazdık yeniden yazalım:

1-Stad geliri açısından bir değişim olmaz..Burda birsüür arkadaş yazdı,sürümden kazanıcaz diye.Ha 15 YTL yapmışın 5bin tane satmışın,ha 5 YTL yapmışın 15bin tane satmışsın.Ya benim matematiğim kötü yada burdakiler Matematik profosörü..

2-Birçok maçta gördükki oyuncularımız seyirciden cok etkileniyor,olum yönde..Dışarda cok puan kaybetmemizin bir nedenide seyircilerinin önünde oynamaması..Kocaelili taraftarların 2bin kişi gelecegi söyleniyor."Körfez gol gol gol" sesleri "Es-Es gol gol gol" sesini bastırırsa mutlu mu olacaklar bazı insanlar?

3-Ben ve benim gibi binlerce insan stada gele gide Eskişehirsporlu olmuştur.Bugün 5-15 yaş grubunun büyük cogunlugu Bizans takımını tutuyor Eskişehir'de.Bu kardeşlerimizi Es-Es'li yapmanın tek yolu stada getirmektir,onuda yaapcaklar ailesi veya çevresidir.Ailesi veya cevresi maça gelmiyorki cocuk nasıl gelsinde Eskişehirspor'lu olsun.Bilet fiyatları sadece seyirci sayısını değil,gelecek neslide etkileyecektir.

4-Taraftar gruplarına "bölünmeyin,bölünmeyin" diye nara atanlar kendi içlerinde bölünmüşler zaten.Yeni bir bölünmüşlük de "kombineliler ve biletliler"..Siz gerçek Es-Es taraftarı değilmisizni 15 YTl bulamıyorsunuz diyor,bakın gerçek Es-Es'liler para bulup kombine aldı diyorsunuz.Eeee buraya kadar tamam kabul ettim diyelim.Ondan sonra ne diyorsunuız,seneye kombineliler kombine almaz,bilet fiyatları düştüğü icin.Yahu hani gerçek Es-Es'liydiniz..

5-Artık yönetim bile kabul etti ücretlerin yüksek oldugunu,neden bazı insanlar ısrarla bunun karşısında.Ne kadr ilginc mantıklar var ya.10 YTl olsun diyoruz,10u veren 15 i verirmiş.EE o zaman 15 i veren 20yide verir.20 yi veren 25i de verir.Bunun sonu varmı:O zaman biletler 50 YTL olsun.İstendimi 50 YTL'de bulunur..

6-Dünyada ve Türkiyenin her profosyenel klübünde biletler maçlara göre ayarlanmaktadır..MAç c.tesi-Dspor yayaınlıyor,hikaye bir takımla oynuyoruz,bilet ne kadar 15 YTL....Pazar akşamı,hava süper,Karsıyakayla şampiyonluk macı yapıyoruz(varsayıyorum), bilet ne kadar yine 15 YTL..Cok mantıklı yazarlarım bu mantıklımı?

Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
runo26 Liste gör
Yazar

onur
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 15:52
Alıntı yapılan forza_forever_es_es

ilk başlarda bilet fiyatlarının indirilmesi taraftarıydım ama şimdi fikrim degişti indirim olmamalı yapılacak her indirim önümüzdeki sezonun kombine satışlarını baltalıyacaktır artık bizdede kombine kültürünün gelişmesi için bu fiyatla devam edilmeli
İşte  bunun için Ö.T.O bir öneride bulunmuştu.Bilet fiyatlarını ucuzlatın,kombine sahiplerini küstürüp bir dahaki sezon almamalarını engellmek için gelecek sezonun kombinelerini bu sezon kombine alanlara %20-%30 şekinde bir indirimle verin .Bence çok mantıklı bir öneri...Yönetim bu öneriyi değerlendirmeli...
açık!
Yukarı
eskalizim Liste gör
Yazar

yakup
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 16:17
Alıntı yapılan es-es2641

Gerçektende stad boş olunca bundan zevk alanlar var galiba..50 defa yazdık yeniden yazalım:

1-Stad geliri açısından bir değişim olmaz..Burda birsüür arkadaş yazdı,sürümden kazanıcaz diye.Ha 15 YTL yapmışın 5bin tane satmışın,ha 5 YTL yapmışın 15bin tane satmışsın.Ya benim matematiğim kötü yada burdakiler Matematik profosörü..

2-Birçok maçta gördükki oyuncularımız seyirciden cok etkileniyor,olum yönde..Dışarda cok puan kaybetmemizin bir nedenide seyircilerinin önünde oynamaması..Kocaelili taraftarların 2bin kişi gelecegi söyleniyor."Körfez gol gol gol" sesleri "Es-Es gol gol gol" sesini bastırırsa mutlu mu olacaklar bazı insanlar?

3-Ben ve benim gibi binlerce insan stada gele gide Eskişehirsporlu olmuştur.Bugün 5-15 yaş grubunun büyük cogunlugu Bizans takımını tutuyor Eskişehir'de.Bu kardeşlerimizi Es-Es'li yapmanın tek yolu stada getirmektir,onuda yaapcaklar ailesi veya çevresidir.Ailesi veya cevresi maça gelmiyorki cocuk nasıl gelsinde Eskişehirspor'lu olsun.Bilet fiyatları sadece seyirci sayısını değil,gelecek neslide etkileyecektir.

4-Taraftar gruplarına "bölünmeyin,bölünmeyin" diye nara atanlar kendi içlerinde bölünmüşler zaten.Yeni bir bölünmüşlük de "kombineliler ve biletliler"..Siz gerçek Es-Es taraftarı değilmisizni 15 YTl bulamıyorsunuz diyor,bakın gerçek Es-Es'liler para bulup kombine aldı diyorsunuz.Eeee buraya kadar tamam kabul ettim diyelim.Ondan sonra ne diyorsunuız,seneye kombineliler kombine almaz,bilet fiyatları düştüğü icin.Yahu hani gerçek Es-Es'liydiniz..

5-Artık yönetim bile kabul etti ücretlerin yüksek oldugunu,neden bazı insanlar ısrarla bunun karşısında.Ne kadr ilginc mantıklar var ya.10 YTl olsun diyoruz,10u veren 15 i verirmiş.EE o zaman 15 i veren 20yide verir.20 yi veren 25i de verir.Bunun sonu varmı:O zaman biletler 50 YTL olsun.İstendimi 50 YTL'de bulunur..

6-Dünyada ve Türkiyenin her profosyenel klübünde biletler maçlara göre ayarlanmaktadır..MAç c.tesi-Dspor yayaınlıyor,hikaye bir takımla oynuyoruz,bilet ne kadar 15 YTL....Pazar akşamı,hava süper,Karsıyakayla şampiyonluk macı yapıyoruz(varsayıyorum), bilet ne kadar yine 15 YTL..Cok mantıklı yazarlarım bu mantıklımı?

gercekten cok guzel yazmissin tebrik ederim sezon basindan beri bilet fiyatlariyla ilgiliseyler yaziyorum..ki ben istanbulda yasayip maclara gidemesem bile kombine alip takimima katkida bulunan bi insanim..ama bilet fiyati duserse kombineler kuser boyle bi mantik yok yonetim bunun arkasina saklaniyor bence..adamin parasi warki gidip kombine almis alamayanin yok ki alamamis herkes ister kombinem olsun biletlerle ugrasmiyim...kocaeli macindada biletler degismiyor ayni...gece maci olsa anlarim bilet fiyatinin 15 ytl olmasini isiklar yaniyor fln ama normal maclarda dusmeli fiyatlar..artik sampiyonluk yolunda tribunler dolmali eski taraftar olmali stadda.. insallah kocaeli macinda tribunler dolar ve yonetime bir sekilde tepkilerini gosterirler..bi iddamiz olmasa diyicem gruplar 1 mac gelmesin bakalim neler oluyo ama soyle bi durumda takimin bize ihtiyaci war..
biz imzamızı sahada atarız...
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 18:02
 Kahin yazar 2641;senin matematiğin kötü buna inan.Bu stad zaten HER MAÇ en az 10000 kişi doluyor.Bilet fiyatları 15 ytl olduğunu varsayalım (bak senin işine yarayacak fiyat alıyoruz birde) 15*10000=150000 eder fiyat.5 ytl olsun demişsin,bütün stad dolsa18000 kişi 18000*5 ytl=90000 eder benim canım kardeşim,demek ki matematiğin kötüler ötesi imiş.
     Kombinecilerinde taraftar sevgisinden bahsetmişsin,bunu neden öyle algılıyorsun.Adam sevgisinden zaten konbinesini -parası olan kolaylıkla olmayan zorla- almış.Sen bilet fiyatını yarıya düşürecekssin kırılırmı o kombineci KIRILMAZ.Ama sevgisini birdaha böyle göstermeyip bilet alarak gelmesine kızabilirmisin.Ne kadar kolay değilmi insanların degerleriyle yok öle olursa böyle olur demek.Hep söyledim ve bazı arkadaşlarımız söylediler,bilet fiyatlarını ayarlarken muhakkak kulüp birşeyleri düşünüp bunun fiyatını belirlemiştir.Onun hatası kombine satışlarını büyük transferlerin hemen arkasındaki saatlerde  (günlerde demiyorum) satışa çıkarmaması bu çok büyük bir etken.
     Hele hele 5 i veren 15 i verir,15 i veren 20 yi verir 20 yi veren 25 i verir nasıl bir mantık bu.Bu mantığına göre 5 i veren trilyonuda verir e kadar uzar gider.10 u veren belki 15 i verir ama 20 yi veremez.kısadan hisse bu.Geçmiş sayfalarda matematiğini yapmıştım 10 ytl diyenler samimi değildir diye.Bu samimi olanlar 5 lira ve 7,5 lira diyenlerdir.kombinenin ortalaması 11 ytldir.
    Çocuklarımızın bizans taraftarı olmasının tek sebebi 15 yıldır birtek başarımızın olmayışıdır.Galatasaray avrupa başarının gerçekleştirirken biz oyakreno yahut yalovasporla oynuyorduk.Glatasaray kupayı alıp o hafta eskişehire deplasmana gelip ona 3 çekse idik,kimse bizanslı olmazdı.Mantığına bak çocuklar maça gelsinlerde ESES li olsunlar.Biryere kadar doğru amaaaa İnsanlar başarı istiyor,en küçük çocuğundan tut yaşlısına kadar.Sadece maça gelmekle ESES li olmaz cocuklar.Onlara güzel bir takım güzel bir yönetim,güzel bir kulüp GURURLU bir mazi bırakırsın işte o zaman herkes ESES li olur. Çocuk her maça gelecek ama okulda esesin  mardini nasıl yendiğini konuşacak.Ne beklersin.Medya bile bizansla yatıp kalkıp 24 saat onları konuşuyorsa bu doğaldır.Vakit yeni bir nesille tekrar ayaga kalkma vaktidir.Bu senin  bu kahinliğinle yaraya çare bulunmaz.Senin,taraftarla oynayayımda 4.liğdede oynayayım mantığı beni bozar.
    Değerleri yargılarken küçümseme.Kimse sevinmez elbette ''ESES GOL GOL GOL'' tezahuratının bastırılmasını.Bu bilet fiyatların hakkında ''herkez zorlasın alsın'' diyenleri böyle eleştirme.Ayıp...
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 18:08
Alıntı yapılan runo26

Alıntı yapılan forza_forever_es_es

İşte  bunun için Ö.T.O bir öneride bulunmuştu.Bilet fiyatlarını ucuzlatın,kombine sahiplerini küstürüp bir dahaki sezon almamalarını engellmek için gelecek sezonun kombinelerini bu sezon kombine alanlara %20-%30 şekinde bir indirimle verin .Bence çok mantıklı bir öneri...Yönetim bu öneriyi değerlendirmeli...
 ben bir kombine sahibiyim ben memur olmasydım ve üzerine kira verseydim biraz zor alırdım defalarca yazdım yine yazıyorum benim mali imkanlarım iyi ama herkes aynı imkana sahip değil ki böyle bilet fiatlarıyla benim gibi stad a 5000 kişi gelebilir ateşi güçlendirmek odun lağzımsa eses e taraftar lagzım yarını büyükleri eses tarafarı öğrenci kardeşlerimiz maça gelemiyorsa yarın bir eses 1000 kişiyi stad a zor getirir asla bilet fiat toplumun azınlığının alım gücüne göre belirlenmemeli çünkü eses taraftarı  öğrencisi var asgari ücretli çalışanı varBig%20smileLOLWink
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 18:21
Alıntı yapılan hamdiozen

Kahin yazar 2641;senin matematiğin kötü buna inan.Bu stad zaten HER MAÇ en az 10000 kişi doluyor.Bilet fiyatları 15 ytl olduğunu varsayalım (bak senin işine yarayacak fiyat alıyoruz birde) 15*10000=150000 eder fiyat.5 ytl olsun demişsin,bütün stad dolsa18000 kişi 18000*5 ytl=90000 eder benim canım kardeşim,demek ki matematiğin kötüler ötesi imiş.
     Kombinecilerinde taraftar sevgisinden bahsetmişsin,bunu neden öyle algılıyorsun.Adam sevgisinden zaten konbinesini -parası olan kolaylıkla olmayan zorla- almış.Sen bilet fiyatını yarıya düşürecekssin kırılırmı o kombineci KIRILMAZ.Ama sevgisini birdaha böyle göstermeyip bilet alarak gelmesine kızabilirmisin.Ne kadar kolay değilmi insanların degerleriyle yok öle olursa böyle olur demek.Hep söyledim ve bazı arkadaşlarımız söylediler,bilet fiyatlarını ayarlarken muhakkak kulüp birşeyleri düşünüp bunun fiyatını belirlemiştir.Onun hatası kombine satışlarını büyük transferlerin hemen arkasındaki saatlerde  (günlerde demiyorum) satışa çıkarmaması bu çok büyük bir etken.
     Hele hele 5 i veren 15 i verir,15 i veren 20 yi verir 20 yi veren 25 i verir nasıl bir mantık bu.Bu mantığına göre 5 i veren trilyonuda verir e kadar uzar gider.10 u veren belki 15 i verir ama 20 yi veremez.kısadan hisse bu.Geçmiş sayfalarda matematiğini yapmıştım 10 ytl diyenler samimi değildir diye.Bu samimi olanlar 5 lira ve 7,5 lira diyenlerdir.kombinenin ortalaması 11 ytldir.
    Çocuklarımızın bizans taraftarı olmasının tek sebebi 15 yıldır birtek başarımızın olmayışıdır.Galatasaray avrupa başarının gerçekleştirirken biz oyakreno yahut yalovasporla oynuyorduk.Glatasaray kupayı alıp o hafta eskişehire deplasmana gelip ona 3 çekse idik,kimse bizanslı olmazdı.Mantığına bak çocuklar maça gelsinlerde ESES li olsunlar.Biryere kadar doğru amaaaa İnsanlar başarı istiyor,en küçük çocuğundan tut yaşlısına kadar.Sadece maça gelmekle ESES li olmaz cocuklar.Onlara güzel bir takım güzel bir yönetim,güzel bir kulüp GURURLU bir mazi bırakırsın işte o zaman herkes ESES li olur. Çocuk her maça gelecek ama okulda esesin  mardini nasıl yendiğini konuşacak.Ne beklersin.Medya bile bizansla yatıp kalkıp 24 saat onları konuşuyorsa bu doğaldır.Vakit yeni bir nesille tekrar ayaga kalkma vaktidir.Bu senin  bu kahinliğinle yaraya çare bulunmaz.Senin,taraftarla oynayayımda 4.liğdede oynayayım mantığı beni bozar.
    Değerleri yargılarken küçümseme.Kimse sevinmez elbette ''ESES GOL GOL GOL'' tezahuratının bastırılmasını.Bu bilet fiyatların hakkında ''herkez zorlasın alsın'' diyenleri böyle eleştirme.Ayıp...

Yazdıklarımın hepsini geri alıyorum Hamdi Bey...Yönetim muhteşem bir işe el attı,bu kombine işine kimse birşey diyemez,ben bile,düşünün gerisini..LOLLOL ..Gerçekler şimdi ortaya çıkacaktır,fazlada tartışmaya gerek yok artık,bence..100 milyona kombine+forma...Daha ne olsun.Maç biletini 1 YTL yapmak gibi birşey bence bu.Yönetimi tebrik ederim gerçektende sesimi(zi) duyduğu için.
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
eskalizim Liste gör
Yazar

yakup
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 18:22
Alıntı yapılan hamdiozen

tmm herseyi yazmissin guzel yazmissin ama soyle bisey var ben 22 yasindayim ve eskisehirli oldugum zaman ki kendimi bildim bileli es-es i tutuyorum ozamanda es-es in bi basarisi yoktur bu gonul isidir takim 5. lig de de olsa sen desteklersin tutarsin yani sen cocuga tribun havasini koklaticaksin ki ilk basta canli mac izlemenin keyfine varicak tribunler costugu zaman hosuna gidicek sonradan tarttigi zaman anlicak neyin ne oldugunu..ben es-es im mazisini biliorum ben es-es e gonul vermisim babamdan allah razi olsun hic bisey demedi benim daha 8 yasindayken tribune gitmeme...ben es-es taraftarini biliorum ve maclarda es-es taraftarini izlemek hosuma gidiyor...ve sana sunu soyliyim bjk yi tutan kimse rengini yada mactaki basarisindan bahsetmez butun hepsi carsidan bahseder cunku onlar carsi taraftaridir aslinda bjk sadece isimdir onlar icin..yani demek istedigim sudur sen maclari 5 ytl yapma ama 10 ytl yap cocuk merak etsin maclara gelmeye baslasin ki bizden soraki nesillerde de olsun es-es sewvgisi..ve tanidigim okadar ck cocuk varki daha es-es in gs fb vs. maclarini bilmeyen seyretmemis mazisini bilmen onlar nasi es-es li oluyorlar cunku birileri tutup kollarindan getirmisler maca ama bu fiyatlara 2 kisi geldigin zaman 30 ytl eder bide yol paran yemegin eder sana 35-40 ytl az parami bu devirde??
biz imzamızı sahada atarız...
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 18:30

100 Ytl' ye kombine alınca 11 maç ve EseS forması oLuyormuş. Peki Kombine almayanlar ne olacak. Kombine almayanlar cezalandırıLıyor mu . 

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır