eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2009 saat 22:56
Alıntı yapılan ktasan

Doğanın takımı 10 kişi bırakmasnı sorumsuzluk örneği olarak görüyorum.Akılı futbolcu her ne pahasına olursa olsun kırmızı kart görmez.Üstelik bu Doğa'nın ilk kırmızı kartı değil.11'e 11 oynasaydık yenebileceğimiz bir maçtı.Ben taraftar olarak Doğa'yı affetmiyorum.Sporcu büyük önderimiz Atatürk'ün dediği gibi zeki ,çevik ve ahlaklı olmalı.Saygılar.
Sevgili Doğa bu tür meziyetlerin olduğunu seni tanıdığımız kadarınla biliyoruzda aklıma gelen ve kahrolduğum bjk. maçında neden o dakikada ikili mücadeleye girdiğin şahsı düşürmedin veya tutmadın, elle topu kesmedin. Neden mi, ikinci sarıdan kırmızı göreceğin için mi ? Takımı 10 kişi bırakmamak için mi ? ya da bjk. gol atsın diyemi ? o maçta yapsan bunları kahraman olurdun. Başkentin toplama topçularına karşı yaptın madara oldun. Zaten bu takımda kime süper evet artık olmuş bu kişi bize faydalı olmaya başladı desek elimizde patlıyor. Örnek o kadar çok ki. sakatlananlar, cezalılar, birden formu düşüp sahada gezinenler hangi birini saysak ki.
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2009 saat 23:34
ankaragücüne verilen para cezası bizim maç nedeniyle mi arkadaşlar
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
  Alıntı ofyunus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2009 saat 23:36
Doğa arada kupa maçı oldugundan sivas macında oynamayacakmı arkadaslar?
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2009 saat 23:40
Alıntı yapılan ofyunus

Doğa arada kupa maçı oldugundan sivas macında oynamayacakmı arkadaslar?

Arada kupa maçı yok ki...

Kupada ilk maçımız 23 Aralık'Ta Antalya'da...

Yani ilk yarının son maçı olan Diyarbakır'dan 3 gün sonra...
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
  Alıntı Murat2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2009 saat 00:37
Alıntı yapılan h.tamer

ankaragücüne verilen para cezası bizim maç nedeniyle mi arkadaşlar
A.G daha önceki taraftarların kötü tezahüratlarından dolayı en son 40.000 TL ceza allmıştı bu maçta bu ceza katlanarak 80.000 TL ye çıktı bir daha yaparlarsa 160.000 TL daha sonrasında seyircisiz oynama cezası alacaklar. Aldıkları 15.000 TL cezada koltuk kırma gibi saha olaylarından.
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
tüko_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

türker birol
Yer: eskişehir
  Alıntı tüko_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2009 saat 00:39
ben böyle tff yi...
365 gün 6 saat eskişehirspor...
Yukarı
JOEBLACK73 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ESK.
  Alıntı JOEBLACK73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2009 saat 01:03
keskin sirke küpüne zarar
MİSAFİR DEĞİL EV SAHİBİYİZ.
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2009 saat 01:24
doksan dakika(ben yetmiş dakikasına sabrettim)küfür edilmedik yerimiz kalmadı.
"bu taraftar için oynayın deriz"
acaba şöyle düşünemezmiyiz?
bu kardaşimiz buna tahammül edememiş diyemezmiyiz?
belkide bizim için yaptı?bu küfürü taraftarımız hak etmiyor demediğini bilenimiz varmı?
Doğa bugünün değil,yılların emektarı.daha eski kaç çocuğumuz var?
vuralım da;önce DİNLEYELİM.
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2009 saat 01:27
Alıntı yapılan ESkisigibiES

Orta sahada birşeyler yapabilen tek adamdı.Oyunda üzerine o kadar çok yük biniyor ki Ragıp,Kocabey ve Burak yüzünden geriliyor,sakin kalamıyor.
Maçtan sonra Doğa'nın sayfasına bunları yazmıştım.Hala aynı düşünüyorum.Bütün bir orta sahada basan,rakibi karşılayan tek adam.Gerilmesi ve hata yapması da çok doğal.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2009 saat 02:12
Doğa zaten çok hırslı bir oyuncu.Sakatlıklardan ve kartlardan kurtulamadı.Bu durum gördüğümüz kadarıyla onun da çok canını sıkıyor.Bir istikrar abidesi olması için önce arkadaşları beraberinde takım olmayı öğrenmeleri gerek.

Nefer
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır