eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2009 saat 00:46
Bursaspor - Galatasaray maçını seyrettikten sonra Ertuğrul hoca ve beraberinde Bursa Yönetimi'nin Youla'yla neden ilgilendiğini farkettim.Eğer maçta Youla olsaydı Bursa çok rahat farka giderdi.

Defansın arkasına sürekli toplar atıldı ve Bursa'da sanırım genel taktiklerden biri.Sercan çok ofsayta yakalandı ama net pozisyonlar da oldu.Elbette sabrımız taştı ama bu oyuncudan oyuncuya değişir.

Fakat görünen şu ki Youla oynamıyor.Ben şimdilik kötü düşünmek istemiyorum.Gitseydi sezon başında rahatlıkla gidebilirdi hemde o kadar çok takım istemişken...

Bari sen yapma Youla,sen kara incimizsin.Toparlan artık...
Nefer
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2009 saat 00:47
Para için değil,bir parça da olsa bizim için oynayan futbolcular başımızın tacı olurlar.

Derdi paraysa bir an önce transfer olup gitmesi isteksiz oynamasından çok daha iyi olacaktır.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
özer-_-26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özer
Yer: Kütahya
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2009 saat 00:48
youla sevdık deger verdık. Sen bizim Kara TaTarımızsın ne olur üzme bizi ve kafandaki düşünceleri sil. Toparla Kendini , Kendine Gell... Eski youla'yı istiyoruz bunu değil...
Eskişehirsporumuzun golü,10 numaralı formasıyla Zennnggiiiiinnn erkaaann Zeennngggiiinn erkaann Teşekkürler EFSANE !
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2009 saat 00:55
Çok bencil oynuyor. Ben atayim edalarinda sürekli. 2 pozisyonda pas vermeyi düşünde daha farklı olabilirdi. Adem'in vurusunda kaleciden donen topa vurmasi bile bunun göstergesi... Bıraksa gol olurdu adem kendiside tamamlayabilirdi o topu (Defalarca izledim). Adem 2. yarı girdi Youladan çok daha istekliydi pozisyonlarda verkaçlarda hep o vardı.. Konsantre Olamadı diyerek geçiştirelim aksini düşünmek istemiyorum !
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2009 saat 01:07
Ya arkadaşlar Youlanın ön çapraz bağlarında esnemeye dayalı ödem oluştu.Adam neredeyse 1.5-2 ay sahalardan uzak kaldı.Denizli maçında 20 a.q macında 70 dakika oynadı sakatlıktan sonra.Neden sürekli bir günah keçisi arayıp duruyoruz.Amaç ne burda?Üzüm yemek mi bağcıyı dövmekmi?Biraz mantıklı eleştiri lütfen.

Bir sözümde adminlere.Amacım asla kimseye işini öğretmek değil.Yabancı birine Go Home demek ...tir git demektir.Geçen sezon 14 gol 11 asist,bu sezon sakatlana kadar ki performansı ile Youla bu lafı hakediyormu.Bu kadar yakından takip edilen bir forumda istediğimiz kişiye istediğimiz hakareti edebiliyormuyuz?Bilelimde bizde ona göre hareket edelim.Saygılar...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2009 saat 01:09
Ender abi sorun sakatlıktan çıkması gibi gözükmüyor maalesef,keşke öyle olsa da anlayış göstersek.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2009 saat 01:12
Alıntı yapılan esesim_hasretim

Ya arkadaşlar Youlanın ön çapraz bağlarında esnemeye dayalı ödem oluştu.Adam neredeyse 1.5-2 ay sahalardan uzak kaldı.Denizli maçında 20 a.q macında 70 dakika oynadı sakatlıktan sonra.Neden sürekli bir günah keçisi arayıp duruyoruz.Amaç ne burda?Üzüm yemek mi bağcıyı dövmekmi?Biraz mantıklı eleştiri lütfen.

Bir sözümde adminlere.Amacım asla kimseye işini öğretmek değil.Yabancı birine Go Home demek ...tir git demektir.Geçen sezon 14 gol 11 asist,bu sezon sakatlana kadar ki performansı ile Youla bu lafı hakediyormu.Bu kadar yakından takip edilen bir forumda istediğimiz kişiye istediğimiz hakareti edebiliyormuyuz?Bilelimde bizde ona göre hareket edelim.Saygılar...

evet geçen sezonun en iysiydi  biz de onu baş tacı yaptık yorumlardan anlayacağın gibi, şimdi kötü oynuyor bizde eleştiriyoruz bu kadar basit
Yukarı
Deneyimli Yazar

ender
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2009 saat 01:16
Emre tamam da bugüne kadarki performansını göz önüne alırsak bu adam go home lafını hakediyormu?adama resmen ...tir git denmiş.Bu mu yani?
Benim sahada gördüğüm bu.Eğer başka birşey bilen varsa açık açık söylesin bizde bilelim.Çıkan bir dedikodu yüzündenmi alınan bu tavır.Yada habersiz şehri terketmesi mi?Nedir?
Yukarı
Deneyimli Yazar

ender
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2009 saat 01:25
[/QUOTE]

evet geçen sezonun en iysiydi  biz de onu baş tacı yaptık yorumlardan anlayacağın gibi, şimdi kötü oynuyor bizde eleştiriyoruz bu kadar basit
[/QUOTE]

Sizin bir futbolcuya,bir takıma bakışınız 1-2 haftalık değişkenlikler gösteriyor yani.Anladım.
Bende anlayacağın gibi neden kötü oynadığını açıklıyorum.Adam daha yeni ciddi bir sakatlıktan çıktı diyorum.Yani şurada sırf bişeyler yazmak için yazmayalım lütfen.
Yukarı
efsanegeridöndü Liste gör
Yazar

YILMAZ KIVIRCIK
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2009 saat 09:44
Lütfen arkadaşlar, Youla'yı eleştirebilirsiniz ama biraz insaflı olun. Adam gerçekten ciddi bir sakatlıktan çıktı ve performansındaki düşüşün geçici olduğunu düşünüyorum.
EFSANE KOLAY OLUNMUYOR...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır