eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 54>
Anket sorusu: Sizce Bilet Fiyatları Nasıl Olmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
54 [12,74%]
18 [4,25%]
253 [59,67%]
40 [9,43%]
54 [12,74%]
4 [0,94%]
1 [0,24%]
0 [0,00%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 10:29

AKIN VAR AKIN

ESKİŞEHİR'E AKIN

Ligde zirveyi kovalayan Kocaelispor'u taraftarları Eskişehir'de yalnız bırakmayacak. Yönetim, taraftarlar için 2 bin bilet talep ederken, tren organizasyonu için planlamalar şimdiden başladı. Taraftar, zorlu maç için Eskişehir'e akın ediyor 

TFF 1. Ligi'nde son üç maçını kazanarak müthiş bir hava yakalayan ve zirveye adım adım yaklaşan Kocaelispor'da keyifler yerinde. Yeşil siyahlı taraftarlar, takımın performansından büyük mutluluk duyarken, Malatyaspor galibiyeti sonrası Eskişehir deplasmanında da takımlarını yalnız bırakmak istemediklerini her fırsatta dile getirdiler. Türkiye Futbol Federasyonu'nun Eskişehirspor maçının günü ve saatini açıklamasını sabırsızlıkla bekleyen yeşil siyahlı taraftarlar, maçın pazar gününe verilmesi nedeniyle son derece mutlu oldu.

Yönetim de trenle
Zirve yolunda büyük önem taşıyan Eskişehirspor karşılaşmasında takımlarını yalnız bırakmak istemeyen taraftarlar Eskişehir'e akın etmenin planlarına şimdiden başladı. Kocaelisporlu taraftarların büyük bölümü Eskişehir'e trenle gitmenin hesaplarını yapıyor. Kocaelispor Başkanı Serhan Gürkan da önceki akşam yaptğı açıklamada tren konusunda taraftarların talebi olduğunu belirterek, yönetim ve taraftarlar olarak hep birlkte Eskişehir'e gidebileceklerini belirtti, bunun çalışmasının yapıldığını söyledi.

2 bin bilet istiyoruz
Başkan Serhan Gürkan, yeşil siyahlı taraftarların Eskişehir'de takımlarını yalnız bırakmak istemediklerini bildiğini söyleyerek Eskişehirspor yönetiminden ekstra bilet talep edeceklerini söyledi. Şu anda Kocaelispor taraftarlarına 675 kişilik yer ayrıldığını açıklayan Gürkan, Es-Es yönetiminden Kocaelisporlu taraftarlar için 2 bin bilet talep edeceklerini, şu anda bu konuda çalışmaların yapıldığını söyledi. Eskişehirsporlu taraftarlarla iyi ilişkileri bulunan Kocaelisporlular da bir kale arkasını doldurarak güzel görüntüler oluşturmak istiyor.   

Gece tren var
Kocaelisporlu taraftarlar, Eskişehirspor maçına trenle gitmek istiyor. Maçın oynanacağı 25 Kasım Pazar günü sabah erken saatlerde tren bulunmuyor. Sabah ilk tren saat 10.00'da İzmit Garı'ndan kalkıyor. Ancak bu tren maç saatine yetişmiyor. Gece Eskişehir'e saat 23.30 ve 01.00'de iki tren kalkıyor. Bu trenler sabaha karşı 04.00 sıralarında Eskişehir'de oluyor. Dönüşte ise ilk tren akşam saat 17.00'de. Maçın ardından Eskişehir'de vakit geçirmek isteyenler ise gece saat 01.00 treniyle İzmit'e dönüş yapabilir.  
Devamı gazeteniz Bizim Sporda

KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 10:37
bakın korfez deplasmana 2000 kaldırıyor hadi bızde stadı fulleyeliyim en son galıba geçen yıl k.yaka maçında 16.000 kişi olmuştu bıde elazığ maçında çok kişi vardı yanı 12 haftadan sonra aradan tam 3ay geçmiş kocaeli maçında eski gunlerimizi yaşayalımm
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 10:39
Alıntı yapılan eses_irsadinho

bakın korfez deplasmana 2000 kaldırıyor hadi bızde stadı fulleyeliyim en son galıba geçen yıl k.yaka maçında 16.000 kişi olmuştu bıde elazığ maçında çok kişi vardı yanı 12 haftadan sonra aradan tam 3ay geçmiş kocaeli maçında eski gunlerimizi yaşayalımm
kardeşim keşke ama bu durumda çok zor inşallah dolar
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 10:42
Transfer sezonunda G.Antep Bld.den alınan oyuncular için methiyeler düzen  üzerine Coşkun ve Sergen alınarak yer yerinden oynadığı ve imza töreninde Kemal abi bize sergeni aldın seneyede Ronaldinho'yu alsana diyenler şimdi 15 YTL.çok diyorlar.

Serdar'ı , Coşkun'u , Engin'i , Sergen'i seyretmenin tabiiki bir bedeli var, biliyormusunuz kaç takımın taraftarı iç geçiriyor ahhh  ahhh bizde olsalar neler yaparız diye,

Peki Ronaldinho geldiğinde bırakın bilet almayı Stadın önünden bile geçmeyeceğiz herhalde, bunları seyretmenin bir bedeli olmalı, bu tür futbolcular hayrına yada gazoz kapağına oynamıyor onlarda bir bedel istiyor kulüpten tabii kulüpte bizden.
Yorum sizin...
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 10:51
     Bu yönetim gerçekten işi bilmiyor arkadaşlar.
     Derhal SERGENİ COŞKUNU ENGİNİ DOĞAYI VE SERKANI satması ve bilet fiyatlarını 5 ytl yapması gerekiyor.Zira biz taraftar olarak her zaman en iyisini biliriz.29 sayfadır akıl veriyoruz almıyor musun hey yönetim.Biz cennete gitmek istiyoruz ama ölmek istemiyoruz.Siz bize fazlasınız.Biz başarısılığa ve ucuz bilete alışmıştık.Biz popilist politikalarla ucuz bilete ve borçlanan kurumsallaşamayan kulübe alışmıştık.Siz neden bunları değiştiriyorsunuz.Biz anlamayız hizmetten..........
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
oscares Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan kararman
Yer: Raykent
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 11:08
Trabzonspor -Galatasaray maçının bilet fiyatları açıklandı. Pazar günkü derbinin biletleri cuma günü saat 13.30'da satışa çıkarılacak. Bilet fiyatları şöyle: Açık Tribün: 5, Maraton Tribünü: 10, Maraton Özel Tribünü: 15, Kapalı Tribün: 40,Kaynak fotomaç.Takımımızın sakat ve cezalı futbolcularının çok olması sebebiyle gerçek gücünü gösteremeyeceği bu maçta taraftar itici güç olarak kocaeli maçının kazanılmasını sağlayacaktır geçen sezonki altay maçı gibi.Yönetim ligin son 2 iç saha maçında fiyatlarda indirime gitmeliKombine numaram 1377
tek dost efes tek aşk ES ES
Yukarı
UFUKESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk Demirtaş
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 11:35
Alıntı yapılan esgun

Transfer sezonunda G.Antep Bld.den alınan oyuncular için methiyeler düzen  üzerine Coşkun ve Sergen alınarak yer yerinden oynadığı ve imza töreninde Kemal abi bize sergeni aldın seneyede Ronaldinho'yu alsana diyenler şimdi 15 YTL.çok diyorlar.

Serdar'ı , Coşkun'u , Engin'i , Sergen'i seyretmenin tabiiki bir bedeli var, biliyormusunuz kaç takımın taraftarı iç geçiriyor ahhh  ahhh bizde olsalar neler yaparız diye,

Peki Ronaldinho geldiğinde bırakın bilet almayı Stadın önünden bile geçmeyeceğiz herhalde, bunları seyretmenin bir bedeli olmalı, bu tür futbolcular hayrına yada gazoz kapağına oynamıyor onlarda bir bedel istiyor kulüpten tabii kulüpte bizden.
Yorum sizin...
Aynen katılıyorum.
Herkese demiyorum ama büyük çoğunluk akşam eğlencelerinden biraz kısayımda 15 ytl ye bilet alıp gireyim diyemiyor.Benim böyle bi ton tanıdığım var.
Yönetim bilet fiyatrlarını indirirse benim gözümden düşer.
Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 12:05
Alıntı yapılan oscares

Trabzonspor -Galatasaray maçının bilet fiyatları açıklandı. Pazar günkü derbinin biletleri cuma günü saat 13.30'da satışa çıkarılacak. Bilet fiyatları şöyle: Açık Tribün: 5, Maraton Tribünü: 10, Maraton Özel Tribünü: 15, Kapalı Tribün: 40,Kaynak fotomaç.Takımımızın sakat ve cezalı futbolcularının çok olması sebebiyle gerçek gücünü gösteremeyeceği bu maçta taraftar itici güç olarak kocaeli maçının kazanılmasını sağlayacaktır geçen sezonki altay maçı gibi.Yönetim ligin son 2 iç saha maçında fiyatlarda indirime gitmeliKombine numaram 1377

Trabzon Galatasaray maçı Trabzonun cezası nedeniyle seyircisiz değil miydi?
Yukarı
esesmerteses Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet ali
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 12:10
trabzonun cezası bitti bu maç seyircili oynancak
Biz ESES'liyiz istemez para pul...Her Zaman Her Yerde ANTİ İSTANBUL...
Yukarı
sinaneses Liste gör
Yazar

SİNAN
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 12:30

bilet fiyatlarında düşüş olursa kombinesi olanlara haksızlık olacakmış.. peki sormak istiyorum içerideki her maçımızda 1000ytl ceza veriyoruz sebebi maça biletsiz seyirci sokulması bu haksızlık deyilmidir bence açık=10 kapalı =20 ve biletsiz seyirci kesinlikle alınmaması

polatlı eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır